ELOPAK KOMT U INHOUD GEVEN AAN ONZE VERPAKKINGEN? le MEDEWERKER PARKEERC0NTROLE www.msddelburg.nl QUALITY/HSE OFFICER TEAMLEADER MAINTENANCE (2 SHIFTS) PROJECT ENGINEER ELOPAK Technisch Verkoper MW docent voor de Time Out DOCENT wtf 0,5 40 I Zaterdag 15 november 2008 PZC Kijk ook op JobTrack.nl Elopak B.V., met 275 medewerkers gevestigd in Terneuzen, is onderdeel van één van 's werelds grootste verpakkingsproducenten voor zuivelproducten en vruchtensappen. Voor klanten als Campina, Friesland Foods en Tropicana is Elopak B.V. niet alleen leverancier van de verpakkingen, maar levert zij tevens complete vul- en verpakkingssystemen. Voor de productiefaciliteit van Elopak B.V. in Terneuzen, die een permanente groei doormaakt, zijn wij op zoek naar enthousiaste kandidaten (m/v) voor onderstaande uitdagende functies. In deze staffunctie staat u voor een boeiende uitdaging: het opnieuw opzetten, invoeren en borgen van een kwaliteitssysteem in de productie. Dankzij een efficiënt systeem kan er bij kwaliteitsafwijkingen sneller in de procesvoering worden ingegrepen. Tevens geeft u inhoud aan het hygiëne-, veiligheids- en milieu beleid voor het implementeren en onderhouden van systemen en procedures. U bent verantwoordelijk voor de in- en externe audits en beheert tevens de documentatie van het gecertificeerde systeem. U stuurt een team van 7 preventiemedewerkers aan en rapporteert aan het hoofd van de afdeling kwaliteitszorg. Profiel: U heeft een gerichte opleiding op HBO-niveau en beschikt over aantoonbare affiniteit met productieprocessen. U bent een analyticus met een hands-on-mentaliteit. U treedt proactief op bij het adviseren in de beleidsvoering en heeft een scherp oog voor alle veiligheids-, milieu- en hygiëneaspecten'. Vanzelfsprekend kunt u op elk niveau efficiënt communiceren. U bent samen met uw collega verantwoordelijk voor tijdig en accuraat technisch onderhoud en het verhelpen van storingen aan de productie-installaties en technische infrastructuur. Een belangrijk onderdeel van dat pakket is het ombouwen en onderhouden van stans- en rilunits. Met het oog op uitstekende prestaties van het team coacht u de medewerkers. U ondersteunt het preventieve onderhoud door feedback te geven en verbeteringsvoorstellen aan te reiken. U stuurt 20 medewerkers (volcontinu- dienst) aan en begeleidt tevens externe monteurs. U rapporteert aan het hoofd van de technische dienst. Profiel: U heeft een technische opleiding op MBO/HBO-niveau en beschikt over ruime ervaring met productie-installaties. Ook bent u ervaren als leidinggevende; u weet uw medewerkers te motiveren en staat borg voor hun ontwikkeling. Servicegerichtheid en collegialiteit zijn voor u basisbegrippen. U bent praktisch van aard en in staat om flexibel in te spelen op veranderingen. U bent verantwoordelijk voor het realiseren van projecten (tot circa 5 miljoen euro) rondom nieuwbouw en modificatie van installaties. U draagt oplossingen aan voor technische vraagstukken en stelt de nodige begrotingen op. Onder uw toezicht worden de projecten aan de hand van een gedetailleerde planning uitgevoerd. U bent de stuwende kracht achter de projecten en motiveert het betrokken personeel en teams van derden. Tevens zorgt u ervoor dat de resultaten conform budget worden gerealiseerd. U rapporteert aan het hoofd van de technische dienst. Profiel: U beschikt over een technische HBO-opleiding (bij voorkeur Werktuigbouw), een brede technische kennis en ruime werkervaring in bovengenoemde taken. Uw werkwijze is gedegen en planmatig. Om tot optimale resultaten te komen, weet u de medewerkers binnen de organisatie op de juiste wijze te betrekken bij de projecten. Via een praktische en creatieve aanpak realiseert u gerichte oplossingen voor technische uitdagingen. Aanbod: U komt te werken bij een mondiale hoofdrolspeler op de markt van verpakkingen en verpakkingssystemen met een uitstekend arbeidsvoorwaardenpakket. De M van Middelburg is markant. Hij symboli seert het karakter van onze stad: monumen taal en tegelijkertijd modern. Monumentaal is de binnenstad met zijn koop- mans-woningen en pakhuizen, zijn gotische stadhuis en middeleeuwse abdij. Modern zijn de voorzieningen, winkels, nieuwbouw en festivals. Modern is ook de ruimte die de gemeente biedt. Ruimte voor vernieuwing en verbetering Werken in en aan een stad die het beste uit twee werelden combineert vergt inlevings vermogen. Wij zoeken mensen die weten wat onze inwoners en bedrijven beweegt en hier graag op inspelen. Geraakt door de M van Middelburg? Maak van onze stad jouw wereld. Wij zoeken: lc medewerker parkeercontrole (m/v) Voor 36 uur per week Functie: Controleren van en toezicht houden op de gemeentelijke parkeerverordening, gemeentelijke verordening parkeerbelasting en parkeerovertredingen. le aanspreekpunt voor parkeercoördinator en parkeer- controleurs voor wat betreft onder meer kwaliteitseisen en werkverdeling. Profiel: minimaal vmbo-werk- en denkniveau met enige jaren relevante werkervaring aangevuld met het getuig schrift buitengewoon opsporingsambtenaar. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal 2.320,- bruto per maand (functieschaal 5). Tevens kennen wij een uitloop- schaal 6 met maximaal 2.438,-. Daarnaast wordt voor het vervullen van de rol van le medewerker een toelage van 118,- bruto per maand toegekend. Reageer! Stuur uw sollicitatie voor maandag 1 december 2008 naar de gemeente Middelburg, t.a.v. de heer L. de Klerk, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Solliciteren per e-mail mag ook: personeelszaken@middelburg.nl. Meer infor matie over de functie en de contactpersoon vindt u op www.middelburg.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Bent u geïnteresseerd in één van deze functies? Schrijf dan binnen 14 dagen een brief met c.v. naar Elopak B.V., t.a.v. afdeling Human Resources, Postbus 82, 4530 AB Terneuzen, of per e-mail aan: felix.muller@elopak.nl. Zie ook www.elopak.com Een psychologische test is onderdeel van de procedure. Lastek is producent van lasapparatuur en lastoevoeg-materialen en staat al ruim 40 jaar bekend om zijn hoogwaardige lasmaterialen en duurzame lasapparatuur. In een goed ingewerkt rayon in de regio Zeeland/West Brabant zoeken wij een Als Technisch Verkoper bezoek je bestaande en potentiële klanten in je eigen regio. Je adviseert mensen bij hun keuze voor lasapparatuur en begeleidt hen bij het oplossen van lasvraagstukken. Je wordt geholpen door een professioneel team en uiteraard zorgen wij vooraf voor een gedegen opleiding. Als je technisch geschoold bent, gevoel hebt voor commercie en in het bezit bent van rijbewijs B, mail of schrijf ons dan voor deze zeer afwisselende job. Als je kunt lassen is dit een pré, maar zo niet dan hebben wij deskundigen die je dit snel aanleren. ^rY7 j Lastek Nederland B.V. "pV* Postbus 4 Tel. 03047-341560 r bezu-.fiful dziy jor w,*i.in.4128 ZV Lexmond tinus.dekreij lastek.nl Sollicitatie Stuur uw gemotiveerde reactie en een uitgebreid c.v. bij voorkeur per mail naar: OPDC De Vliedberg (o.v.v. vacature docent Time Out) t.a.v. dhr. JJ. Huijskens. E-mail: j.huijskens@edudelta.nl. Het postadres is: Postbus 304, 4460 AS Goes. Acquisitie naar aanleiding vati deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Uw reactie dient uiterlijk 5 december a.s. in ons bezit te zijn. Wegens taakvermindering van een collega zijn wij z.s.m. op zoek naar een: De Time Out/Rebound-voorziening biedt een kortdurende opvang aan leerlingen, die een korte periode extra begeleiding nodig hebben. De Time Out/Rebound staat ten dienste van alle scholen, die participeren in het Samenwerkingsverband 'OosterscheJdegebied', tw. Pontes Schol engroep: Het Goese Lyceum Het Goese Lyceum locatie Bergweg Pieter Zeeman Zierikzee Ostrea Lyceum Edudelta College Goes Praktijkschool De Wissel Tot zijn/haar taken behoren: ondersteuning bieden bij het onderwijsleerproces van de leerlingen: begeleiden van geplaatste leerlingen; actief participeren in het team van de time-out. Wij zoeken iemand, die: over een onderwijsbevoegdheid beschikt voor het geven van AVO-vakken en/of een vreemde taal; pedagogisch, vakinhoudelijk en didactisch competent; voldoen aan de overige basiscompetenties van de wet BIO; interesse heeft in de doelgroep leerlingen, die de Time Out bezoekt; kennis heeft van het voortgezet onderwijs; in staat is om de leerlingen een uitdagende, inspirerende en gestructureerde leeromgeving te bieden; bereid en in staat is om iets extra's-te doen; kijk heeft op de problematiek of zich hier verder in wil verdiepen. Benoeming Het betreft een functie met een benoeming in functieschaal LB van de CAO BVE (max. 3.631,- bruto per maand). De benoemingsomvang bedraagt 0,5000 wtf. Het is een tijdelijke benoeming met uitzicht op een vast een dienstverband. Aanvullende informatie Verdere informatie kunt u vinden op www.edudelta.nl. Informatie wordt verstrekt door mevrouw L Vos (coördinator Time Out) telefoonnummer: 0113-253448 of de heer JJ. Huijskens (directeur OPDC De Vliedberg) telefoonnummer 0113-220114.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 134