kijk ook op m (Il6nsenlinq.nl Peter von Hout m 18 I Maandag 10 november 2008 PZC Verdrietig hoorden we het bericht van het overlijden van onze gewaardeerde collega In Peter verliezen wij een immer opgewekte collega die altijd stond voor zijn werk. Opgeven lag daarbij niet in zijn aard. Als hij ergens in geloofde, kwam hij daar ook duidelijk voor uit en liet hij zich niet zomaar van z'n stuk brengen. Peter was gedurende zijn loop baan zelden of nooit ziek, en liet zelden verstek gaan als. er iets moest gebeuren. Toen hij een tijdje terug ziek werd, dachten we dan ook allemaal dat we hem snel weer terug zouden zien. Helaas bleek zijn ziekte bijzonder ernstig en ging hij de laatste tijd snel achter uit. In gedachten waren we vaak bij hem en Edith. Uiteindelijk heeft Peter de ongelijke strijd moeten opgeven. Het is onvoorstelbaar dat we hem definitief zullen moeten missen. We wensen Edith, Merel, André en de verdere familie en vrienden ontzettend veel sterkte in deze zo verdrietige periode. De collega's van de CES van Yara Sluiskil B.V. gil - Bedroefd om haar heengaan, maar dankbaar dat zij voor verder lijden gespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Mien PIuijmers-Kopmels Nieuwdorp, Maarssen, 10 oktober 1924 7 november 2008 Vlissingen: jo de Kam-Kopmels t Ben de Kam t Vlissingen: Sien Butijn-Kopmels Janus Butijn t Nieuwdorp: Joost Kopmels Koos Kopmels-Koppejan Heinkenszand: Willem Kopmels Koos Kopmels-de Witte Nieuwdorp: Lijn Kopmels Sien Kopmels-Sandee Nieuwdorp: Theo Kopmels Nieuwdorp: Bets Dominicus-Kopmels Piet Dominicus t Nieuwdorp: Dien Wondergem-Kopmels Rinus Wondergem Neven en nichten 7 november 2008 Correspondentieadres: Fam. de Jong-Pluijmers Fazantenkamp 527 3607 DD Maarssen Bedroefd om haar heengaan, maar blij dat zij zo lang bij ons mocht zijn, delen wij u mede dat zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma Levina de Pree-Lepoeter - Fina sinds 21 oktober 2001 weduwe van Jan de Pree in de leeftijd van 88 jaar. Arnhem: Gerard (in herinnering) en Gerda Kruiningen: Koen Jo Klein- en achterkleinkinderen Yerseke, 8 november 2008 Zorgcentrum "Vredelust" Correspondentieadres: Slotstraat 5 4416 AS Kruiningen Onze moeder en oma is opgebaard in het mortuarium van zorgcentrum "Vredelust" te Yerseke, alwaar dinsdag 11 november van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid is om afscheid te nemen. Ingang van het mortuarium via de Molenlaan. De dienst van Woord en Gebed wordt donderdag 13 november om 10.30 uur gehouden in het Htervormd Kerkelijk Centrum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke. Aansluitend vindt om 12.00 uur de crematieplechtigheid plaats in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer gelegenheid tot condoleren. Wij zijn de medewerkers van Vredelust zeer dankbaar voor de goede en liefdevolle verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen "het is goed zo" Wij moesten met pijn in het hart afscheid nemen van onze dierbare schoonzoon en zwager Marcel Snoek De man van onze Cockie de Wilde En de vader van Mirthe Josselin Rozemarijn Theerestraat 80 5271 VM St.Michielsgestel 7 november 2008 Dreischor: Jo en Corrie de Wilde HeinkenszandLouis en Janneke Oosterland Mieke en Erlin Den Hoom Hanneke en Koos Schiedam: Bart en Corinne Tokyo Japan Eline en Geert en Kleinkinderen Ring 11 Dreischor 8 november 2008 Rust nu maar uit - je hebt je strijd gestreden je hebt het als een moedig mens gedaan. je hebt altijd voor ons klaargestaan. Geborgenheid en liefde heb je ons gegeven Ie was een schat voor ons allen Ie te moeten missen zal ons zwaar vallen. Tot ons grote verdriet is toch nog onverwacht van ons heengegaan mijn lieve zorgzame man, onze lieve vader, schoonvader, opa, overgroot- opa en baasje Robert Zepherinus Vermeulen Rob echtgenoot van Annie Verineulen-de Clercq 10 maart 1928 t 8 november 2008 A.Vermeulen-de Clercq Carla Schönknecht-Vermeulen Manfred Schönknecht Olaf en Jennifer Luc Vermeulen Anneke Vermeulen-Schot Stefan en Lianne Sven Bobbie Onze dank gaat uit naar de specialisten en het verplegend personeel van Streek Ziekenhuis Walcheren. Vredehofllaan284.4382 Cf Vlissingen De crematieplechtigheid, waarbij u bent uitgenodigd, zal gehouden worden donderdag 13 november om 11.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Haven- dijk 3. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Voorafgaand aan de plechtigheid is er gelegenheid om afscheid van Rob te nemen in de aula van het crematorium. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Veel te vroeg is overleden onze zwager en oom Simon de Vlieger Zierikzee, 6 november 2008 Zierikzee, Kees Kommer Cisca Kommer-Mays Cees van de Klooster Dreischor, Wirn Kommer Corrie Kommer-Snijders Neven en nichten Hanneke, mijn lief, onze moeder, mijn dochter, mijn zus, onze schoonzus is niet meer. Op 8 november is 58 jaar oud overleden: Johanna Petronella Alberdina van der Voort-Haan Richard van der Voort Paul, Renéen Erin An Haan-van der Steen Ellen Haan Ton en Hedwig van der Voort Roel en Evelien van der Voort Anitra van der Voort Ellen en Daan Verschuur Amnestylaan 115 4336 LL Middelburg Woensdagavond 12 november van 19.00 tot 20.30 uur is er gelegenheid om afscheid te nemen van Hanneke in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Donderdag 13 november nemen wij gezamenlijk afscheid van Hanneke om 11.30 uur in het uitvaartcentrum. Voor afgaand kunt u van 10.00 tot 11.00 uur zelf Hanneke nog even zien. Om 13.00 uur gaan wij met Hanneke naar haar laatste rust plaats op de Algemene Begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Daarna komen wij bij elkaar in Hotel Arneville, Buitenrust straat 22 te Middelburg. 41 jaar vriendinnen Lieve Hanneke, Wat zal ik je ontzettend missen. Marianne 't Scheepke onder Jezus 'hoede Met groot verdriet, maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop zij haar strijd heeft gestreden, geven wij u kennis dat zacht en kalm van ons is heengegaan mijn lieve zorgzame vrouw, onze lieve moeder en oma Leny Wouters-de Wolf in de leeftijd van 77 jaar. Middelburg: Ab Wouters Oost - Souburg: Ellen van Boven-Wouters Kees van Boven Marcel en Lianne Lenny en Arjan Lisette en Robert Middelburg: Pieter Wouters Miranda Blokpoel jimmy Ruben Bibia Danitsja Middelburg: Leonie van Zweden-Wouters Henk van Zweden Ramona en Richard Roderick, Daniël, Xochyl Kloetinge: Hans Wouters Lourine Wouters-Leendertse jasper Gijs Onze dank gaat uit naar de huisartsen Bruynzeel en Manni, alle medewerkers van Zorgstroom en naar al het personeel van afdeling Oost 4 van het Streekziekenhuis Walcheren voor de goede zorgen. 4335 NG Middelburg, 9 november 2008 Westerscheldestraat 151 De afscheidsdienst zal worden gehouden donderdag 13 november om 14.00 uur in het uitvaartcentrum H. lobse, Bachweg 2 te Middelburg. Voorafgaand aan de dienst is er van 13.30 tot 13.50 uur gelegenheid tot,afscheid nemen. De begrafenis zal om 15.00 uur plaatsvinden op de begraaf plaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in voornoemd uitvaartcentrum. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 20