Familieberichten If1ensenlinq.nl 30 I Vrijdag 14 november 2008 PZC kijk ook op Denk aan mij terug, Maar niet in dagen van pijn en verdriet, Denk aan mij terug in de stralende zon, Hoe ik was toen ik alles nog kon. Erg verdrietig, maar zeer dankbaar voor alle liefde die zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn grote liefde, onze lieve moeder en dochter. Haar enthousiasme, creativiteit en enorme gedrevenheid bijven een voorbeeld voor ons allen. Lena Adriana Mol-Scherpenisse - Leni Dirksland, 28-07-1949 Sommelsdijk, 12-11-2008 Sommelsdijk: Henk Mol Amsterdam: Marcus Mol [ane Lobbrecht Arnemuiden: Marsja Mol (in herinnering) Dirksland: Eva Mol Dennis Klop Kapelle: C. Scherpenisse (in herinnering) M.S. Scherpenisse-Boeter Tureluur 2,3245 TH Sommelsdijk De afscheidsdienst waarvoor u bent uitgenodigd zal gehouden worden op maandag 17 november om 13.30 in de Exodus Kerk aan de Dorpsweg 97 te Sommelsdijk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Molenlaan te Sommelsdijk. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de Exodus Kerk. Na fijne jaren met elkaar te hebben mogen delen, moeten we veel te vroeg en met pijn in ons hart afscheid nemen van mijn dochter, onze zus, schoonzus en tante Leni Mos-Scherpenisse 28 juli 1949 12 november 2008 Lieve Leni, we zullen je nooit vergeten. Kapelle: M.S. Scherpenisse-Boeter Kapelle: Piet en Ineke Scherpenisse Sandra en Marcel Kees Pim Kapelle: Mieke en Dingenis Schipper Myrthe Amber AFSCHEID is met zachte vingers, wat voorbij is, dichtdoen en verpakken in goede gedachten en herinneringen. Verdrietig zijn wij, dat wij na een jarenlange vriendschap afscheid moeten nemen van Leni Mol Ineke Kouman Cobi de Koning Cobi de Nooijer Gerda Dijke Gerrie Schilperoord Arnemuiden, 12 november 2008 Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het over lijden van onze geliefde zwager en oom fan Walhout echtgenoot van (annie van Dijke Wij wensen Jannie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Goes: Kees en Marijke van Dijke-Verkroost ~s Heer Arendskerke: Piet en Diny van Dijke-Eggebeen Neven en nichten Goes, 11 november 2008 Tot onze schok hebben we moeten lezen dat overleden is onze gewaardeerde oud collega fan Walhout leder die hem gekend heeft weet wat jullie in hem verliezen. De oud collega's van Wolter &Dros wensen mevr. Walhout en de kinderen alles toe wat nodig is om deze moeilijke weg te gaan. t?s Verdrietig, maar dankbaar dat hem verder lijden bespaard is gebleven, delen wij u mede dat is overleden mijn broer, onze zwager en oom. f.A. de Vrieze Koos L.M. Dorreman-de Vrieze t A.C. Dorreman t J.M. de Vrieze L.C. de Vrieze-den Boer M.J. de Vrieze t W.M. de Vrieze-van den Hoek t M.L. de Vrieze t L.J. de Vrieze-van Dongen Neven en nichten Haamstede, 12 november 2008 Lagezoom 3 Intens verdrietig en tegelijk vol bewondering en respect voor haar moedige strijd tegen een ongeneeslijke ziekte, delen wij u mede dat toch nog plotseling van ons is heen gegaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, oma en zus Neeltje van der Staal-van Kerkvoort Nely echtgenote van Jacob Maarten van der Staal Terneuzen, 4 februari 1941 Gent, 12 november 2008 Terneuzen: Jaap van der Staal Zaamslag: Jack en Conny Marvin en Evelien Roy Lesley Terneuzen: Art en Diny Jen tl Ilja Hoek: Monique en Werner Kevin en Marjolein Kenny Axel: Maarten en Sonja Terneuzen: Joke van Kerkvoort Schoonbroers en schoonzusters Churchilllaan 208 4532 MG Terneuzen Er is gelegenheid tot afscheid nemen in het uitvaartcentrum, Hughersluys 22 te Terneuzen op zaterdag 15 november van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op maandag 17 november om 14.30 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het crematorium. Liever geen bezoek aan huis. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Om het begaan van ongebaande wegen Om wat bezongen werd en wat verzwegen Om het verdriet van de voorbije jaren Om wat ons dreef de vriendschap te bewaren. Ontroerd en verdrietig nemen we afscheid van mijn moedige zusje en onze tante Nely van der Staal-van Kerkvoort dochter van J. van Kerkvoort-Bootsgezel t 15-08-1953) en A. van Kerkvoort t 07-10- 1988) [oke van Kerkvoort llona, Flynn Jochen Fania, Mikai, Nordin Met bewondering voor haar doorzettingsvermogen en kracht moeten we nu toch afscheid nemen van onze schoonzus Nely van der Staal Haar gezin was haar alles. Wij wensen Jaap, zijn kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe voor nu en in de toekomst. Bep en Theo Marcusse-van der Staal Marijke en Eugène Lauret-van der Staal Maarten en Willy van der Staal-Scheele Terneuzen, 12 november 2008 Wij zijn diep geraakt door het overlijden van Nely van der Staal-van Kerkvoort Wij wensen Jaap, kinderen en kleinkinderen sterkte toe met dit grote verlies. Namens alle collega's van Accountantskantoor A.A. van der Staal; Jolanda de Keijzer Ko Huijssen Valerie Freriks Verdrietig delen wij mee dat mijn maatje, onze pa en opa Koos T ref f ers is overleden. *1 april 1933 t 12 november 2008 Tanny T ref f ers-van Leerzem kinderen en kleinkinderen Fazantenhof 50 4332 XT Middelburg De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 17 november a.s. om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Er is gelegenheid tot condoleren in de koff iekamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met droefheid geven wij kennis dat na een kortstondige ziekte is overleden onze geliefde zwager en oom Koos T ref f ers echtgenoot van Tanny van Leerzem Vlissingen: M. van Leerzem-Jakobsen Oost Souburg: E.C. van Leerzem-Kwekkeboom neven en nichten 12 november 2008 Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van 'onze' Koos Treffers Wij verliezen aan Koos een zeer gewaardeerd (bestuurs-)lid; hij had een groot deel van de organisatie van onze club in handen. Wij wensen Tanny al Ie sterkte toe met dit grote verl ies. Bestuur en leden van Bridgeclub De Honte Vlissingen waar je ook gaat tussen hemel en aarde op de wind en het water in het licht van de zon je bent altijd een deel van ons Na een leven vol liefde en hartelijkheid nemen wij afscheid van onze geliefde moeder, schoonmoeder en oma Joke Speckens-Loomans sinds 2002 weduwe van Karei Speckens Breda, 6 oktober 1930 Goes, 13 november 2008 zo positief, zo krachtig, zo moedig, zo bijzonder Goes Hulst Vlissingen Goes Paul Speckens Ellen Speckens-D'Hont Kelly, Wendy, Miriam Charles Speckens t Ineke Brinkhuis-Speckens Frank Brinkhuis Eric Speckens Kitty Lakké Yannick, Myrthe Shinto Shiva Correspondentieadres: Van Beethovenlaan 6,4384 KN Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zondag 16 november van 16.00 tot 16.30 uur in het rouwcentrum, Fluitekruidstraat 8 te Goes. De crematieplechtigheid vindt plaats op dinsdag 18 november om 13.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop kunt u ons condoleren in de condoleance ruimte van het crematorium. Diep bedroefd maar vol bewondering hoe zij haar ziekte droeg geven wij kennis van het overlijden van onze lieve schoonzus Joke Speckens-Loomans Breda: P. Speckens Vlissingen: C.M. Speckens-Vierhout Eindhoven: G. Speckens E. Speckens-lsphording Zoetermeer: R. Speckens M. Speckens-van Tuijl Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 32