in Wolphaartsdijk: 9-5 Spektakel Goes zit koploper Borssele weet weer Roosendaal op de hielen WHS dringt Beek Vooruit terug: 5-2 Tholense Boys geeft 2-o-voorsprong uit handen. Sterke rentree van amazone Marcelle de Kam Elke zeven minuten een doelpunt in duel met Rillandia. Kyle Doesburg gooit duel met twee treffers in het slot. Apollo'69 raakt in negende speelronde van de hatelijke nul af. 36 Maandag 10 november 2008 PZC B door Marco Puik GOES - WHS, dat uitkomt in de zaterdag derde klasse B, had weinig moeite met Beek Vooruit: 5-2. Tholense Boys gaf een voor sprong uit handen in Klundert en verloor met 3-2. Noad'67 moest zijn meerdere erkennen in Zwalu- we: 1-3. Noad'67-Zwaluwe 1-3: Na acht minuten zorgde Corné de Frel uit een strafschop, nadat hij zelf was gevloerd, voor de 1-0. Na slecht uit verdedigen bij de thuisclub scoor de Niels van der Stelt de gelijkma ker. Kort voor rust verscheen Jordy Bollaart alleen voor keeper Jan van Duuren en hij zorgde vervol gens voor de 1-2. Na rust kon de thuisclub in aanvallende zin geen vuist maken. In de slotminuut te kende Bollaart met zijn tweede treffer voor 1-3. WHS-Beek Vooruit 5-2: Tussen de 17e en 22e minuut legde WHS de basis voor de overwinning. In die periode waren Andreas Vroeg- op en Patrick Ketting namens de thuisclub trefzeker. Door doelpun ten van Armando van de Repe en Andreas Vroegop stond het bij rust al 4-0. lohan Gabriels (4-1) en Jos van Meer (5-2) deden na de pauze iets terug voor de Bra banders. Daar tussendoor maakte Mathijs Bruijnzeel de 5-1. Klundert-Tholense Boys 3-2: Al na twee minuten kwam Tholense Boys aan de leiding. Uit een scrim mage zorgde Laurens Bovenberg voor 0-1. Halverwege de eerste helft tekende Arno den Hollander voor de 1-1. Poger Mukoko schoot Klundert nog voor rust naar een 2-1-voorsprong. Een aandringend Tholense Boys kwam in de tweede helft langszij door Freddy Simons. Een kwartier voor tijd legde Mukoko met zijn tweede treffer de 3-1-eindstand vast. MIDDELBURG - Marcelle de Kam is in Bathmen met haar paard Solid Touch als zevende geëindigd op het Nederlands kampioenschap en durance. De Domburgse maakte op de af sluitende wedstrijd van het sei zoen haar comeback na de geboor te van haar eerste kind. Met de ze vende plaats was ze meer dan te vreden, omdat ze met de nog maar achtjarige merrie Solid Tou ch pas voor de tweede keer in de klasse Z uitkwam. Toch had er nog meer ingezeten wanneer het paard in het spring concours niet drie keer een balk uit lepels had getild. „Twee balken minder en we waren tweede geweest", keek Marcelle Kam te rug. Ze moest haar toppaard PamPam op stal laten. Met de sterke ruin had ze zich niet kunnen kwalifice ren voor het NK. door Klaas Verspoor MIDDELBURG - Wolfaartsdijk en Ril landia maakten er in de derde klas se A een waar doelpuntenfestijn van.-Het onderlinge treffen eindig de in een 9-5-overwinning voor Wolfaartsdijk. Kapelle won in Co- lijnsplaat met 3-0 van de plaatselij ke Boys en kruipt langzaam om hoog. De topper tussen Veere en Dauwendaele eindigde in 1-1. AZW profiteerde en kwam in punten gelijk met het duo. VLISSINCEN - Zondag-derdeklasser Goes (3-0 tegen MOC'17) is giste ren twee punten dichter bij koplo per Roosendaal gekomen. De Bra banders speelden op eigen veld met 2-2 gelijk tegen Steen. MOC'17-Goes 0-3: De bezoekers kwamen in een gelijk opgaande eerste helft op 0-1 via een door Jor dy den Toonder benutte straf schop. Goes kreeg hierna nog voor de rust twee goede kansen om ver der weg te lopen. In de tweede helft was Goes duide- Wolfaartsdijk-Rillandia 9-5: De ploegen vermaakten het publiek! Goals van Stefan Westerweel (1-0), Mark Dirksen (1-1) en Ahmet De- mir leidden tot een 1-2-voorsprong voor Rillandia, maar door twee treffers van Wilfred van den Dries stond Wolfaartsdijk bij rust met 3-2 voor. Hans Puik zorgde na rust voor 3-3, maar door treffers van Erik de Kok, Harm Fluijt, Westerweel, Erik de Kok en opnieuw Van den Dries liep de thuisploeg uit naar 8-3. Jan Minnaard zorgde voor 8-4, Fluijt maakte er met zijn tweede treffer nog 9-4 van en via Raimon Schouten kwam het wisselvallig lijk sterker en door twee treffers van Kyle Doesburg kwam dit ook op het scorebord tot uitdrukking: 0-3. Aardenburg-BSC 2-2 (0-1). Michel Moultsidis 0-1, Niek van Sprundel 1-1, Tito 1-2, Niek van Sprundel 2-2. Roosendaal-Steen 2-2 (1-1). Barry Perk 1-0, Wouter de Neijs 1-1, Barry Perk 2-1, Sander van Remortele 2-2. Zeelandia Middelburg-Halsteren 3-5 (3-2). AmirTawfik 1-0, Jerfy Booy 2-0, Jochem Jongepier 2-1, Alberto Conde Morgado 3-1, Roy Niemantsverdriet 3-2, Remco van Haaren 3-3, Nicky Nuij- temans 3-4, Jochem Jongepier 3-5. HW'24-Zierikzee 3-0 (0-0). Dim de Waal 1-0, Dennis Buijs 2-0, Michal Szc- zawinski 3-0. spelende Rillandia nog aan een vijf de treffer. Colijnsplaatse Boys-Kapelle 0-3: Tim Jacobusse opende, nadat een inzet van de paal terugsprong, de score. Net na het halfuur rondde Job van de Vrie een snelle Kapel- le-counter af Colijnsplaatse Boys kon.weinig uitrichten tegen Kapel le en incasseerde na rust nog een treffer. Sander van Ouwerkerk be ging een overtreding in het straf schopgebied en Kapelle kreeg een strafschop die door Tim Jacobusse verzilverd werd. Heinkenszand-De Meeuwen 1-1: Rens Baas hielp Heinkenszand aan een i-o-voorsprong en dat was ook door Marco Puik GOES - Borssele, de koploper in de vierde klasse A van het zaterdag voetbal, leed dit weekend zijn eer ste nederlaag. Hoedekenskerke, dat de laatste weken makkelijk scoort, was met 3-0 te sterk. De Noorman nen profiteerde van de uitglijder van de naaste concurrent door op eigen veld af te rekenen met SVD: 3-0. Apollo'69 legde Wemeldinge over de knie: 2-1. Hoedekenskerke-Borssele 3-0: Onder leiding van een warrig lei dende scheidsrechter zorgde Niels Otte na een kwartier voor 1-0. de ruststand. In de tweede helft kwam De Meeuwen via Danny Huibregtse op gelijke hoogte. Vijf minuten voor tijd werd 'De Meeu wen-speler Erwin Huibregtse na een overtreding nog uit het veld ge stuurd met een rode kaart, maar in de terechte stand kwam geen ver andering meer. SKNWK-AZW 1-3 (1-1). Wesley Goud 1-0, Emine Youssef 1-1, Sean Ver flage 1-2, Ludovico Cantorra 1-3. DFS-ZSC'62 5-0 (2-0). Anco van der Linde 1-0, Anco van der Linde 2-0, Ke vin Veerhoek 3-0, Leonard van Floreste- ijn 4-0, Remco Rotte 5-0. Veere-Dauwendaele 1-1 (0-0). 81. Je remy Hill 1 -0, 90. René de Nooijer 1 -1 Hoedekenskerke toonde zich tech nisch de betere ploeg en zag het overwicht in de 70e minuut be loond worden met een tweede treffer. Uit een strafschop schoot Jeroen de Winter de 2-0 in de net ten. Een kwartier voor tijd bepaal de Jorn Otte op aangeven van broer Niels de verdiende 3-0-eind- stand. 's-Heer Arendskerke-Bevelan- ders 1-1: Al in de openingsminuut liet Michiel Bouwman een goede mogelijkheid op 1-0 onbenut. Een bal van Pieter Adema belandde daarna op de lat. Voetballend ge zien voerde Bevelanders de boven toon in de eerste helft. Na een kwartier zorgde John Riemens voor de verdiende 0-1. De tweede helft was voor 's-Heer Arendsker- Tijdens het spektakelstuk Wolfaartsdijk-Rillandia vielen liefst veertien doelpunten. foto Willem Mieras

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 78