Stem PZC DAGBLAD Al 45 jaar is Muziek- en Showbureau Jan Vis één van de meest toonaangevende en oudste boekingskantoren van Nederland. Jan Vis vertegenwoordigt exclusief meer dan negentig artiesten waaronder toppers als: Dolly Dots, Do, Ali B, Nikki, Nathalie, Yes-R en Albert West. Op zich niet vréémd, want toen oprichters Jan en Mieke Vis in 1963 begonnen, haalden ze ook al de crème dè la crème van de (internationale) muziekwereld naar Nederland. Zo kan Jan Dirk Vis, mede eigenaar en zoon van beide oprichters, zich nog de verhalen herinneren rondom het Optreden van de Rolling Stones in de Brabanthallen. "En meer van dat soort namen. Status Quo, Mud, the Hollies, noem ze maar op. Mijn ouders hebben ze bijna allemaal geboekt." Familiebedrijf Inmiddels hebben Jan Dirk en zijn zus Brigitte het stokje overgenomen. Muziek- en Showbureau Jan Vis blijft daarmee 'een echt familiebedrijf, aldus Jan Dirk. Er werken ongeveer twintig mensen, dié zich bezig houden met entertainment in de ruimste zin van het woord. Denk daarbij aan het volledig organiseren van een feesten, workshops, het boeken en managen van artiesten, het adviseren van festivals en horecagelegenheden en het ondersteunen van marketingconcepten van bedrijven. Hoewél Hilversum toch het middelpunt is voor entertainment en dus eigenlijk ook Muziek- en Showbureau Jan Vis, wortelt de onderneming nog steeds stevig in Rosmalen, "Dat is bewust zo, om een beetje uit de buurt te blijven van die gekte in Hilversum, ook al betekent het dat we er wel bijna elke dag naar toe rijden", legt Jan Dirk uit. "We merken dat onze artiesten onze Brabantse nuchter heid erg prettig vinden. Bij ons kunnen ze zeker hun ambities en dromen nastreven, maar worden ze tegelijkertijd ook reëel geadviseerd. Dat gaat echt goed samen. Ons motto is namelijk: met je hoofd in de wolken maar met je voeten op de grond." Jack Rabbit Foundation "Tijdens Bourgondisch 's-Hertogenbosch zijn wij in aanraking gekomen met de Jack Rabbit Foundation", vertelt Jan Dirk. "Wij waren erg onder de indruk van deze organisatie vanwege de professionaliteit en gedrevenheid. Dat ze ook nog eens gevestigd zijn in Brabant maakt de band alleen maar sterker. Toen vervolgens het Brabants Dagblad ons benaderde voor de "Veilingkrant" was de link al snel gelegd. Het leek ons dan ook een uitgelezen kans om een actie op te zettén voor de Jack Rabbit Foundation. Onze artiesten waren meteen net zo enthousiast en wilde dan ook graag hun steentje bijdragen aan Jack Rabbit." Zowel de betrokken dagbladen, Muziek- en Showbureau Jan Vis en de artiesten hopen dan ook dat er flink geb'oden gaat worden om zo een mooi bedrag in te zamelen voor de Jack Rabbit Foundation. Startbod: 300,- Verkoopwaarde: 2.475,- Het jongste radiostation van Nederland heeft ook een eigen tour. Een spectaculaire drie uur durende show met een dj, een moderne licht- en geluidsinstallatie, enthousiaste promomeiden, bijzondere giveaways en fraai decoratiemateriaal. En als u wilt, wordt het evenement zelfs gepromoot via SlamlFM. Startbod: 100,- Verkoopwaarde: 1.450,- "Ik denk aan uren, aan muren, aan dagen en aan jaren..." Vrijwel iedere Brabander kan deze refreinzin uit de top 20-hit 'Goedemorgen' van de Bossche Jelle Amersfoort inmiddels meezingen. Jelle is hot! Bied daarom nu op een uniek, compleet akoestisch huiska merconcert van Jelle en zijn band, waarin ook Jelle's nieuwe single 'laat me dansen' te horen zal zijn! Startbod: 150,- Deze rasechte straatentertainer scoort op dit moment een grote hit met 'Baas', een samenwerking met rap per Sjaak. Ook is Ali B wekelijks te zien bij de NPS met het tweede seizoen van zijn programma 'De flat van Ali B'. U bent ais VIP te gast bij een van de opnames van dit programma en krijgt bovendien een unieke rondleiding backstage! Startbod: 100,- Zijn pas verworven titel 'Hitkrant hunk van het jaar' bewijst maar weer eens dat deze jonge rapper enorm geliefd is bij het jeugdige publiek. Yes-R heeft onlangs al aangetoond dat hij ook beschikt over acteertalent. Binnenkort starten de opnames van een nieuwe serie die Yes-R gaat opnemen voor MSN. U mag samen met hem in deze serie te spelen. lÉss Startbod: 150,- Etke vrijdag en zaterdag tussen 18:00 en 20:00 uur presenteert DJ Mental Theo het programma 'The Creep- show' op SlamlFM. Als speciale gast van Mental Theo mag u een dag mee naar de studio van SlamlFM om live aanwezig te zijn bij een uitzending van dit populaire programma! Startbod: 200,- Met de nieuwe hitsingle 'Zingen in het donker' en een spannende kerstreportage in Playboy in het verschiet, is Do weer helemaal hot! Op dit moment is zé een van de drie juryleden bij de Vlaamse editie van X Factor. U krijgt de unieke kans om samen met Do een dag mee te kijken achter de schermen bij dit tv-programma van de XTactor. HgMggxH Startbod: 100,- Verkoopwaarde: 650,- Een unieke ervaring voor u en uw collega's: een work shop in een echte studio! Onder begeleiding van een ervaren technicus kunt u zich een hele middag uitleven in een professioneel uitgeruste studio. U krijgt ook de mogelijkheid een single op te nemen en na de opnames krijgt u meteen uw cd mee naar huis! co Q) O 3 T3 O CU c ca CU IX a$ CU O y_ CU cn o JZ co Q_ C CD 03 j*: er 03 T3 ED

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 101