Familieberichten CU Hlensenlinq.nl Dïïnmzi kijk ook op W, 153 Dankbetuiging Frans van Aerde Dankbetuiging Emma Leenknegt-de Booy 30 I Zaterdag 8 november 2008 PZC Ik kan gaan slapen zonder zorgen, want slapend kom ik bij U thuis. Alleen bij U ben ik geborgen. Gij doet mij rusten tot de morgen en wonen ineen veilig huis. Psalm 4:3 Langzaam is uit ons midden weggegleden mijn geliefde man, onze lieve vader, opa en overgrootvader Willem Johannes Segboer echtgenoot van Johanna Cornelia Korstanje in de gezegende leeftijd van 91 jaar. Wij zijn dankbaar dat wij hem zo lang bij ons mochten hebben en zullen hem heel erg missen Vlissingen: J.C. Segboer-Korstanje Vlissingen: Hanni en Ger Roose Katja en Rolf Kapelle: Hans en Bep Segboer Serge en'Loes, Daniel, Milou Tim en Marieke, Lucas Rick en Marieke, Jules, Quint Tom en Ingeborg Ritthem: Roelfien en Ton de Klerk losé en Niels Arnemuiden: Wim en Willy Segboer Michael en Chava Middelburg: Wil Segboer Marcel en Leonie Roel en Angela Christian Vlissingen: Liesbeth en Steve Hughes Nick Andra en Michel De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 12 november om 11.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal de begrafenis om 12.30 uur plaatsvinden op de Noorder begraafplaats, President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na afloop is èr gelegenheid tot condoleren in boven genoemd uitvaartcentrum. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan verzoeken wij u om deze advertentie als zodanig te beschouwen. Een speciaal woord van dank aan de medewerkers van Zorgstroom en de artsen dr. I.M.G. Roebroeck en dr. E.R. van Russen Groen voor hun geweldige inzet. Wij hadden nog zo veel plannen, hier is plotseling een einde aan gekomen, omdat ik niet geheel onverwacht, maar voor mijn gevoel veel te vroeg afscheid heb moeten nemen van mijn lieve man Simon de Vlieger 18 juli 1936 16 november 2008 lannie de Vlieger-Kommer Allévo "Borrendamme" Scheldestraat 2, kamer 206 4301 VC Zierikzee De plechtigheid voorafgaande aan de crematie zal dinsdag 11 november om 15.30 uur gehouden worden in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na het afscheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Maandag 10 november is er van 19.30 tot 20.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen op kamer 213 in "Borrendamme". Toen scheen de zon. de bloemen bloeiden, de vogels floten, maar nu is alles stil, omdat wij afscheid moesten nemen van jou, onze lieve broer, zwager en oom Simon de Vlieger in de leeftijd van 72 jaar. Zierikzee. Adrie t en Jo de Vlieger-de Vrieze Zierikzee, Corrie en lohan Koopman-de Vlieger Nieuwerkerk, Leendert t en Adrie de Vlieger-de Groen Bruinisse, ianny en Pieter Fluijt-de Vlieger Bruinisse. Wim en Marietje de Vlieger-de Ronde Zierikzee, Co en Nel de Vlieger-Hage Bruinisse, Peter en Nel de Vlieger-de Later neven en nichten Zierikzee, 6 november 2008 Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het over lijden van Pieter Voorwinden hoofdagent van het wijkteam Tholen van politie Zeeland Wij wensen de familie heel veel kracht toe bij het dragen van dit verlies. Namens het regionaal college van politie Zeeland: Mr. J.M. Schouwenaar, korpsbeheerder Mr. D.F. Greive, hoofdofficier van justitie J.A.J.T. Vissers, korpschef Wij zijn diep getroffen door het overlijden van Pieter Voorwinden hoofdagent van het wijkteam Tholen van politie Zeeland Wij wensen zijn vrouw en naaste familie alle kracht toe om dit grote verlies te verwerken. Namens alle medewerkers van politie Zeeland; J.AJ.T. Vissers, korpschef M.E. Siderius, plv. korpschef Op woensdag 5 november overleed onze gewaardeerde collega Pieter Voorwinden hoofdagent van wijkteam Tholen van politie Zeeland Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw, kinderen, klein kinderen en verdere familie. Namens de ondernemingsraad van politie Zeeland; C.D. Vink, voorzitter P. Groenewegen, secretaris Na een bewonderenswaardig gedragen ziekbed is op veel te vroege leeftijd van ons heengegaan, onze zeer gewaardeerde collega Piet Voorwinden hoofdagent van het wijkteam Tholen van politie Zeeland Woorden schieten tekort... ij wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie veel sterkte en kracht toe om dit verlies te dragen. Wijkteam politie Tholen, Eugene Waasdorp Suzanne Kastelijn Ap van de Belt Pieter de Beeld )aap van den Hoek Cees van der Wielen Cees Floren Annique Schiewold Karei Bosman Karin Verduin Richard Bol Pim Dupon Co Sturris Maarten Roesink Martin Sacharias Wilfred Wilde Joop van der Dussen Jaap IJzerman Jan Rinses Janna Kuijken-Risse Wij zijn bedroefd dat overleden is onze geliefde zwager en oom Frans de Vries Ontario(Ca): J. Jongepier L. Jongepier-de Bel Aagtekerke: J.M. Jongepier Strijen: F. Jongepier S.K. Jongepier-Louws en neven en nichten Goes, 7 november 2008 Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze vriend Job Wisse We wensen de verdere familie sterkte toe met dit verlies. Aagtekerke: Familie C.C. Melse-de Visser 5 november 2008 Heden bereikte ons het droevige bericht van het overlijden van onze meelevende buurman Job Wisse We wensen de familie sterkte toe namens de buren uit Mariekerke. familie Wisse familie W. Wisse familie S. Wisse familie Stroo familie van den Bosse familie Harte familie Poppe familie Keiler familie Perdok Lein de Wolf Marco Geschiere familie Krijger Meliskerke, 5 november 2008 Enige en Algemene Kennisgeving De zon scheen de vogels floten de bloemen bloeiden en toen werd het stil Verdrietig, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u "kennis van het overlijden van onze lie ve moeder, oma en overoma Geertruida Zwartepoorte-Bosir.an sinds 15 maart 1991 weduwe van Cornelis Zwartepoorte in de leeftijd van 92 jaar. Kloetinge: Ans en Frits Krauwel-Zwartepoorte Judith Melinda en Marien, Tessa, Tim 's-Gravenpolder: Jancees en Ingrid Zwartepoorte-Greveling Rob en Esther, Linda Simone en Jeroen, Thirza Edwin en Janneke, Rik, Bo, Yff Vincent en Ellis Kattendijke: Jaap en Carla Zwartepoorte-Bogaart Danielle en Arco Philippe Onze dank gaat uit naar het verzorgend en verplegend personeel van Zorgcentrum 'Ter Weel' te Goes, voor de goede en liefdevolle verzorging. Goes, 6 november 2008 Zorgcentrum 'Ter Weel' Correspondentieadres Kastanjestraat 3,4431 CW 's-Gravenpolder. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden Na een kort ziekbed is overleden mijn lieve, zorgzame man, onze vader en opa Frans de Vries Batavia, t Goes, 7 augustus 1928 7 november 2008 M. de Vries-Jongepier Hans en Joke Anne, Thijs Anne Marie en Dirk Marlies, Jos Willien en Marcel Frank, Tineke Onze dank gaat uit naar dokter Gevaert voor zijn goede zorg en steun. Indira Gandhilaan 17 4463 II Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 11 novem ber van 11.00 tot 11.10 uur in de aula op de begraafplaats, Geldeloozepad 30 te Goes. Aansluitend zal de uitvaart dienst plaatsvinden om 11.15 uur. Na de dienst zal de begrafenis plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te Goes. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in de aula op de begraafplaats. Daar het ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor de overweldigende belangstelling en medeleven na het onverwachte overlijden van mijn lieve man, onze lieve zorgzame vader, schoonvader en opa wijlen wij u langs deze weg onze hartelijke dank betuigen. Uw steun in welke vorm dan ook heeft ons gesterkt om dit verlies te helpen dragen. Sophia van Aerde-Gommeren Kinderen en kleinkinderen. Sas van Gent, november 2008. Voor de vele blijken van medeleven tijdens haar ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze ma en oma willen wij u allen hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat zij bij zo velen geliefd was. Speciaal dank aan dokter Sey en de medewerkers van Thuiszorg; zij zorgden er voor dat ma thuis kon blijven. Dank aan pastores Joop Reurs en Kees van Geloof, die de ziekenzalving en uitvaart verzorgden. Dank aan kerkkoor, dirigent en organist, die haar tot haar graf begeleidden en allen die er bij betrokken zijn geweest. Theo Leenknegt kinderen en kleinkinderen Lamswaarde, november 2008

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 80