Familieberichten (H Hlensenlinq.nl Colofon Familieberichten Üyöïl-JflöfJ 28 I Donderdag 13 november 2008 PZC kijk ook op Siuittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Siuittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. tel 0800-8060 6 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl De strijd is gestreden het leed is voorbij de pijn is verdwenen rust zacht, je bent vrij. Bedroefd om zijn heengaan, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat na een langdurig ziekbed, toch nog onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader en opa Theophiel Petrus Boerjan Theo echtgenoot van Jo Corthals in de leeftijd van 74 jaar. Biervliet: |.S. Boerjan-Corthais Venlo: Robert en Claire lelie Martin en Astrid Sluiskil: Ingrid en Florian Hoek: Karin en |an Angeiique en Erik Brian 11 november 2008 Baarsekreekweg 5 4521 PZ Biervliet De uitvaartdienst, waarbij u bent uitgenodigd, wordt gehouden op zaterdag 15 november om 10.30 uur in de kerk van de Emmanuelparochie H. Maagd Maria Onbevlekt Ontvangen te Biervliet. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden in crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c, Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te ontvangen. Wie maakt nu de peertjes in? Met wie drinken we nu een portje? Nooit meersamen lachen, nooit meersamen mopperen. En nooit meer van al dat zelfgebakken lekkers. Vader Ton is niet meer. ook pap is in zijn slaap overleden Ton de Bruine Anthonie Jopie 22 mei 1929 10 november 2008 janna en Rinus Micha, Kim en Mo Ferdi Hesteren Ardie Boukje. lelie, Nienke Patty en Bram Lidewij, Berre Anky en Rick Merel, lob Hanneke Papa is thuis opgebaard. Bezoek is welkom. Nieuwe Havenweg 7 4328 NK Burgh-Haamstede 0111-651241 De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden in de kerk van Burgh, tegenover bakkerij "In de Soete Suikerbol" op zaterdag 15 november om 14.00 uur. Aansluitend wordt hij naast mam begraven op de begraaf plaats 't Hoge Burgh te Burgh. Wij nodigen u uit om na afloop met ons koffie en een borreltje te drinken en natuurlijk een hapje te eten. De locatie delen we in de kerk mee. Verslagen geven wij u kennis van het zeer plotseling overlijden van mijn lieve man, onze lieve papa Robert Edward Paul Kruit Echtgenoot van Loes van den Brink Vader van Jeroen en Martijn Sneek, 27 oktober 1940 - Gent, 8 november 2008 Terneuzen: Loes Kruit-van den Brink Martijn Kruit Nootdorp: Jeroen Kruit Terneuzen, 12 november 2008 Oosterscheldestraat 64 4535 GD Terneuzen De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. A ■A Verbijsterd en diep geraakt zijn wij door het plotse linge overlijden van Peter Maas Mede aan zijn vakmanschap en inzet is het te danken dat een stuk Zeeuws maritiem erfgoed, de Zeeuwse schouw Elisabeth, "Betje", weer in de vaart is. We wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie veel sterkte toe. Bestuur en bemanning van de Stichting Zeeuwse Schouw Bezige handen, nu gevouwen en stil, een leven vol ijver, zo was je wil. Nu heb je rust, met lichaam en geest, vaak zullen we denken aan wat is geweest. Bedroefd geven wij u kennis dat na een dappere strijd tegen zijn ziekte toch nog onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader en opa Jan Poppe 11 december 1935 12 november 2008 Middelburg: Mien Poppe-Meliefste Kleverskerke: Lia en Joop ten Hoorn-Poppe Emmie Ricky Middelburg: William en Jacqueline Poppe-Openneer Martijn en Debbie Richard Serooskerke: Nelie en Kees t Gilde-Poppe Saskia Esther Vlissingen: |an en Erica Poppe- Correljé Wilma Michiel en Suzanne Middelburg: Alfred en Charlotte Poppe-de Waal Olmenhof 14 4334 CN Middelburg )an is thuis alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen vrijdag 14 november van 16.00 tot 17.30 uur. De herdenkingsdienst zal worden gehouden zaterdag 15 november om 11.00 uur in kerkcentrum "De Morgen ster", Adr. Lauwereyszstraat 6 te Middelburg. Aansluitend zal om 12.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van de begraafplaats. In Christus ontslapen op de leeftijd van 72 jaar, onze zwager Jan Poppe echtgenoot van onze zus, Mien Saar en Louw t Rie f Corrie en Iman Nel en Gerard t Francien en Piet Kees en Truus Joke en Wim Bart en Nellie Nelie en David "Mijn Verlosser leeft" Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat, na een geduldig gedragen lijden, de Heere op Zijn tijd in vrede tot Zich heeft genomen mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Jan Walhout in de leeftijd van 65 jaar. Goes, f.H. Walhout-van Dijke 's-Gravenpolder, (ohnnyen Caroline Walhout-Hoekman lacco, Stefan, Esther, Reus Bruinisse, Margareth en Thony de Bruine-Walhout Arjan en Rianne, fanine en Bram, Lisanne, Leonie Kapelle, André en Wilma Walhout-Moelker Martina en Jan-Willem, Dennis, Erwin, Richard, Harm Colijnsplaat, Marlies Walhout Annemiek, Robbin, Arno 11 november 2008 Laan der Verenigde Naties 50 4463 WL Goes De rouwdienst zal gehouden worden D.V. zaterdag 15 november om 10.30 uur in de Sionkerk, Louise de Coligny- laan 177 te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats aan het Geldeloozepad te Goes, omstreeks 11.45 uur. Voor de dienst is er van 9.45 tot 10.20 uur gelegenheid tot condoleren in de kerkzaal. Achter de tranen bij dit afscheid schuilt de glimlach van de herinnering. Dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn, geven wij u kennis dat onverwacht van ons is heengegaan mijn zorgzame, lieve man, onze vader, grootvader en overgroot vader Hendrik Weezepoel 19 januari 1923 Goes t 11 november 2008 A.M. Weezepoel-van Gelder Hans en Lya Sandra Erik en Marloes Robin Rinus en Shakila Nitin en Tamara, )ay Radjoe en Marisha, Ashwin, layden Rajiv en Aricia Kitty Renaldo Terry-Jay Henny Joey Darryl Cindy Isabel Wilgenstraat 34,4462 VS Goes Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren vrijdag 14 november van 14.00 tot 14.45uurin de 24-uurs familie kamer van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Goes. De crematieplechtigheid zal in familiekring plaatsvinden. Wij zijn erg verdrietig dat we nog onverwachts afscheid moeten nemen van onze broer, zwager en oom Henk Weezepoel Wij wensen zijn vrouw Annie, zijn kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen alle sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Familie Weezepoel Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve schoondochter, schoonzus en tante Marja Weststrate-in de Weij M.L. Weststrate-van der Hage Tonny en Henk Harry neven en nichten 's Heer Arendskerke. 12 november 2008

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 66