Veere geeft winst uit handen 25 MUZIEKCENTRUM MIDDELBURG Borssele lijdt eerste nederlaag Roland 32 Maandag 10 november 2008 PZC W Dauwendaele komt in blessuretijd langszij in topper derde klasse A. ROLAND PIANO Lange delft 80 - 0118-635252 www.mcmiddelburg.nl GOES - Koploper Borssele leed zijn eerste nederlaag in de veirde klas se A. Hoedekenskerke was met 3-0 te sterk. De Noormannen profi teerde door op eigen veld af te re kenen met SVD: 3-0. De Noormannen-SVD 3-0: Bijna veertig minuten hield SVD stand, maar toen tekende Mark Minder- houd voor 1-0. Kort na rust gooide de thuisclub het duel in het slot toen Sander van Belzen voor 2-0 zorgde. In de 58e minuut bepaalde Bart Dekkers de eindstand op 3-0: Cadzand-MZVC 5-2: Angelo Mar- telé groeide uit tot man van de wedstrijd. Daar zag het in de eer ste helft nog niet naar uit. Door doelpunten van Alexander Bom en René Kerkhof nam MZVC een o-2-voorsprong. Martelé scoorde de aansluitingstreflfer en Domini que Strijbos zorgde voor 2-2. Mar telé bepaalde de ruststand op 3-2. Dankzij nog twee doelpunten van Martelé liep Cadzand uit naar 5-2. Spui-Nieuwland 1-1: Al in de ope ningsminuut zorgde Mark Otter- loo voor 1-0. Uit een corner bracht Dennis van Belzen de gelijkmaker op de borden. Het vervolg van de wedstrijd was van beide kanten matig. Wel waren er over en weer kansen. Na rust moest Spui met tien spelers verder na een rode kaart (tweemaal geel) voor Mark van Minnen. door David Duijnmayer VEERE - „In dit soort wedstrijden win je het kampioenschap niet", wist Carlos de longe direct na af loop van de topper Veere - Dauw- endale, die eindigde in 1-1. Toch was de trainer van Veere zichtbaar teleurgesteld. Bij het verstrijken van de officiële speeltijd stond zijn ploeg met 1-0 voor en was de kop positie binnen handbereik. „We hadden de drie punten eigenlijk al in de knip", aldus De Jonge. „Over de hele wedstrijd gezien, was een gelijkspel terecht", moest De longe toegeven, „maar als je in de laatste minuut nog een doel punt tegen krijgt, ben je natuurlijk niet tevreden met één punt." Door het gelijkspel blijft Dauwen daele op doelsaldo koploper van de derde klasse A. Het was op voorhand al een inter essante strijd: de meeste scorende aanval (Dauwendaele) tegen de minst gepasseerde verdediging (Veere). De wedstrijd werd geken merkt door veel spanning, maar beide ploegen gingen slordig om met balbezit. Dauwendaele was in de eerste helft doelgerichter en kwam een aantal keer gevaarlijk voor keeper René Bil. In het laatste kwartier van de eer ste helft had Dauwendaele eigen lijk afstand moeten nemen. Vlak achter elkaar kwamen spits Jasper Leuvelink en linksbuiten Peter van Gorsel alleen voor de keeper te staan. Leuvelink schoot tegen de keeper aan, Van Gorsel treuzelde te lang en gaf Veere-verdediger Jel- le Lucasse gelegenheid om met een knappe sliding zijn kans om zeep te helpen. Vlak voor rust wist Bil ook nog een schot van René de Nooijer uit de kruising te plukken, zodat Veere zijn keeper dankbaar mocht zijn dat het met 0-0 de rust inging. Na de rust bleef Dauwendaele met zijn snelle spitsen gevaarlijk in de omschakeling, maar werden aan beide kanten nauwelijks echte kan sen gecreëerd. Dé openingstreffer van de wedstrijd kwam tien minu ten voor het einde dan ook min of meer uit de lucht vallen. Bij toeval viel de bal op randje zestien voor de voeten van invaller Jeremy HilJ, die niet aarzelde en de bal laag en hard inschoot: 1-0. Het leidde tot een tumultueuze slotfase, waarin Veere nog de beste kansen kreeg: Wouter Keijmel wist met een kopbal de lat te ra ken, Silvion Uranie schoot een niet te missen kans over. Bij Dau wendaele deed verdediger René de Nooijer uiteindelijk wat zijn ploeg genoten voorin verzuimd hadden. NV In de strijd om de koppositie in de derde klasse A bleven Veere en Dauwendaele zaterdag steken op een gelijkspel. Dauwendaele blijft op doelsaldo koploper. Dauwendaele-aanvaller Jasper Leuvelink (links) wordt in bedwang gehou den door een verdediger van Veere. foto Ruben Oreel Ver in blessuretijd ramde hij van afstand de bal laag in de hoek en bepaalde de eindstand op 1-1. Trainer Gérard de Nooijer van Dauwendaele stapte na die treffer opgelucht het veld af, maar vond dat er meer in had gezeten. „Als je het aantal kansen telt dat we creë ren, dan hadden we bij rust al met 4-0 voor moeten staan. We heb ben goed gevoetbald, er ging con stant dreiging van uit. Tot tien mi nuten voor tijd, toen die goal viel. Toen waren we heel even de weg kwijt, en had het ook nog 2-0 voor Veere kunnen worden." Veere-Dauwendaele 1-1 (0-0). 81. Je remy Hill 1-0, 90. René de Nooijer 1-1. Scheidsrechter A. Sardjoe (Vlissingen). Gele kaart: Marcel Corbijn, Joachim Cornelisse, René Michel Gerritsen (Veere), Timothy Brakman, Jordy Sinay, Sigrel Burnet, Jeroen de Haas (Dauwen daele). Aantal toeschouwers: 150. De nieuwe digitale piano's van de HP- series zijn uitgerust met een bijzonder authentieke pianoklank, een nieuw ontwik keld klavier-, een prachtige opbouw - en leverbaar in verschillende kleuren. Dit instrument schittert in elke huiskamer en laat zich met dezelfde finesse en nuance bespelen als een akoestische piano. —DIGITAL Meer info www.rolandce.com IVORY FEEL informeer naar onze jubileumprijs 1983 - 2008

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 28