C%CK) [Hens9nlinq.nl Familieberichten A h Wil Eijnwachter Adriana Sturm-Louws Dankbetuiging Magdalena de Feijter Jeanne van Osselaer-Geerts De Uitvaart Informatie Hulplijn Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden 32 j Zaterdag 8 november 2008 PZC kijk ook op Het heeft ons goed gedaan zoveel belangstelling en medeleven te hebben ontvangen na het overlijden van mijn broer en onze oom Pieter van den Broeke Wij hebben dit zeer gewaardeerd en betuigen u daarvoor onze oprechte dank. In het bijzonder het personeel van appartement 8 van de Vliedberg vdor de liefdevolle verzorging. Corrie Roelse-van den Broeke Peter Marijke Ritthem. november 2008 De warme belangstelling en het medeleven g tijdens het ziek zijn en na het overlijden van onze jjf lieve moeder, oma en overgrootmoeder Dina Crucq-Westveer geeft ons nogmaals de bevestiging dat wij afscheid hebben moeten nemen van een bijzonder mens, die altijd voor ons klaar stond. Wij danken u hartelijk voor uw steun en belangstelling. Kinderen, en (achter-) kleinkinderen Oost-Souburg, november 2008 In plaats van kaarten. Op warme golven van berusting drijft de vlinder voort Als familie hebben wij op 10 oktober jl. herdacht in het crematorium te Middelburg. Velen waren daarbij aanwezig en anderen reageerden met een brief of een kaart. Wij zijn u daarvoor heel erg dankbaar. Fam. Eijnwachteren Fam. Rijk Lewedorp, november 2008. De vele hartverwarmende blijken van medeleven die wij, zowel persoonlijk als schriftelijk van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn geliefde man, onze lieve, zorg zame trotse vader en opa Carl Ferdinand Gernler Pint hebben wij zeer gewaardeerd. Hiervoor onze hartelijk dank. F..R. Gernler-Verboom Kinderen Kleinkinderen Goes, november 2008 De overweldigende en hartelijke manier van meeleven en de belangstelling die wij ontvingen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en opa Kees Goedheer hebben ons heel veel goed gedaan. Wij willen iedereen heel hartelijk danken. Mies Goedheer-Verheijke, kinderen en kleinkinderen Borssele, november 2008 Hartverwarmend waren al uw kaarten, telefoontjes en persoon lijke blijken van medeleven die we hebben ontvangen na het over lijden van Theo Immerzeel Het heeft ons erg gesteund. Hiervoor onze oprechte dank. Namens de familie Immerzeel Middelburg, november 2008 Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van belangstelling en medeleven te hebben ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Elizabeth )ozina van Lare-Risseeuw Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. J. van Lare Kinderen en kleinkinderen Schoondijke, november 2008 Dankbetuiging Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de belangstel ling die wij mochten ontvangen tijdens 't ziek zijn en overlijden van onze lieve moeder en oma Cornelia Vermuë-v. Stee Nieuwdorp, november 2008 Famile Vermuë Voor uw belangstelling en deelneming ons betoond na het overlijden van Toos Kramer-van der Weele betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. Uit aller naam: J.P. de longe-Geelhoed Colijnsplaat, 8 november 2008 Voor de vele blijken van belangstelling en het medeleven dat wij mochten ontvangen na het overlijden van ons dochtertje en zusje Noa betuigen wij onze welgemeende dank.De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd,zowel schriftelijk als persoonlijk,heeft ons erg goed gedaan. Familie Van Dijke-De Nooijer Arnemuiden, 7 november Dankbetuiging Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor de warme belangstelling en uw medeleven na het overlijden van onze moeder, oma en over oma Pieternella (Nellie) Kuijk-Leunis in de vorm van kaarten of uw aanwezigheid tijdens haar be grafenis. Haar kinderen: Familie Kuijk, klein- en achterkleinkinderen Dankbetuiging Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor de grote belangstelling en de vele blijken van medeleven die wij hebben ontvangen na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder en oma E.M. Lucasse-Goedegebuure Familie Lucasse Goes, november 2008 Verdrietige tijden liggen achter ons. De weg die voor ons ligt zal zwaar zijn. Wij weten ons echter bijzonder gesteund: voor de vele brieven, kaarten en het medeleven die mochten ontvangen na het overlijden van mijn innig geliefde vrouw, onze geliefde moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Komtny van der Meet-Vaane danken wij u allen hartelijk. C.P. van der Meet Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Goes, november 2008 Vooral uw blijken van medeleven na hel overlijden van onze lieve moeder en oma Pieternella Nonnekes-den Herder willen wij u hartelijk danken. Uw medeleven heeft ons goed gedaan. familie de Reu familie Nonnekes familie van Sorge Middelburg, november 2008 Langs deze weg wil ik u hartelijk danken voor de belangstelling en het medeleven dat u betoond heeft na het overlijden van mijn vrouw Antonia Wagemakers Janus van Sorge Vlissingen.november 2008 Wend je gezicht naar de zon toe dan valt de schaduw achter je Wij willen een ieder hartelijk danken die op welke manier dan ook met ons meeleefde tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Het heeft ons goed gedaan en zal een blijvende herinnering voor ons zijn. J.J.Sturm Kinderenen kleinkinderen Middelburg, november 2008 Als iels liefs je verlaat Blijft nog altijd de liefde Uw medeleven tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve man en zorgzame vader Iwan Wilhelmus Antonius van Thienen ~Iwan~ f was voor ons een grote steun. Zoveel lieve kaarten en brieven, Zoveel handdrukken, Zoveel zonnebloemen, Zoveel warmte... Winnie van Thienen-Chatten Sergé Igor (in gedachten) Wij hebben een warm gevoel bij alle lieve blijken van medeleven nadat we te horen kregen dat Adrie Jobse mijn man, onze pa en opa ongeneeslijk ziek was. Ook na zijn overlijden heeft Uw belangstelling ons allemaal diep ontroerd. Daarvoor onze hartelijke dank. Het is onmogelijk u allen persoonlijk te bedanken. Uit aller naam Frijke lobse-Ludikhuize Onze bijzondere dank gaat uit naar dr. Bergen en Zorgstroom. Zij hebben het mogelijk gemaakt dat Adrie thuis kon blijven. Uw belangstelling en hartelijk medeleven,- zowel per soonlijk als schriftelijk, na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma fannetje Paulina Westveer-Hannewijk heeft ons goed gedaan. Wij betuigen u daarvoor onze welgemeende dank. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen November 2008 Groot is de leegte die zij achterlaat waardevol zijn de herinneringen Flartelijk dank voor de warme belangstelling en de vele kaarten en brieven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en over-oma Terneuzen, november 2008 Kinderen klein- en achterkleinkinderen Hartverwarmend waren de vele reacties, zowel per soonlijk als schriftelijk, die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve ma en oma Onze oprechte dank hiervoor. Kinderen en kleinkinderen Hulst, november 2008 info@scu.nu www.scu.nu 08-11-2006 08-11-2008 Willem Gudde pa/opa Er gaat geen dag voorbij dat we niet aan je denken... Jurgen Mary Sanne Bas Ingeborg Martin Charlotte

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 34