Van Vliet Installatie COPD is levensgevaarlijk c!a^ »de betho COMMERCIEEL MANAGER O JobTrack.nl (0 TCP JY 13 Al u PIBLW - REINTEGRAT SWAANS CAPHILL Openstaande vacatures: - service coördinator tekenaar/werkvoorbereider E - all round monteurs (zowel E als WTB) Voor verder info zie: www.vanvlietinstallatie.nl COPD is een ongeneeslijke long ziekte. Roken is de belangrijkste oorzaak', maar niet de enige. Kijk voor meer informatie op www.astmafonds.nl Astma Fonds Kinderdagverblijf Sneeuwwitje zoekt Inval-leidsters 44 I Zaterdag 8 november 2008 PZC Kijk ook op KEURMERK INBURGEREN Wegens uitbreiding van onze inburgeringsactiviteiten zijn wij per direct op zoek naar enthousiaste collega's in de volgende functies (uren in overleg). CASEMANAGER INBURGERING DOCENT NT2 /TOETSER INBURGERING De volledige functieomschrijving kunt u opvragen via info@piblw.nl of downloaden van de website: www.piblw.nl Vragen kunt u stellen per mail. De heer Van den Kieboom zal direct antwoorden of contact met u opnemen. Reacties zo spoedig mogelijk, maar uiterlijk 14 november naar: PIBLW-Reïntegratie BV, Postbus 102,4530 AC Terneuzen t.a.v. de heer Peter van den Kieboom, directeur. PIBLW-Reïntegratie is een breed georiënteerd reïntegratiebedrijf, met als werkgebied Zeeland en West-Brabant. Het bedrijf is onderverdeeld in drie afdelingen: Reïntegratie, Praktijkcentra (klusdiensten en kringloopwinkels) en Inburgering. Von Vliet Installatie B.V. al meer dan 80 jaar. Alle disciplines van een installatiebedrijf onder één dak. De Betho te Goes is het bedrijf dat namens de zes gemeenten op de Bevelanden enTholen aangepaste werkgelegenheid biedt aan ongeveer 500 medewerkers in het kader van de Wet sociale werkvoorziening. De Betho bestaat uit een Industrieel Bedrijf Detacheringsbedrijf Hoveniersbedrijf Schoonmaakbedrijf Gezien de aard van ons bedrijf nodigen wij mensen met een arbeidshandicap nadrukkelijk uit mee te solliciteren. www.debetho.nl De werkzaamheden worden verricht in het bedrijfsbureau van het Schoonmaakbedrijf te Goes. Functie informatie U verricht uw werkzaamheden onder verantwoordelijkheid van de Bedrijfsmanager Schoonmaakbedrijf. De werkzaam heden van het Schoonmaakbedrijf bestaan o.a. uit graffiti verwijdering, zwerfvuil opruimen, containerreiniging, interieurreiniging van kantoren, scholen en gymzalen. Voor bovenstaande werkzaamheden draagt u zprg voor de: Voorcalculatie en offerte Orderbewerking Nacalculatie. Daarnaast geeft u leiding aan enkele medewerkers die belast zijn met de organisatie van het woon-werkverkeer en het beheer van de bedrijfswagens. Functie-eisen Leidinggevende, sociale en organisatoriSthe vaardigheden Een vaktechnische achtergrond op MBO niveau en enkele jaren gerichte werkervaring Goede contactuele vaardig heden Grote mate van zelfstandigheid Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid Bereidheid tot het volgen van aanvullende cursussen In het bezit van het rijbewijs BE. Geboden wordt Een salaris van minimaal 1.810,00 en maximaal 3.027,00 bruto per maand, afhankelijk van de mate waarin aan de vereisten wordt voldaan. Hoewel het in principe gaat om een dienstverband voor onbepaalde tijd, wordt u voor I jaar aan gesteld in de B-Flex bv, zijnde een onderdeel van De Betho. Bij gebleken geschiktheid wordt u na dat jaar een vast dienst verband aangeboden bij De Betho, waarbij de gemeentelijke arbeidsvoorwaarden van toepassing zijn. Procedure Kandidaten worden uitgenodigd hun sollicitatie vóór 24 november 2008 te richten aan de heer S.F.Aarts, Manager Personele- en Sociale Zaken, Postbus 222, 4460 AE Goes. Het is ook mogelijk de sollicitatie in te sturen via het e-mailadres sfaarts@debetho.nl. Taakinhpudelijk kan nadere informatie worden ingewonnen bij de heer A.C. Kuijs, Bedrijfsmanager Schoonmaakbedrijf, telefoon 01 13-233933, toestel 260. De sollicitatiegesprekken vinden plaats op 4 december 2008 gevolgd door een psychologisch onderzoek op 8 december 2008. BETON EXECUTIVE SEARCH VOOR TOP - MIDDENKADER SWAANS BETON in Heeze is de specialist in hoogwaardige prefab betonproducten met uiterst moderne fabrieken. De vooruitstrevende betonproducent is marktleider in Nederland in de agrarische sector en de ecomarkt. Swaans Beton levert een breed programma betonelementen en biedt klanten naast standaard producten ook prefab maatwerk. Constante innovatie, de hoogste kwaliteitsnormen en deskundig advies staan centraal. Kenmerkend voor het bedrijf zijn verder de grote mate van professionaliteit en betrokkenheid met haar klanten, maar vooral ook de informele, no-nonsense cultuur en prettige werksfeer. Vanwege verdere uitbouw en professionalisering van het bedrijf zijn wij momenteel bezig met de selectieprocedure voor een Caphill Executives is een erkend bureau voor werving selectie, gespecialiseerd in bemiddeling van top- en middenkader. Kenmerkend zijn de discrete behandeling, het hoge inlevingsvermogen, de snelheid van handelen en de flexibele instelling. Caphill Executives vertaalt wensen van opdrachtgevers naar relevante functie- eisen en gewenste persoonskenmerken en garandeert een uiterst nauwkeurige en op het vacatureprofiel afgestemde voorselectie. Heeft u belangstelling, stuur ons dan lieflt per ommegaande uw motivatie inclusief curriculum vitae naar info@caphill.nl. Uw contactpersoon is de heer Steph H. W. Theunissen. executives die kan doorgroeien naar 2e man Belangrijkste taak- en functiegebieden: Rapporteert rechtstreeks aan de Algemeen Directeur en draagt actief bij aan de invulling van het commerciële- en productiebeleid. Komt gevraagd en ongevraagd met initiatieven en levert een actieve inbreng ten behoeve van de verdere ontwikkeling en groei van het bedrijf. Is vanuit de binnendienst verantwoordelijk voor het gehele verkooptraject; adviseren van klanten, maken van calculaties, uittrekkèn van tekeningen, (doen) opstellen van offertes, aftersales, etc. Voert verkoopgesprekken en bezoekt klanten, waar nodig en gewenst. Bespreekt en is verantwoordelijk voor het transport en de logistiek. Persoonskenmerken en functievereisten: Positieve, besluitvaardige en ondernemende persoonlijkheid. Zelfstandig, no-nonsense en op samenwerking gericht. Goede communicatieve en organiserende vaardigheden Resultaatgericht, vanuit een kwaliteits- en klantgerichte instelling. Commercieel, vakkundig en gedreven. Tenminste enkele jaren commeraële (binnendienst) ervaring, bij voorkeur in een bouwgerelateerde, danwel technische omgeving. MBO/HBO werk- en denkniveau, bij voorkeur vanuit een bouwkundige opleidingsachtergrond. Voldoende technische inzicht. Bekend met de gangbare kantoorautomatisering. Uitstekende beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift. Kennis van Engelse en Duitse taal. Woonachtig in de regio of bereid te verhuizen. Leeftijd (indicatief) 28-50 jaar. Ambitie, inzet en potentieel zijn echter van minstens even groot belang. Mi rul sv)\ tv he.v.z.e. info@caphill.nl Voldoet u 'nog' niet aan bovenstaande profieleisen, maar bent u leergierig en gedreven en denkt u in huis te hebben om hier naar toe te groeien, ook dan komen wij graag met u in contact Geef in dat geval duidelijk in uw reactie aan:'Aankomend Commercieel Manager'. Geboden wordt een honorering plus emolumenten die in verhouding staan tot de zwaarte van de functie. Oude Moerstraatsebaan 39Postbus 3664600 AJ Bergen op Zoom T 0164 27 55 00F 0164 25 37 70info@vanvlietinstallatie.nl (Gratis advertentie) Topsy Baits is de grootste zeeaaskwekerij ter wereld. Het grootste gedeelte van onze wormen worden naar meer dan 40 landen geëxporteerd. Wij zijn op korte termijn op zoek naar een coilega wiens werkzaamheden vooral zijn gericht op de onder steuning van onderhoudswerkzaamheden die zich vooral buiten afspelen. Wij zoeken: - een aanpakker - liefhebber van buitenwerk - team werker - een persoon met 2 rechterhanden - affiniteit met elektrotechniek is een pre Naast de onderhoudswerkzaamheden wordt je ingezet voor de produktie en inpakwerk. Ter ondersteuning van je werkzaam heden kunnen functiegerelateerde cursussen gevolgd worden. Wij bieden - Tijdelijk dienstverband wat bij goed functioneren leidt tot een vast dienstverband - Marktconform salaris - Goede secundaire arbeidsvoorwaarden - Afwisselend werk Voor info: www.tQDSvbaits.com e-mail tooniatoDsvbaits.nl STG. KINDEROPVANG ZEELAND Kinderdagverblijf Sneeuwwitje verzorgt dagopvang voor kinderen tot vier jaar en buitenschoolse opvang voor oudere kinderen. Deze oproepkrachten zullen worden ingezet bij afwezigheid van onze vaste leidsters en bij extra drukte op een van de groepen. We zijn op zoek naar flexibele en klantgerichte mensen met een afgeronde opleiding SPW. Heb je belangstelling, stuur dan je sollicitatie naar aoes@kinderoDvanazeeland.nl of naar onderstaand adres. Bergweg 16, 4461 NB Goes (0113) 23 27 39 www.kinderopvangzeeland.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 138