opzegaienst Familieberichten (J) dlensenlinq.nl Colofon Familieberichten Dyer tedïn (Hensenlinq.nl j 28 I Vrijdag 14 november 2008 PZC kijk ook op Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail pzcfamilieberichtene^weoenernieuwsmedia.nl tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Trouw aan zijn Heiland Trouw aan zijn naasten Liefdewl tot het einde Tot ons verdriet is overleden mijn lieve zorgzame man, onze lieve vader en allerliefste opa Hubrecht Brand echtgenoot van janna Brand-Koene 30 oktober 1923 t 13 november 2008 Domburg: J, Brand-Koene Oostkapelle; Peter en Fatiha Niels Oostkapelle: Els en Leo Mirande Luciëlle Middelburg: Jos en Marina Kanonweistraat 314357 CA Domburg Mijn man, onze vader en opa is opgebaard in het uitvaart centrum "Monuta de Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen, waar gelegenheid is om afscheid te nemen zaterdag 15 november van 16.00 tot 17.00 uur. De afscheidsdienst, waarbij u bent uitgenodigd, zal gehouden worden maandag 17 november om 11.00 uur in het Protes tantse kerk aan de Markt te Domburg. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Babelweg te Domburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in "Schuttershof" te Dom bug. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ont vangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde oudste broer, zwager en oom Huib Brand echtgenoot van Brand-Koene We wensen Jannie. kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Westkapelle: M. Gabriëlse-Brand Domburg: P. Koene Middelburg: L. Brand Westkapelle: W. Brand K.J. Brand-Morschett Neven en nichten Ben Nu jij er niet meer bij bent is er definitief iets veranderd, Dank je voor alle gesprekken en je humor, onnavolgbaar. We gaan je missen Ben. lohn, Kitty, Lucie, Nicky en Pepijn Wegens het overlijden van mijn moeder en onze oma Corrie van Kasteren-van Haaren is de speelleerboerderij: Five Star Farm. gesloten van zondag 16 november t/m dinsdag 18 november. (an en Ella Pijnenburg-van Rasteren Maarten t, Anne, Tessa, Martin. Patrick Baas Huisweg 11 4493 NE Kamperland Veilig in Jezusarmen, veilig aan Jezushart Daar in zijn teer erbarmen, daar rust mijn ziel van smart. Verdrietig om de leegte die hij bij ons achterlaat, maar ook dankbaar dat hem verder lijden gespaard is gebleven, geven wij u kennis dat na een kort ziekbed van ons is heengegaan, onze lieve man, vader en opa Abraham(Bram) Dekker Echtgenoot van janneke Dekker-Maljaars 5 oktober 1931-12 november 2008 Grijpskerke: janneke Dekker-Maljaars Westkapelle: jos Dekker Betty Dekker-Roelse Sebastiaan Dennis Lianne Robbie Middelburg: Nelly Roskam-Dekker jan Roskam Kamperland: Bram Dekker Anja Dekker-Meulenberg Grijpskerke: Marja Alewijnse-Dekker. jos Alewijnse Johnny Maikel Grijpskerke: Peter Dekker Willy Provoost Romy Thessa Baiko Noordstraat 6 4364'AW Grijpskerke Mijn man, onze vader en opa ligt thuis opgebaard. Er is gelegenheid om afscheid te nemen maandag voor aan vang van de afscheidsdienst van 10.15 tot 10.45 uur in de kerk. De afscheidsdienst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden op maandag 17 november om 11.00 uur in de Opstandingskerk, Jacob Catsstraat 7 te Grijpskerke. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Grijpskerke. Na afloop_ van de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in genoemde kerk. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze actvertentie als zodanig te beschouwen. geen bloemen Met droefheid geven wij u kennis dat op 77-jarige leeftijd is overleden onze broer, zwager en oom Abraham Dekker Middelburg: Middelburg: Kapelle: Yerseke: Nieuw St. (oosland: Meliskerke: St. Laurens: Grijpskerke: Grijpskerke: Breda: J. Dekker-Marijs j. Dekker K. Dekker-Kleinepier T. Dekker-de Kam C. Dekker-de Koeijer A. Dekker-Siereveld W. Dekker-Maljaars N. Dekker-de Groot P. Dekker Dekker-Moens W. Dekker H. Ridderbos Huisken-Dekker H. Huisken Neven en nichten Woensdag 12-11-2008 Wij zijn diep getroffen door het plotseling overlijden van buurman Rob Kruit Wij wensen zijn vrouw, kinderen en overige familie heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit enorme verlies. Buren Elve en Francke Bedroefd zijn wij door het bericht dat is overleden ons erelid Juf Nel Klap Jarenlang heeft zij de turnsport een warm hart toegedragen en vele meisjes het plezier in turnen bijgebracht. Als hoofdleiding en TC-lid heeft zij veel bijgedragen aan onze vereniging. Wij wensen de familie sterkte. Bestuur Middelburgse Turnvereniging Enige en algemene kennisgeving Heden overleed zacht en kalm Willy Verheij weduwe van Floor Kloot moeder van John Kloot t in de gezegende leeftijd van 92 jaar. Uit aller naam: Familie van Andel-Kloot Goes, 10 november 2008 Correspondentieadres; Pegasusring 12 3328 HP Dordrecht Volgens haar wens heeft de begrafenis in besloten kring plaatsgevonden. Verdrietig, maar met een dankbare herinnering aan veel goede jaren met elkaar, geven wij kennis van net over lijden van onze lieve, zorgzame Adriaan Folker Kooijman ot Peursum, 2 maart 1929 Middelburg, 12 november 2008 Wij hielden veel van hem en hij was altijd heel bezorgd om ons. Middelburg: Willy F.J. Kooijman-de Jager Machen (Wales): Jeanette en Clive Bufton-Kooijman David Rhys Galder Jaap en Marjolein Kooijman-de Groot Loes Bram Karlijn Anouk De Meern: Lucas en Monique Kooijman-Smit Anne Wouter Populierenlaan 11 4334 CE Middelburg Maandag 17 november om 13.45 uur willen wij zijn leven gedenken in een bijeenkomst in de aula van rouw- centrum 'Middelburg', aan de Buitenhovelaan 1. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaats vinden op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in 'Hotel Arneville', aan de Buitenruststraat 22 in Middelburg. Indien er sprake is van een sterfgeval moeten er veel zaken worden geregeld. Hierbij worden nabestaanden vaak geconfronteerd met veel administratieve afhandelingen en papierwerk. Dit blijkt in de praktijk een tijdrovende zaak. Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 76