Ons Zeeuwen bin Zonnig, dat is precies wat ze nodig hebben" ALL INCLUSIVE SAUERLAND E3KRAS NL De Zonnebloem zoekt vrijwilligers. Iedereen kent de Zonnebloem van bootvakanties voor langdurig zieken en hun familieleden. Ze zoeken nu niet alleen vrijwilligers die verzorgende taken op zich kunnen nemen. Het gaat ook om vrijwilligers met andere talenten. Denk aan besturen, het bijhouden van de financiën of andere organisatietaken. Hebt u interesse, neem dan contact op met het secretariaat van de Zonnebloem in Zeeland: telefoon: 0115-561870 e-mail: asperenzon@zeelandnet.nl Vrijwilliger bij de Zonnebloem; iets voor u??? voor de lezers van deze krant! 4-/5-daagse autovakantie Duitsland vanaf Normaal vanaf 99 nü met actiecode... HAUS KEUTHEN - ELLERINGHAUSEN 30 I Donderdag 13 november 2008 PZC - Sm Karla Peijs, Commissaris van de Koningin Provincie Zeeland 1 S: 'isLvalr V#rera;*8 (foto: Ineke Schoonheyt) DE ZONNEBLOEM www.zonnebloem.nl i- jSs*» Aankomstdata: maandag en vrijdag van 14/II t/m 27/3 4dgn Normaal v.a.€—99 nu v.a. 89 5dgn Normaal v.a. €999 nuv.a. €119 8dgn Normaal v.a. fr+99 nuv.a. €189 Korting alléén geldig met de actiecode WEG40002. Prijzen zijn per persoon, o.b.v. 2 personen. Zie www.kras.nl/LR73611 Inclusief: verblijf in het 3-sterren familiehotel Haus Keuthen in een 2-persoonskamer met ontbijt, picknicklunch, 3-gangendiner en drankjes (fris, wijn, bier, koffie en thee) tussen 18.00 en 21.00 uur. Exclusief: vervoer, reis- en annulerings verzekering, reserved ngskosten 17,50 per boeking), toeristenbelasting 1,50 p.p.p.n. v.a. 10 jaar (ter plaatse te betalen) en bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 per boeking. Voor meer informatie en boekingen: Uitgebreide reisbeschrijving en online boeken zie www.kras.nl/LR73611 24 uur per dag, 7 dagen per week Of bel met: 0900 - 9697 (15 cpm), o.v.v. reisnummer LR 73.611actiecode WEG40002 Alleen met deze actiecode komt u in aanmerking voor deze speciale lezerskorting. E&fl waarom zou je verder zoeken 20 Lezerskorting! (bij 2 pers.) U r>. Dichtbij huis compleet én supervoordelig er tussenuit? Lees dan snel verder, want u als lezer van deze krant, kunt nu wel voor een hele scherpe prijs genieten! Een heerlijk 4-daags verblijf in Haus Keuthen in het Sauerland boekt u namelijk al vanaf slechts 99. Maar met de speciale actiecode WEG40002 ontvangt u als lezer ook nog eens 10 korting per persoon en betaalt u slechts 89! Maar er is meer... U verblijft namelijk op basis van all inclusive, d.w.z. dat uw ontbijt, lunchpakket, 3-gangendiner en drankjes (fris, wijn, bier, koffie en thee tussen 18.00 en 21.00 uur) inbegrepen zijn. Wacht dus niet langer en boek deze TOPaanbieding! Wij wensen u alvast veel plezier! TIPS VOOR UITSTAPJES Het geliefde Sauerland, ook wel 'land der duizend bergen' genoemd, is een prachtig gebied met afwisselende landschappen van bossen, bergen en meren. U kunt de omgeving verkennen door een leuke fiets- of wandeltocht te maken. Door de gunstige ligging van het hotel kunt u tal van uitstapjes maken naar o.a. het vestingstadje Attendorn, waar u de druipsteengrotten 'de Attahöhle' kunt bezichtigen. Uniek zijn de bruidssluierachtige formaties die als gordijnen naar benéden hangen. Vervolgens kunt u doorrijden naar de prachtig gelegen Biggesee waar u .op het stuwmeer een leuke boottocht kunt maken. Ook de stad Kassei heeft veel te bieden! Het is ontstaan in de 17e en 18e eeuw en is rijk aan kastelen, fonteinen, watervallen en parken. In het centrum van het gezellige dorpje Elleringhausen, met sfeervolle pleintjes en mooie vakwerkhuizen, ligt het 3-sterren familiehotel Haus Keuthen. Dit hotel beschikt over een restaurant, 'Stube', een televisie- en fitnessruimte en gratis parkeergelegenheid. Tegen betaling kunt u ook gebruik maken van de sauna, de whirlpool en het solarium. De gastvrije eigenaren ontvangen u met plezier!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 32