Familieberichten nik fok op dlensenlinq.nl Peter Maas Lieve Peter Peter Maas op ze gat enst 3^? 26 I Dinsdag 11 november 2008 PZC Vol ongeloof en verbijstering geven wij kennis van het plotselinge overlijden van mijn man, onze vader en bovenal ons beste maatje in de leeftijd van 49 jaar. Peter is overleden tijdens zijn vakantie in Curagao, waar hij samen met zijn broer en neven een prachtige tijd beleefde. Cecile Maas-Steijns Dominic Renate en Sven Familie Maas Familie Steijns Curasao, 5 november 2008 Noordelijke Achterweg 1,4424 EC Wemeldinge Wij zullen afscheid nemen van Peter op vrijdag 14 november om 13:00 uur in de R.K. Parochiekerk, Heilige Maria Magdalena te Soes. Hierna zullen wij Peter naar zijn laatste rustplaats begeleiden op de Algemene Begraafplaats in Wemeldinge. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in Restaurant "Holland Inn", Noordelijke Achterweg 62 in Wemeldinge. Hoe kan het leven gaan!!! Hoe mooi kan ie ts beginnen, een o zomooi idee. Hoe kan het zo vertogen, die vraag die speelt nu mee. Geboren als een visser, geleefd tussen vis en dier. Het heeft zo moe ten zijn. Heen gaan tussen de vissen hier. Wat hebben we gelachen en geleefd de afgelopen dagen. baar hoefje niet om te vragen. He t heeft zo moe ten zijn, mijn God wat doet dit pijn. Ruud. Na vele dagen van wachten, ben je nu eindelijk thuis. We zullen altijd van je houden, we zullen je missen. Alles wordt nu anders, je bent voor altijd in ons hart. Pa en Ma Christian! Jolanda, Christel, Deborah en Cintha Anne en Paul Ruud en Sandy, Kayieigh, Damon en Yenthe Sporen op het strand Het tij dat keert Voetstappen verdwijnen Blijvende herinneringen Peter Maas Wemeldinge: Toon en Matty Leo t en Erna Tonnie enElma Petra en Serdjan Anna en Jan Inge en André Petra Nella Hansweert: Imca en kinderen Samen op vakantie Samen een snackje Samen een biertje Samen lachen En dan Samen huilen Maar wei samen naar huis. Dag Peter Van de "neven": Harry, Alex, Ruud, Ben, Hans, Edwin en Marcel Lieve Peter "Ome Peetje" Het is moeilijk te aanvaarden, dat je er niet meer bent. Altijd stond je klaar, voor ons en voor een ander. Altijd hartelijk en warm. Je hebt ons een mooi voorbeeld gegeven. Liefs Familie Steijns Tot ons groot verdriet is overleden onze vriend Peter(Peer) Zijn kunde, zijn humor maar bovenal zijn vriendschap zal bij ons niet vervagen. Wij wensen Cecile, de kinderen en verdere familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Kees en Coby Ko en Marga Marien en Hans Koester al je gelukkige momenten van je man, papa, zoon, broer, zwager en schoonvader Peter Maas Ze zullen je beschermen als je ouder wordt. Lieve Cecile, Dominic, Renate en Sven en verder familie vindt kracht en troost bij elkaar met dit ongelofelijke verlies. Peter zal nooit uit onze gedachten verdwijnen. Ariês en Bianca Douk en An, Demy, Fay Piet en Jacky Wij zijn diep geraakt door het volkomen onverwachte overlijden van onze gewaardeerde collega Peter Maas Bestuur Stichting Nijverheidscentrum Oud-bestuur van de voormalige Stichting Oosterscheldewerf Medewerkers van de Stichting Nijverheidscentrum Medewerkers van de afdeling Sociale Zaken van de gemeente Soes Wij wensen zijn vrouw, kinderen en verwanten alle kracht toe bij het verwerken van dit plotselinge verlies. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van man van onze collega en medewerkster Cecile. We wensen Cecile, kinderen en verdere familie veel sterkte toe. Neurologen, neurochirurg, leidinggevende, secretaresses en knf-laboranten Oosterscheldeziekenhuis te Goes Goes, 11 november 2008 "«if* OOSTEHSCHELDEZIÊKENHUiZEN £gt fTtensenlinq.nl Met Mensenlinq Opzegdfenst kunt a een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan. Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze dierbare vriendin Hanneke We zullen haar erg missen. Aad en Betty van Hees en kinderen Het gemeentebestuur van Middelburg heeft met grote verslagenheid kennisgenomen van het overlijden van mevrouw J.P.A. van der Voort-Haan in de leeftijd van 58 jaar. Mevrouw Van der Voort was vanaf 1 december 1999 bij de gemeente werkzaam als secretarieel medewerkster eerst bij de afdeling Onderwijs en vanaf 1 oktober 2003 bij de afdeling Stedelijk Sociaal Beleid. Zij was altijd zeer betrokken bij haar werk en dat van haar collega's. Sociaal bewogen, interesse in de medemens en een positieve opgewekte houding waren daarbij ken merkend. Wij verliezen in haar dan ook een zeer gewaardeerd mede werkster waarbij haar betrokkenheid en collegialiteit in dankbare herinnering zullen blijven. Wij wensen haar echtgenoot, kinderen en verdere familie veel sterkte toe voor de komende tijd. Burgemeester en wethouders van Middelburg, Mr. |.M. Schouwenaar, burgemeester Mr. A. van den Brink, secretaris Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze geliefde collega Hanneke van der Voort-Haan Wij zullen Hanneke allemaal heel erg missen, maar in onze gedachten zal ze bij ons blijven. Albert, Christiaan, Cindy, Ciska, Dennis, Erik, [an W, (esse, Jos, Kees, Kristin, Margreet, Martijn, Nicole, Otto, Patrick, Peter, Regina, Tanja, Tom, Tonie, Wiin C, Wim W, Agnes, Dilek. Edwin, Ellie, Hans, Harmen, Jan V, Jill, José, Marjolein, Neelke Collega's gemeente Middelburg, afdeling Stedelijk Sociaal Beleid ,il» "There are loving hearts that wait you, in the land to which you go. Toch nog onverwacht is overleden, de echtgenote van onze voorzitter Hanneke van der Voort Zij was een trouw deelneemster aan al onze reizeri, we zullen haar niet vergeten. Namens het Scheldeloodsenkoor A.J. Veldkamp, Ere-voorzitter J.P.G. Florie, Secretaris J.M. Hoogesteger, Penningmeester Wij zijn geschokt door het bericht dat veel te jong is overleden Hanneke echtgenote van onze collega Richard van der Voort voormalige ploeg 4 zeedienst en hun partners Na een slopende ziekte is enkele maanden na onze zus Nel overleden onze geliefde zus Leny Wouters-de Wolf W.L. Willeboordse-de Wolf L. Willeboordse W.P. de Wolf C. de Wolf-Comeiisse P. Visser-de Wolf (in herinnering) C. de Wolf N.M. de Wolf-Dekker (in herinnering) A.J. de Wolf Neven en nichten Iedere herinnering is een kostbaar geschenk Verdrietig omdat we haar nu moeten missen geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve schoonzus én tante Leny Wouters-de Wolf in de leeftijd van 77 jaar. Kapelle: Els Riddersma-Wouters Vlissingen: Marian de Wijze-Luermans Bram de Wijze Axel: Fien Verpoorten Neven en nichten 9 november 2008

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 50