Durf te kiezen voor vast of flexibel werk! In Balans Logeerhuis SVRZ Thuiszorg Alphahulpen Hulpen bij het huishouden A Helpenden Verzorgenden (IG) Kraamverzorgenden Vakantie- en weekendkrachten Snel, accuraat, vertrouwd, 365 dagen per jaar, met persoonlijke aandacht voor u De Andere Thuiszorg Wij hebben werk voor nt HKZ' 10 I Woensdag 12 november 2008 Open dag: woensdag 19 novembeT van 16.00 - 20.00 uur Mensen met dementie die nog thuis wonen zijn welkom in het logeerhuis. Logeren kan vanaf een halve dag tot maximaal drie weken. Hun partner of andere naaste kan daardoor met een gerust hart even afstand nemen van zijn of haar vaak zware verzorgingstaak. Het logeerhuis van SVRZ is gesitueerd op het terrein van Ter Valcke in Goes staat open voor mensen met dementie uit heel Zeeland en daarbuiten biedt plaats aan maximaal zes personen, met voor ieder een eigen kamer en gezamenlijke woonkamer Is uw belangstelling gewekt? Kom dan op 19 november naar de open dag en meld u bij de receptie. Logeerhuis SVRZ Louise de Colignylaan 2 4461 SP Goes t 0113 - 315300 tervalcke@svrz.nl www.svrz.nl Werken bij SVRZ? Kijk op www.werkenbijsvrz.nl of bel 0118-670707 Hoge Molenstraat 13 4301 KB Zierikzee waar de mens iemand is "Werken in de zorg is zeer verantwoordelijk en vaak zelfstandig. En het is zeer afwisselend, we hebben te maken met allerlei verschillende thuissituaties en culturen". Renate Baumann 0118-448 448 www.werktvoorouderen.nl Stichting Werkt voor Ouderen Als grote zorgaanbieder in de regio West-Brabant bieden wij thuiszorg en zorg voor ouder en kind in de breedste zin. Dat doen we met ruim 1.500 medewerkers. Onze kernactiviteiten zijn kraamzorgjeugdgezondheidszorgvoedingsvoorlichting en dieetadviseringhulp bij het huishouden en verzorging en verpleging. Wij streven naar onafhankelijkheid van onze klanten. Ondernemend en innovatief zijn we in het ontwikkelen van nieuwe producten en diensten en bij het zoeken naar samenwerkingsverbanden. Je reactie Ben je enthousiast geworden, stuur dan je sollicitatie per e-mail naar vacatures@twb.nl of schriftelijk aan Thuiszorg West-Brabant, t.a.v. afdeling personeelszaken, Postbus I I 16,4700 BC Roosendaal. Voor meer informatie bel je Loes Coppens-Mies, tel. (0165) 56 02 00. Wil je werken bij Stat thuiszorg? Bel dan voor een afspraak tel. (0165) 56 61 36 of kijk op www.statthuiszorg.nl. Stat thuiszorg, Beider 2-4.4704 RK Roosendaal. uw zelfstandigheid onze zorg Thuiszorg West-Brabant Voor vast werk bij een gerenommeerde thuiszorgorganisatie die werk biedt aan medewerkers op het terrein van kraamzorg, hulp bij het huishouden, verzorging en verpleging. Bezoek: www.twb.nl voor de vacatures. Stat thuiszorg Als je kiest voor flexibel werk. Stat thuiszorg biedt werk aan medewerkers op het terrein van kraamzorg, hulp bij het huishouden, verzorging en verpleging. Stat thuiszorg is onderdeel van Thuiszorg West-Brabant. Bezoek: www.statthuiszorg.nl voor de vacatures. ISO 9001: 2000 'isol '90011

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 86