Servicemonleur verwarming pz MEUBELMAKER Elkaar helpen Total Raffinaderij Nederland Coordinator Oil Accounting (m/v) Interesse? QjobTrack.nl CINE CITY FILMOPERATEUR/ ALGEMEEN MEDEWERKER 56 I Zaterdag 8 november 2008 P2C Kijk ook op is per direct op zoek naar (fulltime) Bedrijfsprofiel Cine City is als bioscoopexploitant al 10 jaar een begrip in Zeeland. Cine City is zeer actief binnen de filmbranche en is onder andere initiator van premières, feesten en ondersteunt jaarlijks het Film by the Sea festival. Het is een dynamisch bedrijf met een open cultuur waarin klantgerichtheid centraal staat. Functieomschrijving Als Filmoperateur/Algemeen Medewerker bent u verantwoordelijk voor alle dagelijkse voorkomende werkzaamheden omtrent de filmcabine en bent u eindverantwoordelijke op de uitvoerende werkvloer: Het inleggen, afspoelen en de controle van de te tonen films. Het controleren en coördineren van kleinere reparatie- en schoonmaakwerkzaamheden in de filmcabine, Het te woord staan van bezoekers bij vragen en het afhandelen van geschillen. Alle voorkomende werkzaamheden in de dagelijkse operationele sfeer op de uitvoerende werkvloer, De administratieve verwerking van zowel de filmcabine als de uitvoerende werkvloer. Profiel Mbo werk- en denkniveau Technisch onderlegt. Enige leidinggevende ervaring. Flexibel, klantgericht en accuraat werken. Beschikt over goede communicatieve en sociale vaardigheden. Sollicitaties uitsluitend per brief of e-mail aan: Cinecity Vlissingen, t.a.v. Personeelszaken, Spuikomweg 1 4381 LZ Vlissingen óf pr@cinecity.nl Voor de afdeling Finance Accounting, sectie Oil Accounting, zijn wij op zoek naar geschikte kandidaten voor de functie van: Uw functie: Zorgen voor het inzamelen, inboeken en analyseren van data van raffinaderijproductmutaties; Verantwoordelijk voor behandeling, codering en registratie van oliebeladingen en -lossingen, dat dient als basis voorde afleverings- en douanetechnische maandoverzichten; Zorgdragen voor juiste en volledige (douane)documenten die moeten voldoen aan de normen gesteld door de overheid; Registratie van geconstateerde verschillen die aanleiding kunnen geven tot financiële claims; Verantwoordelijk voor opgaven naar overheidsinstanties, zoals douane en havenschap; Bijhouden van scheeps- en accijnsregisters; Verlenen van service aan andere afdelingen, partners, rederijen, scheepsagenten, controleurs en klanten, teneinde een goede samenwerking te waarborgen. In deze functie werkt u samen meteen collega Coordinator, een aantal van bovengenoemde taken wordt uitgevoerd op roulatiebasis. Meedraaien in een bereikbaarheidsdienst (consignatie) maakt deel uit van de functie. U rapporteert aan de Supervisor Oil Accounting. Uw profiel: Afgeronde administratieve opleiding op minimaal MBO/HBO-niveau; Minimaal 3 tot 5 jaar ervaring in een administratieve functie; Uitstekende computervaardigheden en gedegen kennis van MS-Office; Goede beheersing van Nederlandse en Engelse taai, zowel mondeling als schriftelijk; Kennis van douanezaken is een pré; Bereidheid tot het volgen van gerichte studies; 'Teamplayer' in de sectie, geen '9 tot 5' mentaliteit. Ons aanbod: TRN biedt u een aantrekkelijke en afwisselende baan met interessante perspectieven binnen onze (internationale) organisatie. Onze salariëring is zonder meer concur rerend en wij hebben een zeer uitgebreid pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. Geïnteresseerd? Voor algemene informatie betreffende deze vacature kunt u contact opnemen met Gerard Drost, Supervisor Human Resources Payroll, tel. nr. 0113 - 619 251. Voor meer inhoudelijke informatie over de functie kunt u contact opnemen met Peter Boone, Supervisor Oil Accounting, tel. nr. 0113 - 619 370. Uw schriftelijke en bondige motivatiebrief inclusief recent en volledig Curriculum Vitae kunt u - binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie - richten aan: TOTAL Raffinaderij Nederland N.V., t.a.v. Gerard Drost, Postbus 210,4380 AE VLISSINGEN, of per e-mail: trn.vacature@TRN.nl. Voor meer informatie over Total Raffinaderij Nederland kunt u onze website raadplegen: www.totalraffinaderii.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stelten wij niet op prijs! Slabbekoorn Interieurbouw b.v. is een landelijk opererend bedrijf in de sector interieurbouw. Wij zijn tevens dealer voor het bulthaup keukenmerk. Onze interieurs vindt u terug in de zakelijke markt en de detailhandel, maar ook in de horeca, ziekenzorg en zeker bij de particulier thuis. Wij zijn op zoek naar een: SLABBEKOORN INTER IE U R 8 O UW B V DE FUNCTIE kan zelfstandig, aan de hand van tekeningen, meubelen en betimmeringen vervaardigen in de productieafdeling te Goes DE KANDIDAAT beschikt over voldoende vakkennis beschikt bij voorkeur over een diploma meubelmaker beschikt over ervaring in de branche beschikt over eigen vervoer en het bezitten van een vrachtwagen rijbewijs is een pluspunt SLABBEKOORN INTERIEURBOUW Biedt u een goed salaris en goede arbeidsvoorwaarden Heeft werktijden van maandag tot en met donderdag van 07.30 uur tot 16.30 uur en op vrijdag van 07.30 uur tot 15.00 uur (38.75 uur per week) GEÏNTERESSEERDEN KUNNEN HUN SOLLICITATIE RICHTEN AAN Slabbekoorn Interieurbouw Postbus 65 4460 AB Goes. Of mailen naar info@siabbekoorn.eu Voor nadere informatie kunt u bellen met de heer J.Beerens 0113-231920 www.slabbekoorn.eu (gratis advertentie) Door onze steun ontmoeten mensen elkaar, ondernemen zij samen activiteiten of vinden zij een nieuwe piek in de samen leving. Uw hulp is daarbij onmisbaar. Al vanaf.C 15 per jaar draagt u ook bij aan een betere samenleving. Kijk op www.oranjefonds.nl/vrienden of bel 0900 44 88 448 (lokaal tarief). Laat Nederland van zijn beste kant zien. r* Word nu Vriend van het Oranje Fonds ere cu IPZ b.v. is een erkend all-round installatiebedrijf dat actief is in de woning- en utiliteitsbouw en heeft zich gespecialiseerd in het aanleggen en onderhouden van technische installaties, van ontwerp tot realisatie. Ter versterking van ons team van 19 medewerkers hebben wij plaats voor de onderstaande funktie: Functie-omschrijving Uw werkzaamheden bestaan uit het uitvoeren van onderhouds- en reparatiewerkzaamheden aan verwarmingsinstallaties. U kunt zelf standig werken en beschikt over goede communicatieve- en sociale vaardigheden. U neemt deel aan het consignatierooster. Functie-eisen Voor deze functie zijn wij op zoek naar een enthousiaste, klant- en servicegerichte persoonlijkheid met enige jaren werkervaring in een soortgelijke functie. Iemand 'met een groot verantwoordelijkheids gevoel die accuraat is en beschikt over een flexibele instelling. U beschikt over: - een afgeronde relevante opleiding op MBO -niveau of LBO aangevuld met cursussen en trainingen - uitstekende kennis van diverse merken CV -ketels - een rijbewijs B Stuur dan je sollicitatie met CV voor 22 november a.s. naar onder staand adres, t.a.v. dhr. W. Kafoe. Wij bieden u een uitdagende baan, in een prettige informele werksfeer, met goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden in overeenstemming met kennis en ervaring. Groeneweegje 13e Acquisitie naar aanleiding van deze 4301 RN Zierikzee advertentie wordt niet op prijs gesteld. T 0111-414722 F 0111-412336 E info@ipz-installaties.nl i www.ipz-installaties.nl Unéto-Vni

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 150