Banen QJobTrack.nl 13 IJ L EE E ID edudelta de Smit bouwkundig CALCULATOR/WERKVOORBEREIDER meewerkend VOORMAN-TIMMERMAN 1,1 H Stichting Agogische Zorgcentra Zeeland Intensief Pedagogische Thuishulpverleners Ambulant Hulpverleners Crisisteam Gedragsdeskundige Speltherapeut Psychomotore therapeut Werkbegeleider Gezinshuisbegeleider Groepsleiders Herenmode-adviseur m/v •g Auris (groeps)leerkracht m/v onderwijsgroep TEAMCOÖRDINATOR SERVICEDESK MEDEWERKER ICT tuinaanleg en onderhoud Vakbekwame hovenier (le Smit www.edudelta.nl Kijk ook op PZC Zaterdag 8 november 20081 47 Bouwbedrijf Jobse Lievense B.V. is een reeds lang bestaand bouwbedrijf op Walcheren en is gevestigd te Oostkapelle. Wij zijn een zelfstandig opererend bouwbedrijf werkzaam in de B U sector met een team van 22 vaste medewerkers. Ons werkgebied ligt voornamelijk op Walcheren, Noord- en Zuid Beveland en Schouwen-Duiveland. Wij zijn op zoek naar een met de volgende eigenschappen: MTS-Bouwkunde niveau ambitieus goede communicatieve vaardigheden klantvriendelijk, stressbestendig, enthousiast, zelfstandig zakelijke en flexibele instelling kennis en ervaring met computer- en calculatieprogramma's Wij bieden: een prettige werksfeer salaris conform de UTA-CAO uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden zelfstandige functie met doorgroeimogelijkheden Wij vragen: bouwkundige opleiding enige jaren praktijkervaring zelfstandige, flexibele en positieve instelling Wij bieden: goed salaris conform de bouw-CAO uitstekende secundaire voorwaarden zelfstandige functie Uw belangstelling gewekt? Dan zien wij graag uw handgeschreven sollicitatie met cv voor 22 november naar onderstaand adres t.a.v. de heer F. van Soelen. Bouwbedrijf Jobse Lievense B.V. Duinweg 24 - 4356 AS Oostkapelle E-mail: info@bouwbedrijfjobse.nl Werkt voor de jeugd Stichting Agogische Zorgcentra Zeeland (AZZ) biedt diverse vormen van geïndiceerde jeugdzorg en AWBZ-zorg voor licht-verstandelijk gehandicapte jeugd in de leeftijd van o tot 18 jaar, en zonodig tot 23 jaar. Wanneer opvoeden niet vanzelf gaat, helpt AZZ gezinnen om zo snel mogelijk weer zelfstandig de situatie aan te kunnen. Dat doen we samen met kinderen en ouders, bij voorkeur thuis in het eigen gezin. Maar als het nodig is, biedt AZZ ook aanvullende dagbehandeling of verblijf en behandeling in een pleeggezin of een behandelgroep. Wij zijn op zoek naar: Spreekt dit je aan? Ga dan voor meer informatie over deze en andere vacatures naar onze website www.sticht- ingazz.nl. Stichting Agogische Zorgcentra Zeeland ïntensieve pedagogische thuishulp (naschoolse) dagbehandeling pleegzorg 24-uurs verblijf en behandeling crisishulp begeleid zelfstandig wonen BIJLEVELD-mannenmode wil graag kennismaken met een ervaren Fulltime - Parttime (24uur) - Leeftijdsindicatie vanaf 24 jaar die onze filosofie begrijpt, zich thuis voelt bij onze klanten, vakkennis en persoonlijke service hoog in het vaandel heeft staan en van onze collectie houdt. die modeadviezen wil geven in een eigentijdse toonaangevende modewinkel met een uitstekende naam. die graag samenwerkt met vriendelijke vakkundige collega's in een informele sfeer die als vakman(-vrouw) gerespecteerd wordt en daarom ook uitstekende arbeidsvoorwaarden krijgt. die initiatief toont en NU pen en papier pakt om ons te schrijven dat jij de persoon bent.die wij zoeken. Ook als jij denkt nog niet voldoende vakkennis of ervaring te hebben, maar jij hebt wel de ambitie om dit te leren, dan is je reactie welkom. Graag je reactie sturen voor 22.11.2008 Stuur je reactie aan: Bijleveld mannenmode Nieuwe Burg 1 2 4331 AH MIDDELBURG t.a.v. Robert Bijleveld mailen mag natuurlijk ook: info@bijleveld-mannenmode.nl Koninklijke Auris Groep Auditieve Communicatieve Expertise Auris College Goes De Koninklijke Auris Groep is partner voor mensen die moeite hebben met horen, spreken, lezen, schrijven of begrijpen. De organisatie is creatief, verbindend en betrokken. Per 1 januari 2009 zoekt het Auris College Goes een wtf 0,7 - 0,8 (wat neerkomt op een betrekking van 3,5 tot 4 dagen per week) Auris College Goes is een school voor voortgezet speciaal onderwijs aan ongeveer 65 leerlingen van 12 tot 21 jaar. Voor meer informatie over de school zie www.auriscollegegoes.nl. Voor meer informatie over de functie en de organisatie zie www.auris.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Wii zoeken nieuwe rolleaa Wij zoeken nieuwe collega's: Lijkt je het leuk om te werken voor een dynamische organisatie met een team van enthousiaste collega's, kijk dan even op onze website www.edudelta.nl en reageer tijdig! Gevraagd - die döor vakbekwaamhéid en nauwkeurige werkwijze zelfstandig exclusieve tuinen kan aanleggen én onder houden; 4 resultaatgericht is ingesteld; - contactueel en representatief is. Sollicitaties binnen 14 dagen richten dan: Tuinaanleg en onderhoud Walcbersèweg 258 4334 Sj Middelburg Tel. 0118-613381 fnfo@dèsmittufnaanleg.nl Vrijwillige Zorg Steunpunt Mantelzorg Walcheren Slichting Vrijwillige Zorg Walcheren ondersteunt montelzor- gers en mensen die ziek zijn, een handicap hebben, demente ren, psychische problemen hebben, eenzaam zijn of palliatief terminale zorg nodig hebben (thuis, in het SUans Hospice de Casembroot of op de Pallialieve Unit van 't Gasthuis). Dit wordt ondermeer gedaan door zorgvrijwilligers in te zet ten. De zorgvrijwilligers worden begeleid door coördinatoren zorg vrijwilligers. Wegens vertrek van één van de coördinatoren en zwangerschaps verlof van een ander zijn wij op zoek naar twee collega's: coördinator zorgvrijwilligers 20 uur per week aanstelling voor de duur van een jaar vanaf 1 januari 2009 met mogelijke verlenging. coördinator zorgvrijwilligers 24 uur per week aanstelling voor ongeveer 16 weken vanaf 1 februari 2009. Voor informatie over functie-inhoud, -eisen en salariëring: zie www.zz.nl. Zie ook www.zorgvrijwilligers.nl Mail je sollicitatiebrief met CV voor 24 november naar janefvroosendaal@zorgvrijwilligers.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 141