Colofon Familieberichten Jubileum O d1ensenlinq.nl Overleden 28 I Zaterdag 8 november 2008 PZC kijk ook op Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail pzcfamiiieberichten@wegenernieuwsmedia.nl tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl informatie op www.pzc.nl 8 november 1968 8 november 2008 O(ma) en O(pa) van Sabben Hartelijk gefeliciteerd! Kinderen en kleinkinderen Bedroefd delen wij u mede dat in haar 95e levensjaar, zacht en kalm, is overleden onze lieve moeder, schoon moeder, groot- en overgrootmoeder Martina Johanna Rood weduwe van Franciscus de Bruijne 18 november 1913 Middelburg Vrouwenpolder: Vlissingen: Middelburg: Middelburg: Philippine: Zwolle: Middelburg: t 7 november 2008 Middelburg Dick de Bruijne Wil de Bruijne-Kasander Joop de Bruijne Ria de Bruijne-Schillemans Addy Vogel-de Bruijne Frans Vogel Lucy Manni-de Bruijne Jan Manni Frans de Bruijne Loes de Bruijne-van Hoogdalem Rob de Bruijne Henny de Bruijne-Dekker Tineke de Bruijne Paul Remy Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Tineke de Bruijne, Segeerssingel 29, 4337 LE Middelburg U kunt afscheid van haar nemen op maandag 10 november van 19.00 tot 21.00 uur in Verzorgingstehuis "Rustenburg", Vrijlandstraat 28, Kamer 008 te Middelburg. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 12 november om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condoleren. Onze dank gaat uit naar het personeel van het verzorgings tehuis "Rustenburg" voor de goede en liefdevolle verzorging aan onze moeder gegeven. Fam. de Bruijne Lieve oma de Bruijne, Bedankt voor alle botjes en koekjes Liefs, Bono, Boomer, Zetta, Syb, Sjaak, Dinky, llja en Spetter De Heer is mijn Herder Voor altijd je moeder, voor altijd je oma, zo eigen en vertrouwd, je wilt haar nog niet missen, omdat je van haar houdt. Maar eens komt de dag, dat je haar moet laten gaan. je verstand zegt dat het goed is, maar in je ogen blinkt een traan. Na een lang en gezegend leven, in groot Godsvertrouwen, is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en over- Pieternella Helena de Frel-van den Hout sinds 22 juni 1976 weduwe van Johannis de Frel in de leeftijd van 94 jaar. Joop en Francien Teunie en Cor Nelly en Rinus Adrie en Krijn Bert en Ivonne Marga en Ad Klein- en Achterkleinkinderen Onze speciale dank gaat uit naar de medewerkers van Wooncentrum Bachten Dieke en dokter Meijerink voor de liefdevolle verzorging. 6 november 2008 Correspondentieadres: Volkerak 3 4534 JA Terneuzen Gelegenheid om afscheid te nemen op dinsdag 11 november van 13.30 tot 13.45 uur in de Opstandingskerk, Bellamystraat 74 te Terneuzen. Aansluitend zal er om 14.00 uur een dienst van Woord en Gebed worden gehouden, waarna de begrafenis zal plaats vinden op de Zuiderbegraafplaats aan de Bellamystraat te Terneuzen. Na de begrafenis is er in voornoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Tot ons verdriet is uit ons midden weggenomen, na een kortstondig ziekbed, onze broer, zwager en oom Marinus Johannes Eversen Rinus, Rien sinds 1985 weduwnaar van Cornelia Hendrica Weezepoel Goes, t Goes, 10 februari 1918 6 november 2008 Vader van Sjaak Eversen t Partner van Marie de Haan t Familie Eversen Familie Weezepoel Neven en nichten Met hartelijke dank voor de goede zorgen in "Maria Ter Weel" en "Sint Maarten in de Croe". Correspondentieadres: |.M. Meulbroek, Berkenstraat 28,4462 VX Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 10 november van 19.00 tot 19.30 uur in de rouwkamer van het "Gasthuis", Kievitlaan 64 te Goes. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op dinsdag 11 november om 14.00 uur in de aula van het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de aula van het crematorium. Heden overleed in de leeftijd van bijna 97 jaar onze geliefde schoonzuster en tante E. Dekker-van Loo Kloetinge: J.T. Dekker-de Vrieze Kapelle: Fr. Dekker neven en nichten 6 november 2008 Als je ouder wordt En niet meer weet waar je bent. Als je mensen ziet Maar ze niet echt meer herkent. Als je toch blijft strijden Om bij ons te leven Dan hopen wij Dat je nu de rust is gegeven. Dag lieve Oma de Bruijne Vrouwenpolder: Francis Diu Kayan Daniel Vrouwenpolder: Liane (in herinnering) Middelburg: Theresa Pascal Middelburg: Jos Patricia Ernst Yaël Middelburg: Joan Jaco Emma Laurens Papendrecht: Ilse en Wout Mart en Joost Middelburg: Anja Ronald Joery Philippine: Erik Philippine: Corné Bianca Demi Sydney Luzern: Tom Stephanie Wyatt Lee Zwolle: Margot Melchior Julius, Jesse Jim Middelburg: Jean-Paul Judith Iris Middelburg: Edward Mirjam Op 6 november 2008 overleed onverwacht onze beste neef Hubrecht Joost Kuijper Huib geboren 25 april 1941 L.E.M. Veltman-Hack G.N. Vijverberg-Kuijper Liesbeth en gezin Peter llja en gezin mede namens de overige nichten en neven Ouwerkerk, Stelweg 1 Correspondentieadres: Den Domp 27 4305 AR Ouwerkerk De plechtigheid voorafgaand aan de crematie zal plaatsvinden op dinsdag 11 november om 11.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na het afscheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Lieve Oma, Jouw gulie schaterlach, zorgzame woorden, je trots op "jouw kroost" zijn niet verdwenen, ze blijven voor altijd in ons hart. Dank je wel voor alles, we zullen je missen. Eric Claudia, feroen, Thijmen, Maaike Saskia Ko Patrick Heike, Sander, Isabel Erwin Cindy, Kenneth, Gwendolyn Monique Marcel, Anne, Guus, Evi ingmar Karin, Mathijs, Wout Arnold Lian, Sjoerd, lelie, Rik Jolanda Ramon, Bas, Suzanne Raymond Karin, Lieke Chantal Guido, V In plaats van kaarten Het wordt stil op het bankje. Na een kort ziekzijn overleed onverwacht onze vader, schoonvader, broer en mijn opa Pieter Cornell's Vaes Piet Zierikzee, Soes, 18 oktober 1933 6 november 2008 Vlaardingen: Anita en Ben Susteren: Peter en Serda Vlaardingen: Cisco en Aad Melanie en Pa trick Rotterdam: Bouke Soes: Corrie Correspondentieadres: Corrie Vaes J.P. Coenstraat 18 4461 ZE Soes Selegenheid tot afscheid nemen op maandag 10 november van 15.00 tot 15.30 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Seldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Soes. Aansluitend zal om 16.30 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Vertrek vanuit het rouwcentrum om 15.45 uur. Na de plechtigheid kunt u de familie condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Heden is overleden ons oudste lid Mevrouw E. Dekker - van Loo Eltheto Wilhelminadorp

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 68