Familieberichten (H (Tlensenlinq.nl kijk ook op Colofon Familieberichten Dvb(\H den Peter von Hout 16 I Maandag 10 november 2008 PZC Sluiftijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. tei 0800-80606 'Chten 696 3 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl De bladeren van de bomen, eind van een seizoen is weer nabij Zo ook een mensenleven 't is maar even en zo voorbij. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man en ons pa Marinus Gerardus Blankenstijn Rinus echtgenoot van Cornelia Maria Blankenstijn-van Dongen Made, 30 juni 1927 t Breskens, 7 november 2008 Breda: Cor Blankenstijn-van Dongen Breda: |an en Karin Sluis: René en Ellen Robin Graaf Engelbertlaan 74, Breda Correspondentieadres: Het Bolwerk 96, 4811 DR Breda De uitvaartdienst wordt gehouden op woensdag 12 novem ber om 10.30 uur in de parochiekerk van het H. Sacrament, Zandberglaan 58 te Breda, gevolgd door de begrafenis op de r.-k. begraafplaats Zuylen, Haagweg 332 aldaar. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie persoonlijk condoleren in het uitvaartcentrum van DELA, Tuinzigtlaan 41 te Breda. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Bedroefd geef ik u kennis dat nog onverwachts door de Heere uit dit leven is weggenomen, mevrouw Catharina de Braal-Sinke sinds 22 november 1972 weduwe van |acobus de Braai 7 december 1921 t 8 november 2008 J. Scheurwater (ex.test.) Correspondentieadres: Boerhaavestraat 15 4416 EH Kruiningen De rouwdienst wordt D.V. woensdag 12 november om 13.30 uur gehouden in het verenigingsgebouw Hansweert- sestraatweg 1 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen; Vooraf is er vanaf I 3.00 uur in het verenigingsgebouw gelegenheid om afscheid te nemen. Geen bloemen. Lieve oma de Bruijne rust zacht en voor - altijd een plekje in ons hart conny en peter ron en sandra richella en chris carina en patrick joey, jaimy en daniel In het huis mijns Vaders zijn vele woningen; Johannes 14:2 Op de leeftijd der sterken is na een werkzaam leven over leden onze vader en opa Jan Johannes Buijze sinds 28 mei 1997 weduwnaar van Magdalena Hamelink in de ouderdom van 95 jaar. Britsum: Fien en Peter Kempe-Buijze Sjaak Marleen en Jelko - Lisanne, Robin Goes: Krijn t en Sanneke Buijze-van Doeselaar Jan Martin en Josien - Lisanne, Willem, Joris, Jonneke Frank en Claudia Wim en Anda - Simon, Tobian, Annelie Linda en Maarten - Frans, Anne Daniël Terneuzen: Corrie-en ]andeFouw-Buijze Marian en Dion - Chantal, Lisa Diana en Nico - Nadine, Robin Zaamslag: Frans en Corrie Buijze-Jansen van Rosendaal Ilona en Gert - Brent, Silke, Siebe Bianca - Sophie Terneuzen: Wil Buijze Bart Marjolein Lenie Buijze t Hengstdijk: Janny en Jack Erpelinck-Buijze Emke en Dennis Tomen Bianca Iris Zaamslag, 8 november 2008 Corr.adres: Torenberg 23, 4543 CZ Zaamslag De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 13 november om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Plein 2 te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats. Na de begrafenis kunt u de familie condo leren in 'De Rank', Zaagstraat 2. Onze dank gaat tut naar het personeel van verzorgingshuis 'De Molenhof en de huisartsenpraktijk Zaamslag voor de goede zorg en begeleiding. Wanneer ik eenmaal ben gestorven mijn lieve kinderen, wees dan niet ontdaan. Ik mocht in 't leven zoveel goeds verwerven, Gods liefde heeft steeds om mij heen gestaan. Ik bid dat God mij 't afscheid licht zal maken, scheiden van jullie zal moeilijk zijn en dat ik op een morgen zal ontwaken in 't warme licht van 's hemels zonneschijn. Mijn lieve vrouw, onze moeder, oma en overgrootmoeder Neeltje Jacomina van Dongen-Viergever ~Ne/~ 24 augustus 1928 t 8 november 2008 is vredig ingeslapen. We zijn verdrietig, maar ook dankbaar dat meer leed haar bespaard is gebleven. We zullen haar erg missen, maar ze houdt haar eigen plek in ons leven en in ons hart. Rinus van Dongen Ria en Ben Marijn en Wendy Lobke Coen Hans Kloostertuin 6 4328 HZ Burgh-Haamstede De dankdienst voor haar leven zal gehouden worden woensdag 12 november om 13.30 uur in de "Bethlehemkerk" aan het Bethlehemplein te Scharendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Scharendijke, omstreeks 14.45 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Putmeet", Ingridstraat 32 te Scharendijke. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Nel van Dongen-Viergever 24-8-1928 9-11-2008 We zullen haar warme belangstelling en meeleven missen. Scharendijke: Mien de Jonge-Viergever Leen de Jonge Kapelle: Tonie Viergever Annie Viergever-de Jonge Burgh-Haamstede: Kato Jonker-Viergever Cor Jonker (in herinnering) Goes: Daan Viergever Adrie Viergever-de Jonge Heinkenszand: Anneke bij de Vaate-Viergever Hans bij de Vaate Neven en nichten Bezige handen, nu gevouwen en stil een leven vol ijver, zo was je wil. Nu heb je rust, met lichaam en geest vaak zullen we denken aan wat is geweest. Bedroefd stellen wij u in kennis dat geheel onverwacht van ons is heengegaan onze lieve vader, opa, zoon, geliefde en broer Ben van Geersdaele in de leeftijd van 52 jaar Oost-Souburg: Daphne en Roel' Rachel, Fleur Vlissingen: Kim en John Jamie, Kylie Cristel en Freek Jesse, Sanne Benjamin en Saskia Guusje Annie van Geersdaele-Ronken Duitsland: Gaby Vlissingen: John en Marleen 4381 PR Vlissingen, 9 november 2008 Bouwen Ewoutstraat 26 Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 14 november van 12.30 tot 13.00 uur in het rouwcentrum aan de van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal gehouden worden om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Het is ons maar geleend de vele mooie dingen. Ons onbetwistbaar eigendom zijn de herinneringen. Bewogen en met gemengde gevoelens van verdriet en opluchting dat verder lijden hem bespaard is gebleven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze pa en opa Pieter Adriaan Hoogstraate - Piet - echtgenoot van Anny Marie Mathilde Audenaerdt *19-11-1923 t 8-11-2008 Axel: A.M.M. Hoogstraate-Audenaerdt Westdorpe: Tonnie en Cindy Pascale en Jean-Paul Joost de Moorstraat 6 4571 BR Axel Dinsdag 11 november is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium op begraafplaats 'Westerzicht' aan de Westsingel te Axel. De crematie vindt plaats op woensdag 12 november om 10.30 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar ieder die zorg verleend heeft aan Piet. Na een periode van afnemende gezondheid is toch nog vrij onverwacht overleden onze geliefde broer, zwager en oom Pieter Adriaan Hoogstraate echtgenoot van Anny Audenaerdt op de leeftijd van bijna 85 jaar. Tannie Hoogstraate-van Gink Cornelis en Bets Hoogstraate-Hamelink Catrien Hoogstraate-de Pooter Willy Audenaerdt Neven en nichten Axel, 8 november 2008 Verslagen hebben we kennisgenomen van het over lijden van onze gewaardeerde medewerker, jubilaris en collega Peter was ruim 31 jaar binnen ons bedrijf werkzaam en begon zijn loopbaan in 1977 in de afdeling nitraat. Al na anderhalfjaar 'verhuisde' hij naar de toenmalige afdeling Salpeterzuur waar hij meteen nauw betrok ken was bij de opstart van de nieuwe Salpeterzuur 7. Sindsdien was hij, vanaf 2001 als Hoofdoperator, actief betrokken bij de vele wijzigingen binnen deze afdeling waaronder de integratie van de Centrale en Salpeterzuur tot één nieuwe afdeling, de CES. Met Peter verliezen wij een bijzonder toegewijde medewerker met een duidelijke, eigen inbreng. We wensen zijn familie en vrienden heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit onvoorstelbare verlies. Management team, ondernemingsraad en collega's van Yara Sluiskil B.V.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 68