Familieberichten (J) mensenlinq.nl SE Colofon Familieberichten Overlpftefj I i de Groot-de Kam bv tel. 0118-612868 24 I Dinsdag 11 november 2008 PZC kijk ook op Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail pzcfamiiiebehchten@wegenernieuwsmedia.ni tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Gij legt Uw hand op mij. Psalm 139 Geborgen in de ruimte van God's liefde en in blijvende herinnering van hen die haar lief zijn, is overleden onze lieve tante Jaan. Adriana Zachariasse Biggekerke, 7 juli 1914 t Vlissingen, 9 november 2008 fam. Sinke: Riet en Piet Henk en Nicolien t Gideon en lannie Lianne t Suzanne en Han Klaas en lannie Francien en Rinus Willem Anton en Rianne fam. Zachariasse: Mies en Hans Corrie en Tom Klaas en Wellie Klaas en Betje t Christina en Rogier t Riet en Adrie lannie en Lein t Leida en Thijs Vinus en Jannie onze kinderen en kleinkinderen Schuitvlotstraat 40 Biggekerke Correspondentieadres: E.D.v.d. Broeckestraat 12 4356 AW Oostkapelie De herinneringsdienst, welke geleid zal worden door Drs. C. v.d. Broeke, vindt plaati op vrijdag 1 5 november a.s. om 13.00 uur in de Ichtuskerk aan de Bergstraat 34 te Meliskerke. Om 14.00 uur zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Zoutelandseweg te Biggekerke. Na afloop is er tijdens een samenzijn gelegenheid de familie te condoleren in het Dorpshuis aan de Schuitvlotstraat 8 te Biggekerke. Toen het leven lijden werd was sterven een verlossing Zacht en kalm is na een zorgzaam leven op een leeftijd van bijna 99 jaar onze moeder, oma en overgroot oma van ons heen gegaan. Pieternella Cornelia Doeland-de Visser (sinds nov. 1990 weduwe van Gerrit Doeland) Henny en Kees Dennis en Bibi Gérard en Lorita Nathalie en Carlo Stefan en Sylvana Ton en Eliy Nanonen John Onno achterkleinkinderen Vlissingen 6 november 2008 Volgens haar laatste wens heeft de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsgevonden. Correspondentieadres: H. de Nooijer-Doeland Spoorstraat 64 4388 BS Oost-Souburg Met droefheid hebben wij kennisgenomen dat op zondag morgen 9 november 2008, na een kort ernstig ziekbed, is overleden onze zeer gewaardeerde medewerker Ben van Geersdaele op de leeftijd van 52 jaar. Ben was vanaf het begin werkzaam bij ons bedrijf. Hij nam, mede door zijn markante persoonlijkheid, een grote plaats in binnen ons bedrijf. Ook beheerste Ben een grote mate van vakbekwaamheid. In Ben verliezen wij een toegewijde medewerker/collega met een duidelijke, eigen inbreng. Wij wensen zijn kinderen, kleinkinderen, moeder en verdere betrekkingen Gods ondersteuning toe en heilige Hij deze roepstem aan ons aller hart. Directie en personeel Lukasse Dakbedekkingen Goes B.V. >4; gP"~ m God heeft ons geen kalme reis beloofd, maar wel een behouden aankomst. Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde en zorg die wij van hem hebben ontvangen, geven wij u kennis, dat in zijn Heer en Heiland ontslapen is, mijn lieve man, onze vader en opa Johannis Adriaan Mol in de leeftijd van 80 jaar. Zierikzee, j.C. Mol-Rooze Jos Mol Jacolien Mol-Fierens Melissa Carla van der Weele-Mol Sjaak van der Weele Dennis Sabine 10 november 2008 Zandkreekstraat 1 4301 W) Zierikzee Vrijdag 14 november is er van 12.50 tot 13.20 uur gelegen heid tot condoleren in 't Kerkerf" aan de Ring te Kerkwerve. Aansluitend zal er om 13.30 uur een dienst van Woord en Gebed gehouden worden in de kerk van de Protestantse gemeente aan de Weelweg te Kerkwerve, waarna de begrafenis in familiekring zal plaatshebben. - Geen bezoek aan huis Johan Mol Op de mooie leeftijd van 80 jaar is toch voor ons te vroeg overleden Onze broer - zwager - oom Veel hebben we samen genoten en gepraat maar we vergeten Zierikzee niet. Heinkenszand A.A. de Schipper-Mol M.D. de Schipper en kinderen 's Heer Arendskerke (os Mol Blaise Mol-Safari en kinderen Rik Mol Heinkenszand. 10 november 2008 Bedroefd, maar dankbaar dat ze zolang in ons midden mocht zijn, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Johanna Wilhelmina Post weduwe van Abraham Houtzager Vlissingen 5 april 1918 t Oost-Souburg 10 november 2008 Vlissingen: Cor en Dirkje Mark en Jacqueline Robin, Tim Jos Oost-Souburg: Magda en Jan Marcel en Willie Jeffrey, Raymon Danny en jesca Ka sper, Zoë Correspondentieadres: lersezeestraat 6,4388 GX Oost-Souburg De crematieplechtigheid vindt plaats op vrijdag 14 november om 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk .3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Toch nog onverwacht is op 7 november 2008 overleden Adrianus van Leuverden in de leeftijd van 75 jaar. Correspondentieadres: Uitvaartverzorging H. Jobse Postbus 8046 4330 EA Middelburg De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 12 november om 10.30 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Pres. Rooseveltlaan te Vlissingen. "De Heer is mijn Herder" Verdrietig en verslagen, maar dankbaar voor alles wat ze ons heeft gegeven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Cornelia Rottier weduwe van Jan Adriaan Nijssen Biezelinge, 17 januari 1922 t Goes, 9 november 2008 Zutphen: jan en Wijnie Nijssen Wijnie Antoinette Roosendaal: Chris en Jacqueline Nijssen Jan Piet en Kimberly Antoinette en Frank Heinkenszand: Elly en Jan Noordhoek Marco en Gerda Roland en Mariska Ageeth en Edwin, Maurits, Julia, Femke Heieen en Teunis Kapelle: Corrie Nijssen Heinkenszand: Johan en Corrie Nijssen Richard en Sarah Yvonne en Rens Kapeile: Hugo en Janny Nijssen Joost en Kristie Joris Wouter Maartje Zorgcentrum "TerValcke" Correspondentieadres: Rembrandtstraat 12 4451 AV Heinkenszand. De rouwdienst wordt gehouden D.V. vrijdag 14 november om 13.00 uur in rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal omstreeks 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kapelle. Voor aanvang van de rouwdienst is er van 12.15 tot 12.45 uur gelegenheid om afscheid te nemen in bovengenoemd rouwcentrum. Na de begrafenis is er in het rouwcentrum gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. uitvaartverzorging Gratis en vrijblijvend informatiepakket. Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 68