Burger Advocaten Banen O JobTrack.nl (junior) SYSTEEMBEHEERDER A Stichting Arduin Orthopedagoog Psycholoog v/m Operationeel Hub medewerker (Europe) Advocaat-stagiaires M/V Ervaren advocaat-medewerkers M/V Kijk ook op PZC Zaterdag 15 november 20081 2 7 Veelzijdig in ondersteuning Binnen de Economische Administratieve Dienst vragen wij voor de afdeling ICT een enthousiaste voor 36 uur per week (dvb 100%) Het salaris en de overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Gehandicaptenzorg. Een sollicitatiebrief met motivatie en CV kunt u, onder vermelding van het vacaturenummer 08-94, sturen naar: Het GORS, dienst P&O, Postbus 2160, 4460 MD GOES of mailen naar p&o@gors.nl Het GORS schept de voorwaarden die de cliënt met een lichamelijke en/of verstandelijke functiebeperking als noodzakelijk ervaart voor een zinvol 'bestaan. Voor meer info verwijzen wij u naar onze website www.gors.nl Wonen en werken voor mensen met mogelijkheden Ondersteuning verlenen aan mensen met een verstandelijke beperking. Dat doe je natuurlijk bij Stichting Arduin. Stichting Arduin: een dynamische organisatie ten dienste van mensen met een verstandelijke beperking, actief in het gestalte geven aan moderne inzichten in de zorg- en dienstverlening. Kernbegrippen zijn: autonomie, zelfbepaling, ondersteuning en dialoog. Voor meer informatie over onze organisatie en visie: www.arduin.nl. Wegens uitbreiding ontstaat binnen Stichting Arduin een vacature voor: Algemene functie informatie: Functie-eisen: Ons aanbod: Informatie en sollicitatie: Een orthopedagoog/psycholoog binnen Stichting Arduin heeft een belang rijke taak ten aanzien van diagnostiek en beeldvorming, ondersteuning en behandeling van individuele cliënten. Daarnaast heeft u een belangrijke taak in het ondersteunen van medewerkers en begeleiding en advisering van ouders, c.q. familie van deze cliënten. Met betrekking tot het opstellen van persoonlijke plannen heeft de orthopedagoog/psycholoog de inhoude lijke eindverantwoordelijkheid. Een belangrijk thema is ook kwaliteitsbewa king, waarbij de aandacht met name uitgaat naar de bejegening van cliën ten. De orthopedagoog/psycholoog geeft in dit kader gevraagd en onge vraagd advies en heeft een toetsende en signalerende functie naar alle niveaus binnen de organisatie. U beschikt over een afgeronde universitaire opleiding Orthopedagogiek of Psychologie en heeft bij voorkeur ervaring in het werken met-lvg-jongeren. U bent in staat om volgens een ondersteuningsmodel te denken en wer ken en beschikt over uitstekende communicatieve vaardigheden. Kandidaten met een psychodiagnostische bevoegdheid verdienen de voorkeur. U bent in het bezit van een rijbewijs en eigen vervoer. U bent woonachtig in de provincie Zeeland of bent bereid zich hier te vestigen. Wij bieden u een boeiende baan in een vooruitstrevende organisatie voor 32-36 uur per week. Het betreft een aanstelling van 1 jaar, die mogelijk wordt voortgezet met een vast dienstverband. Arbeidsvoorwaarden con form de CAO-gehandicaptenzorg. Daarnaast kent Stichting Arduin een aantrekkelijk pakket van aanvullende regelingen. Voor meer informatie kunt u zich wenden tot Jos van Loon of Jan Wedekind, managers Arduin, bereikbaar via 0118-434502. Uw sollicitatie kunt u tot 8 december a.s. richten aan Stichting Arduin, t.a.v. sector PO&O, Postbus 85, 4330 AB Middelburg of mailen naar werken@arduin.nl. PORTAG ENCIES De Koninklijke Burger Groep B.V. is een marktleider op het gebied van maritieme dienstverlening en logistiek. Burger is actief in 10 landen en heeft in Nederland circa 320 medewerkers. De Business Unit Burger Port Agencies B.V. is het onderdeel van de Koninklijke Burger Groep B.V. waar men zich bezighoudt met Port Agency activiteiten (Kapiteinskamer). De Nederlandse kantoren zijn gevestigd in Poortugaal, Vlissingen en in Amsterdam. Gezien de omvang en de diversiteit van de Groep behoort verticale en horizontale doorstroming altijd tot de mogelijkheden. Voor Burger Port Agencies B.V. te Vlissingen zijn wij op zoek naar een: Burger Port Agencies B.V. is aandeelhouder en aangesloten bij een internationaal agentschap/organisatie S5 Agency World Ltd. Om de voordelen van dit internationale partnership optimaal te kunnen inzetten, zoeken wij een operationeel hub medewerker. Voor meer informatie over S5, zie www.S-5.org In deze functie bent u verantwoordelijk voor het zekerstellen en aansturen van alle operationele werkzaamheden voor de schepen in de Europese havens die vallen onder onze wereldwijde contracten. Eisen die aan u worden gesteld: U hebt minstens een HAVO of MBO opleiding in scheepvaart afgerond; U bent communicatief vaardig in de Nederlandse en Engelse taal, zowel in woord en geschrift; Enige ervaring als waterklerk en of een andere nautische achtergrond is een pre; U bent leergierig en u heeft geen 9 tot 5 instelling. Wij bieden: Een goed arbeidsvoorwaardenpakket; Uitzicht op een vast contract, bij goed functioneren. Houdt u van aanpakken in een no-nonsense cultuur? Stuur of mail dan zo snel mogelijk uw gemotiveerde brief en CV naar onderstaand adres ter attentie van Sabine Wagter, afdeling Human Resources. Burger Services B.V. Hofhoek 20-48, 3176 PD te Poortugaal Of mailen naar swagter@burgergroup.com Justion Advocaten is een jong, groeiend ambitieus kantoor met 12 advocaten met vestigingen in Middelburg en Rotterdam. Het leveren van hoogwaardige kwaliteit en service tegen een betaalbare prijs staat bij ons centraal. Justion Advocaten hecht aan een open en persoonlijke relatie met haar cliënten. Wegens aanhoudende groei van onze praktijk zoeken wij zowel voor de vestiging Middelburg als voor de vestiging Rotterdam: geïnteresseerd in het bestuursrecht en vastgoed-/omgevingsrecht of privaatrecht en/of ondernemingsrecht Wat vragen wij: voltooide studie Nederlands recht met goede studieresultaten; enthousiasme voor de advocatuur; goede communicatieve vaardigheden; het leveren van een actieve bijdrage aan de verdere uitbouw van ons kantoor; een enthousiaste, ambitieuze persoonlijkheid met een resultaatgerichte instelling, die goed zelfstandig kan werken. met ervaring op het gebied van bestuursrecht en vastgoed-/omgevingsrecht of op het gebied van privaatrecht en/of ondernemingsrecht Wat vragen wij: tenminste een voltooide stage en ruime ervaring op het gebied van het bestuursrecht en vastgoed-/omgevingsrecht respectievelijk het privaatrecht en/of ondernemingsrecht; ervaring in het opbouwen en onderhouden van een relatienetwerk; goede communicatieve vaardigheden; het leveren van een actieve bijdrage aan de verdere uitbouw van ons kantoor; een enthousiaste, ambitieuze.persoonlijkheid meteen resultaatgerichte instelling, die goed zelfstandig kan werken. Wat bieden wij: een professionelen dynamische werkomgeving waarin ruimte is voor eigen initiatief en persoonlijke ontwikkeling; een plezierige onderlinge sfeer die open en informeel.is. Uw reactie: Vpor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer mr J.W. van Koeveringe (0118-623719). Uw brief en CV kunt u zenden aan: Justion Advocaten, T.a.v. de heer mr J.W. van Koeveringe, Postbus 132, 4330 AC Middelburg of per e-mail: jwk@justionadvocaten.nl Website: www.justionadvocaten.nl Uw sollicitatie wordt uiteraard vertrouwelijk behandeld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 119