Tijd voor familie! V >s Henk ten Cate in het ENTRA Fotoklok Family Time Duurbetaalde redder met Panathinaikos gelijk tegen rivaal. Eto'o scoort vier keer voor rust voor Ba^a Frank Ribery schiet Bayern naar de winst Knieoperatie dreigt voor Van Nistelrooij Club Brugge verspeelt zege in laatste minuut Olympique schittert ook in de competitie Belgische ex-voetballer sterft aan hartaanval 28 I Maandag 10 november 2008 PZC 5 Dit is wel een hele slimme combinatie! Met één blik op deze klok wordt u meteen herinnerd aan de mooie momenten in uw leven, uw beste vrienden of uw hele familie. De twaalf lijstjes om de klok heen kunnen naar wens worden gevuld met mooie vakantiefoto's, foto's van uw dierbaren of ander mooi beeld. Afmetingen fotolijsten: 4 x fotolijst 4 x 6,5 cm 8xfotolijst4x4cm Afmetingen totale lijst: H 40 x B 40 cm Geschikt voor 12 foto's Adviesprijs 34,95 Lezersprijs €29,95* exclusief verzendkosten 4,50 Meer informatie en bestellen 1 bestel. opwww.pzc.nl/webwinkel. De levertijd is 5 werkdagen. U kunt ook de bon invullen. De levertijd is dan 10 werkdagen. Bij vragen over uw bestelling of levering belt u met 0900-2021352 0,45 per gesprek). BON KLOK FAMILY TIME Hierbij bestel ik(aantal) x "klok Family Time" a 29,95* per stuk. VOORLETTERS OM Ov GEBOORTEDATUM Hierbij machtig ik Wegener Woonwinkel om eenmalig het verschuldigde bedrag af te schrijven. BANK-/GIROREKENING HANDTEKENING exclusief de verzendkosten van 4,50. Stuur de volledig in blokletters ingevulde bon in een envelop naar Wegener Woonwinkel, Antwoordnummer 52001,3502 VB Utrecht In door Gerard Borgman DEN HAAG/ATHENE - Henk ten Cate is met een duidelijke missie begon nen aan de klus als hoofdtrainer van het Griekse Panathinaikos. Aan de hand van de Nederlandse trainer wil de gevallen topclub de hegemonie van Olympiakos Pirae us doorbreken. Gisteravond speel den de aartsrivalen in een hete der by gelijk (o-o), een resultaat waar Ten Cate evenwel niets mee op schoot. Door de remise op eigen veld blijft Panathinaikos, dat slecht aan de competitie begon, vijf punten ach ter staan op koploper Olympiakos. Want ondanks de midweekse stunt bij Werder Bremen (0-3) blijft Ten Cate onder grote druk staan in de Griekse hoofdstad. Dat beseft de Amsterdammer zelf ook. „Het belangrijkste doel van Panathinaikos is het winnen van de landstitel, in combinatie met goed voetbal", zei Ten Cate on langs in een interview. „Als je goed presteert in Europa is dat mooi meegenomen, maar de com petitie blijft ons voornaamste doel." Daar zijn de clubleiding en de vuri ge aanhang van de club het volle dig mee eens. Vorige maand stelde de nieuwe eigenaar van de club, Christos Pateras, na het gelijkspel op eigen veld tegen Iraklis Saloniki (2-2) een ultimatum. Ten Cate moest de eerstvolgende drie wed strijden winnen. Het ging echter al meteen mis in het inhaalduel met Ergotelis (2-3). De Griekse kranten brulden hard om het ver trek van Ten Cate, die cynisch 'De Vliegende Hollander' werd ge noemd. Ten Cate zou te theoretisch zijn en hij zou buitenlandse spelers in zijn selectie bevoordelen ten opzichte van Griekse spelers. Vorige week verdedigde de oud-trainer van Vit esse, Ajax, Barcelona en Chelsea zich en vroeg om geduld. „We spelen steeds beter, alleen heeft het ons dit seizoen regelma tig aan geluk ontbroken", aldus Ten Cate. „Geef ons nog wat tijd en we worden nog beter. De spe lers hebben tijd nodig om aan el kaar te wennen en om van elkaar te leren." Daarna won Panathinaikos wel bij Panionios (1-2) en in Bremen boek te de ploeg de grootste uitoverwin- ning ooit van een Griekse club in de Champions League. Daarmee vergrootte Ten Cate zijn krediet een beetje. Successen in Europa zijn mooi, maar het is niet waarvoor Ten Ca te met zijn assistenten Gerard van der Lem en Mike Snoei is afgereisd naar de Griekse metropool. De fans van Panathinaikos eisen dat hun club de triomftocht van de ge hate stadgenoot Olympiakos door breekt. Olympiakos, de club van het volk, werd sinds 1997 slechts één keer geen landskampioen. Dat was in 2004, het laatste succesjaar van de eliteclub Panathinaikos. Met 36 landstitels is Olympiakos op voetbalgebied de onbetwiste nummer één van het land, ver voor Panathinaikos (19) en AEK Athene (11). Dit jaar bestaat Panathinaikos pre cies honderd jaar. Voor de fans was het aankomende jubileum het ideale moment om in te grijpen. In april demonstreerden ze mas saal tegen het. wanbeleid van de clubleiding, die in voorgaande ja ren sterspelers als Seitaridis en Bas- inas had verkocht. Er kwam een nieuw bestuur, inclu sief de eerder genoemde Pateras, en de rijke bewindslieden verhoog den het budget naar 140 miljoen euro. Het ultieme doel dat het be stuur zich stelde: de eerste landsti tel sinds 2004. Die boodschap kreeg Henk ten Ca te dit voorjaar mee, toen hij voor twee seizoenen tekende bij Pana thinaikos. De remise van gistera vond tegen de grote rivaal en con current helpt de trainer niet ver der. Ten Cate blijft met Panathinai kos veroordeeld tot een inhaalrace, waarbij elke misstap voor nieuwe onrust zal zorgen. Nikos Spironopoulos van Panathinaikos BARCELONA - Samuel Eto'o heeft zijn club Barcelona zaterdagavond in Nou Camp met een glanzende show langs Valladolid geloodst. De spits uit Kameroen trof vier maal doel, al die treffers vielen in de eer ste helft. Na rust deed Barga het iets kalmer aan. Alleen de IJslandse middenvel der Eidur Gudjohnsen, met een fraaie stiftbal, en Thierry Henry scoorden nog: 6-0. RIJSWIJK - Bayern München won gisteren in Duitsland de topwed strijd tegen Schalke 04 met 2-1. Hoffenheim leed in Berlijn-een ne derlaag tegen Hertha BSC: 1-0. De nieuweling zakte daardoor naar de tweede plaats, achter lijstaanvoer der Leverkusen. Bij Bayern scoorde eerst Luca Toni op aangeven van Van Bommel, Farfan maakte gelijk en Frank Ri bery besliste de wedstrijd. MADRID - Real Madrid sluit een nieuwe knieoperatie bij Ruud van Nistelrooij niet uit. De 32-jarige topscorer kampt met dezelfde pro blemen als acht jaar geleden. Ook toen had hij last van een bescha digde buitenmeniscus in zijn rech terknie. Van Nistelrooij onderging destijds als PSV-speler een operatie. In de komende weken wordt gekeken of een operatie weer noodzakelijk is. BRUSSEL - Club Brugge heeft gister avond amper geprofiteerd van de misstap van Anderlecht een dag eerder. De koploper van de Bel gische eerste klasse kwam uit bij Sporting Charleroi niet verder dan een gelijkspel: 2-2. De Brusselse concurrent verloor zaterdag voor eigen publiek van Lokeren: 2-3. Brugge leverde pas in de laatste se conde twee punten in toen Anto- lin Alcaraz in eigen doel kopte. PARIJS - Olympique Marseille blijft ook in de competitie winnen. Na de overtuigende zege op PSV in de Champions League versloeg de ploeg van coach Eric Gerets zater dag Grenoble met 3-0. Hatem Ben Arfa, Bakary Koné en Benoit Chey- rou scoorden. Marseille bleef met de zege in het spoor van koploper Olympique Lyon. De lijstaanvoerder won met 1-0 bij AS Monaco. DEN HAAG - In de Belgische voetbal wereld is geschokt gereageerd op het overlijden van Regis Genaux. De voormalig speler van Standard Luik, Coventry City en Udinese overleed zaterdag op 35-jarige leef tijd in zijn huis in Chaudfontaine aan de gevolgen van een hartaan val. Genaux was op zijn 29ste gestopt door blessures. Hij speelde 22 inter lands voor het Belgisch elftal.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 24