kijk ookop m ffiensen inq.nl Familieberichten Colofon Familieberichten OvBfleden 24 I Woensdag 12 november 2008 PZC Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail tel fax 0800-8060 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Enige en algemene kennisgeving Geheel onverwacht werd uit ons midden weggenomen onze zorgzame vader en opa Jacob Goedheer -Jaap- sinds 26 mei 2004 weduwnaar van Riet Goedheer-van Wel 24 februari 1932 t 7 november 2008 Yerseke: fam. M. Goedheer Hansweert: fam. D. Goedheer Correspondentieadres: Pluimpot 56,4417 CG Hansweert Op verzoek van pa heeft de crematie in stilte plaats gevonden. Dag lieve Opa Jaap Jacco, Tamara, Dennis, Colin Zij heeft haar leven geleefd Wij zijn verdrietig dat is overleden onze tante Pieternella (Nel) Klap Middelburg, t Middelburg, 4 maart 1921 10 november 2008 Vlissingen: SjaakKlap Elly Klap-van Strien Wij bedanken allen die Tante Nel aandacht en zorg gegeven hebben. De mensen van het Sint Jans Hospice de Casembroot hebben met hun hartverwarmende en professionele inzet haar laatste levensfase kleur gegeven. Middelburg, J.A. van de Perrestraat 81 Correspondentieadres: Rossinilaan24 4384 MA Vlissingen Op zaterdag 15 november 2008 om 10.00 uur herdenken wij Tante Nel in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. U kunt voorafgaand aan de bijeenkomst afscheid van haar nemen. Na afloop ontmoeten wij u graag in de condoleanceruim te van het crematorium. Heden is uit onze familiekring weggenomen onze zwager en oom Johan Mol Kapelle: C.| van Willegen-Rooze J. van Willegen t Middelburg: |.A. Rooze P.[. Rooze-van Hekke Roosendaal: |.M. Koeijers-Rooze C.L.F. Koeijers t Goes: A.N. Fraanje-Rooze J.J. Fraanje Neven en nichten 10 november 2008 Bedroefd om zijn heengaan geven wij u kennis dat na een langdurig ziekzijn van ons is heengegaan onze geliefde en zorgzame broer, zwager en oom Willem de Jonge in de leeftijd van 79 jaar. Bruinisse: )ac. de Jonge N. van den Berge-de longe Corrie en Daniel lonela Oosterland: L.E. de [onge-van 't Hoff Bruinisse: P. Huibers-de Jonge L. Huibers Kees en Trisha Michelle en Corné Sprundel: Anneke en Kees 11 november 2008 Langeweg 1 431 1 RA Bruinisse De rouwdienst zal vrijdag 14 november om 13.30 uur gehouden worden in het Herv. Verenigingsgebouw, Deestraat 5 te Bruinisse. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op begraaf plaats "Molenhof" te Bruinisse, omstreeks i 4.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voor noemd gebouw. Tot onze verbijstering zijn we onze Peter kwijt. Nooit meer: grote poef kleine poef en kroko. Een leegte in de werkplaats en onze harten. Peter bedankt voor de warme kameraadschap. Het bouwteam van de Nieuwe Zorg en Betje. Henk, Michiel, Said, Han en vele anderen. Met groot leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van Peter Maas Hij heeft enthousiast bijgedragen als vrijwilliger tot het instandhouden van onze traditionele schepen. Wij wensen de familie alle sterkte toe in dit grote verlies. Namens het bestuur van Stichting Traditioneel Varend Zeeland, waaronder de Avontuur, de Naerebout, de, Betje en de Nieuwe Zorg. Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van onze oud-medewerker, de heer P.F. Maas Met waardering denken wij aan de wijze, waarop hij 23 jaar zijn functie, laatstelijk als machinist en actief lid van de ondernemingsraad bij de Provinciale Stoom bootdiensten in provinciale dienst heeft vervuld. Onze deelneming gaat uit naar deachterblijvenden. Gedeputeerde staten van Zeeland namens dezen drs K.M.H. Peijs voorzitter mr drs L. J.M. Verduit secretaris Middelburg, 11 november 2008 Bedroefd, maar dankbaar dat ze zolang in ons midden mocht zijn, geven wij u kennis van het overlijden van onze zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overgroot moeder Johanna Prince-Verhage |o sinds 14 februari 2005 weduwe van Piet Prince In de leeftijd van bijna 88 jaar. Ada Prince Abby en Nelly Prince-Geense lack en Linda Prince-de Wolf Peter en Mien Prince-Grootenboer Klein- en achterkleinkinderen 11 november 2008 Correspondentieadres: Beenhouwerssingel 13 4331 MD Middelburg Moeder is overgebracht naar rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1Er is aldaar gelegenheid om afscheid te nemen op vrijdag 14 november a.s. van 11.00 tot 11.30 uur. Aansluitend zal om 12.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. een wijze vrouw is er niet meer Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze moeder, oma en overgrootoma. Heel dankbaar zijn we dat zij zo lang bij ons is geweest. Maatje Petiet-Outerma'ns weduwe van Cornelis Petiet Middelburg Middelburg 7 januari 1916 10 november 2008 M. Petiet E. Varenkamp K. Petiet I. Petiet-Zandee Ilona Petiet Alex, Remco Rens Petiet Iris Petiet-Louws Bette, Gijs Annechien Petiet Theo Dunnes Maxime Joris de Zwart Charlotte Petiet Paul Petiet Kamiel Petiet Correspondentieadres: Fam. Petiet, Punt 14332 AB Middelburg De crematie zal plaatsvinden op vrijdag 14 november om 15.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. oma hield, van bloemen Heden is overleden in de leeftijd van 86 jaar, onze geliefde zuster en schoonzuster Cornelia Rottier G. Rottier-Gijzel L. de Regt-Rottier J. Krijger-Rottier M. Rottier J. Rottier-in 't Anker Met droefheid geven wij kennis dat is overleden onze geliefde schoonzuster en tante Cornelia Nijssen-Rottier Familie Nijssen In Christus ontslapen T.E.N. Ozinga onze tante Pit in de leeftijd van 91 jaar. Swing low, Sweet Chariot Coming for to carry me home. Het betaamt ons dank uit te brengen aan allen die tante Pit zo nabij waren in "de Koningshof' in Heelsum en aan hen die tante Pit verzorgd en aandacht hebben gegeven in verpleeghuis "Cortenbergh" in Renkum, gedurende een periode van het leven, waarin een mensenkind zichzelf klaarblijkelijk aan open armen toevertrouwt. Neel t en Piet Piet en Riet Jetze en Lies Dieneke Auke en Nelleke Wilfred Anna en Steven t 10 november 2008 Verpleeghuis "Cortenbergh" Kortenburg4, Renkum. Op vrijdag 14 november om 16.00 uur zal er een gedachte nisbijeenkomst plaats vinden in de Kapel van "Cortenbergh". Tante Pit wordt begraven op de Algemene Begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg, zater dag 15 november om 1130 uur. Correspondentieadres: De heer J. Ozinga de Wetstein Pfisterlaan 11 3971 BT Driebergen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 68