GROENHUYSEN IN UW REGIO In Balans Kom elkaar tegen bij een Steunpunt voor Ouderen! Groenhuysen Klantenservice voor informatie en persoonlijk advies Thuiszorgorganisatie 't Groene Thuis Er tussenuit met de Dagactiviteit Groenhuysen is eigentijds, dynamisch en ontwikkelingsgericht en zet zich in voor over wegend ouderen. In alles wat we doen gaan we uit van de mogelijkheden van de cliënt. Juist omdat wij vinden dat er voor ouderen nog zoveel uitdagingen zijn. Ons aanbod varieert van gemak en comfort tot intensieve zorg, thuis en in uitstekend verzorgde woonvoorzieningen in de eigen omgeving. Groenhuysen: ouder worden, jezelf blijven. Meer informatie en aanmelden Qroevilmysevi<iSsa* 24 I Woensdag 12 november 2008 U kunt rekenen op deskundig advies en een passend antwoord, afge stemd op uw persoonlijke situatie. Maatwerk dus. Ons motto is: hoe beter u bent geïnformeerd over ons gevarieerde aanbod, hoe beter u een keuze kunt maken uit datgene wat bij u past. Bij het maken van de juiste keuze wordt u met raad en daad bijgestaan door een deskundi ge medewerker van Klantenservice. Een greep uit onze producten en diensten: Dagverzorging en dag behandeling Kortdurende opnames Palliatieve zorg Revalidatie Thuiszorg Alarmering Activiteiten en cursussen Het Alzheimercafé Café Brein Maaltijden Verblijf in een centra voor Wonen Zorg of een verpleeghuis Heeft u interesse in één van onze producten of diensten? Neem dan contact op met onze Klantenservice. De medewer kers staan klaar om u verder te helpen. Groenhuysen Klanten service Bergrand 222 4707 AT Roosendaal T 0165 - 59 33 00 E klantenservice@groenhuysen.nl Stichting Voor de medewerkers van 't Groene Thuis is ieder mens bijzonder. U krijgt precies die zorg die u nodig heeft en we houden zoveel moge lijk rekening met uw persoonlijke wensen. We garanderen een snelle en betrouwbare zorg op maat en we zijn 24 uur per dag, 7 dagen in de week bereikbaar. Om thuiszorg op maat te kunnen bieden, beschikt 't Groene Thuis over een zeer breed dienstenpakket. Verzorging en verpleging Onze medewerkers ondersteunen u graag bij het aan- en uitkleden, het wassen of bij uw medicijngebruik. De verpleging is een gespecialiseer de vorm van zorg, waaronder onder meer wondverzorging en verpleeg kundige nazorg na ziekenhuisopna me vallen. Ook voor ernstig zieken die thuis willen sterven bieden wij speciale verpleging of verzorging. Begeleiding Als u vanwege gezondheidsklach ten wat beperkt bent geraakt, kan dat uw dagelijks leven behoorlijk beïnvloeden. De medewerkers van 't Groene Thuis kunnen u en uw familieleden ondersteuning bieden om uw dagelijkse activiteiten weer op te pakken. Hulp in de huishouding Als u hulp nodig heeft bij huishou delijke activiteiten zoals wassen, strijken, stofzuigen, boodschappen doen of het bereiden van een maal tijd kunt u rekenen op 't Groene Thuis. Gespecialiseerde verzorging en verpleging Voor cliënten met een complexe zorgvraag wordt in nauwe samenwer king met specialisten vanuit Groen huysen gespecialiseerde verpleging/ verzorging geboden. Er is dan 24 uur per dag, 7 dagen per week een verpleegkundige bereikbaar. Nachtzorg Voor mensen die zich in hun laatste levensfase bevinden, kan het even eens fijn zijn om extra begeleiding en ondersteuning te krijgen. Ook 's nachts staat 't Groene Thuis voor u klaar. U vindt als zelfstandig wonende oudere bij de Steunpunten voor Ou deren veel onder één dak. Er worden gemeenschappelijke activiteiten en themabijeenkomsten georganiseerd, maar u kunt er ook terecht voor een gezellig praatje of een warme maal tijd. Het Steunpunt voor Ouderen is er voor iedereen van 55 jaar en ouder. Wat voor activiteiten zijn er? Alle activiteiten worden door enthousiaste medewerkers en vrijwilligers van Groenhuysen ge organiseerd. Zij begeleiden u bij activiteiten zoals bingo, bridge, computerlessen, geheugentraining, handwerken, Meer Bewegen Voor Ouderen (MBVO), kaarten, sjoelen en yoga. Waar vindt u Steunpunten voor Ouderen? De Steunpunten voor Ouderen bevinden zich in de dorpen Rucphen, Schijf, Sprundel, Sint Willebrord, Nispen, Zegge en in Oudenbosch. Er is er dus altijd wel één bij u in de buurt. Bent u graag onder de mensen en wilt u actief bezig zijn? Dan biedt Groenhuysen uitkomst. Op ver schillende plaatsen in Oud Gastel, Nispen, Roosendaal, Schijf, Sprundel, Standdaarbuiten, Wouw en Zegge worden speciaal voor ouderen gezellige bijeenkomsten georganiseerd, waar u uw hobby kunt uitoefenen. Ook als u lichamelijke beperkingen heeft. U hoeft zich geen zorgen te maken over het vervoer. Een taxi haalt u op en brengt u weer thuis. Daarnaast krijgt u tussen de middag een warme maaltijd. U kunt kiezen uit een breed aanbod van activiteiten, waaronder wandelen, sjoelen, kaarten, bloemschikken, bewegen voor ouderen, zingen en uitstapjes. Wanneer kunt u er terecht? De Dagactiviteit wordt begeleid door een vaste groep gekwalificeerde medewerkers en vrijwilligers. Op de meeste locaties kunt u twee of vier dagen per week van 09:00 uur tot 16:30 uur terecht en kunt u zelf aangeven hoeveel dagen u gebruik wilt maken van de Dagactiviteit. U kunt vrijblijvend een ochtend of een middag deelnemen aan de Dagactiviteit. Gratis deelname Het enige wat u nodig heeft, is een indicatie van het Centraal Indicatie Zorgorgaan (CIZ) voor deelname aan de Dagactiviteit en Vervoer. Dan zijn deelname en vervoer kosteloos.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 100