ITIEE Zeeland videnti Geef jij onze zorg een eigen gezicht? Ruim 1000 banen per jaar in Zeeland In Balans I www.zz.nl Open dag Vitalistollege Bij Videnti vindt u alle tandheelkundige specialisaties onder één dak. Huispitaal werk in zorg en welzijn www.huispitaal.nl Ondersteuning bij leven met een beperking www.meezeeland.nl Meer informatie over onze praktijken en onze behandelingen vindt u op www.videnti.nl Gezondheidszorg Welzijn CIOS Sport en Bewegen Geüniformeerde Beroepen Mode Commercie Uiterlijke Verzorging Alphahelpenden Thuishulpen A Verzorgenden niveau 3 Verzorgenden IG Kraamverzorgenden Verpleegkundigen Leerling-kraamverzorgenden 6 I Woensdag 12 november 2008 MEE Zeeland biedt ondersteuning bij leven met een beper king. Dit kan een lichamelijke of een verstandelijke beperking zijn. Maar ook mensen met een autisme spectrum stoornis, een chronische ziekte of een visuele of auditieve beperking kunnen bij ons terecht. Alle ondersteuning is gratis en zonder verwijzing toegankelijk. Kijk voor meer informatie op onze website. Locatie Marnixlaan Marnixlaan 8 4707 HZ Roosendaal Tel 0165 56 81 52 Locatie Streuvelslaan Streuvelslaan 16 4707 CH Roosendaal Tel 0165 55 09 20 thuiszorg en kraamzorg Huispitaal is een thuiszorg en kraamzorgorganisatie. Ongeveer 400 medewerkers leveren dagelijks verpleging, verzorging, hulp bij het huishouden en kraamzorg bij onze cliënten thuis. Het werkgebied is Noord-Brabant (Breda, Oosterhout, Land van Heusden en Altena, Zevenbergen, Bergen op Zoom, Roosendaal, Tilburg, Eindhoven en de Kempen). 31 januari 2009 van 10.00 tot 15.00 uur Terheijdenseweg 414 4826 AB BREDA T 076 573 33 33 Wij zoeken nieuwe medewerkers die van aanpakken weten, zich in kunnen leven in de situatie van de cliënt en onze zorg een eigen gezicht willen geven! Wij hebben vacatures voor: Tevens zijn wij op zoek naar: Voor de verkorte kraamopleiding (max. 12 maanden) of de specifieke opleiding voor opgeleiden met een MBO-diploma (max. 4 maanden). Wil je meer weten over één van de bovenstaande functies? Kijk dan snel op: Mail je sollicitatiebrief met CV naar: info@huispitaal.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 82