Een volledig verzorgd 30 minuten durend optreden van: BRABANTS ADAGBLAD BNMDI veilingkranten Nikki - Nathalie - Dries Roelvink - Albert West - Addie Timmermans JACK RABBIT FOUNDATION Muziek en Showbureau Jan Vis en Veilingkranten bieden u nu de unieke gelegenheid om te bieden op Nederlandse Topartiesten. Alle artiesten werken beiangenloos mee aan deze unieke samenwerking. De opbrengst van deze biedingen komt geheel ten goede aan Jack Rabbit. De Jack Rabbit Foundation concentreert zich op het verbeteren van de levens kwaliteit, gezondheid en educatieve mogelijkheden voor kinderen. De Founda tion gelooft dat gelukkige kinderen de basis vormen voor een vreedzame en verdraagzame samenleving. Om de doelstellingen van de Foundation te verwezenlijken, worden er jaarlijks diverse projecten met betrekking tot kinderen ondersteund met financiële of andere mid delen. De Foundation acht het hierbij zeer belangrijk dat het werk van de stichting en haar financiën volledig transparant zijn. De Foundation concen treert zich met name op kinderen die in het ziekenhuis verblijven. Een aangenamer verblijf in het ziekenhuis kan aanzienlijk bijdragen aan het herstel van kinderen. Fliertoe worden diverse projecten in ziekenhuizen gerealiseerd die het mogelijk maken dat kinderen het verblijf, onderzoek, of de lange dagen in een ziekenhuisbed anders belevèn. Bij elk project laat de stichting zich adviseren door de aan de stichting verbonden artsen. Om haar projecten te financieren, is de Foundation afhankelijk van fondsen- Startbod: 3Ö0,- Verkoopwaarde: 2.475,- Mettwee top 10-hits ('Ik kom eraan' 4 en 'Doktersro man' 9) veroverde Dries Roelvink vorig jaar definitief een plaats in de top van de Nederlandse showbizz. Op dit moment staat Dries volop in de belangstelling vanwege zijn film '1 love Dries' en de nieuwe single 'Maria Magdalena 2Ó08 werving en donaties van particulieren en het bedrijfsleven. De Foundation ontvangt geen subsidie. Alle bestuursleden, comité van aanbeveling en ambassadeurs werken geheel belangeloos voor de stichting. De Foundation gelooft.dat elke bijdrage aan het geluk van kinderen meewerkt aan een positieve en vreugdevolle toekomst voor ons allemaal. De activiteiten van de Jack Rabbit Founda tion concentreren zich op Nederland. De resultaten zijn hierdoor duidelijk meetbaar en kan er voortdurend controle plaatsvin den op de uitvoering en voortgang van de projecten. "Flelaas is het nog steeds zo dat wij leven in een wereld van ongelijke kansen. Maar gelukkig zijn er mensen die dat willen doorbreken. Mensen die begrijpen dat je daarvoor bij kinderen moet beginnen. Mensen zoals u!" (Paul van Vliet) Startbod: 400,- Verkoopwaarde: 3.475,- Nathalie is een echt podiumdier. We kennen haar al lemaal nog van haar verpletterende uitstralingen haar spectaculaire optredens tijdens Idols 4. Deze energieke diva met de onnavolgbare stem is op dit moment druk bezig met baar eerste single, die deze maand uitkomt Startbod: 300,- Verkoopwaarde: 2.375,- Zanger, presentator én radio- en televisiemaker: Albert West weet al meer dan vier decennia de 'harten' van jongen oud aan zich te binden. Een optreden van Albert is dan ook een feest van herkdhnihg. En dat is natuurlijk niet zo moeilijk als je meer dan dertig hits achter je naam hebt staan Startbod: 200,- Verkoopwaarde: 1.150,- Deze populaire Bossche zanger is ai van jongs af aan bezig met muziek. Öp slechts 17-jarige leeftijd nam hij al zijn eerste album op, waarna nog diverse succes volle singles volgden. Op dit moment gooit Addie hoge ogen met zijn single'Misschien'. 8 at 2 S -O c: aj 1 3? I Startbod: €400,- Verkoopwaarde: 3.475,- De sympathieke winnares van Idols scoort met haar nieuwe single 'Bring me Down'. Eind november zal ook haar debuutalbum 'Naked' verschijnen. Het album is ais Nikki.enthousiast, stijlvol err gepassioneerd. Nikki geeft zich volledig en kan, haar spirit, êmoties en liefde voor muzièkophet alfiiirri 'kwijt. Ert aiszê dat kan, is Nikki op haar a i u nest Sterrenveiling is een initiatief van: .Ju. ii...-ii-i111 n ii. ii ihiiim min, Uni *Si - -irlll 1^1 iVii. milflil.nT? miMn i

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 100