Alleen de titel telt voor Niels Paardekooper £?e Wo"22 f'UV 44 Vrijdag 7 november 2008 PZC Voetballer Goes ziet verbeteringen bij zijn £>loeg. B Niels Paardekooper: „Aanvallend zijn we heel erg versterkt en verdedigend geven we dit seizoen weinig weg." foto Willem Mieras door Marco Puik GOES - Zondag-derdeklasser Goes is al zeven duels op rij ongeslagen. Eén van de vaste waarden in de voetbalploeg is Niels Paarde kooper, die tot zijn twintigste nog bij SSV'65 voetbalde en daar in sei zoen 2006-2007 voor het hoofd klasse-avontuur terugkeerde. De 28-jarige voetballer, die vijf honderd meter van sportpark Het Schenge vandaan woont, heeft deze voetbaljaargang maar één doel: „Alleen als we kampioen worden, is het seizoen voor mij ge slaagd." Na de degradatie uit de tweede klasse (2000) kenmerkten de prestaties van Goes zich in de voor bije jaren vooral door een grote mate van wisselvalligheid. Dat lag volgens Paardekooper niet zozeer aan de voetballende kwaliteiten van zijn team. „Het had veel meer met de mentaliteit van de spelers te maken. Daar heb ik me meer dere jaren aan gestoord, al hoort het ook een beetje bij de club Goes. Op dit moment is de instel ling van de spelers een stuk beter." Met de komst van trainer Kees van der Sluis is er volgens de midden velder veel veranderd. „De trainer fts een grote verbetering ten opzich te van de voorgaande jaren. Hij heeft voor een vast team gekozen en wisselt niet veel. Voor de jon gens die naast de basis vallen is dat niet zo leuk, maar voor de vastig heid is dat heel belangrijk. Dat komt de prestaties duidelijk ten goede. Vorig jaar speelden we nog iedere week in een andere opstel ling." De voorbereiding op dit seizoen verliep alles behalve vlekkeloos. „Wat er niet naar wens ging? Je kunt aan bijna alles denken. Zo be gonnen we een wedstrijd met ne gen spelers, onder wie vier van het tweede elftal. Ook de training sopkomst was erg laag. Na de voor bereiding had ik er niet zo veel ver wachtingen van, maar uiteindelijk is het toch allemaal goed geko men." In het 4-2-3-1-systeem dat trainer Van der Sluis heeft ingevoerd, is Paardekooper één van de twee con troleurs op het middenveld. „Rodi Uranie staat naast me en is de 'ba- lafpakker'. Ik ben meer de vormge ver. De wisselwerking met Rodi verloopt erg goed. Afgelopen zon dag ging het voetballend een keer wat minder, maar gelukkig heb ben we ons er toch doorheen we ten te slaan." Deze zomer werd Goes onder meer geconfronteerd met het ver trek van steunpilaar Geert Bos- schaart. Hij ging naar hoofdklasser Hoek. Paardekooper: „Dat was een aderlating, maar we hebben er heel veel kwaliteit voor terug ge kregen. De trainer heeft het elftal goed neergezet. Aanvallend zijn we heel erg versterkt en verdedi gend geven we dit seizoen weinig weg. We zijn er dit jaar veel ster ker op geworden en vormen meer een team." Zondag wacht het uitduel tegen MOC'17. „Zij zullen voor het doel gaan liggen en counteren. We moe ten ervoor zorgen dat we weinig weggeven en er zelf één of twee maken. Het zal lastig worden, maar ik ga er vanuit dat we drie punten zullen meenemen. Ik denk niet dat er in deze klasse veel ploe gen zijn die van ons kunnen win nen", zegt Paardekooper, die van plan is om zijn club de komende jaren trouw te blijven. Niels Paardekooper (28) is een van de vormgevers op het mid denveld van zondag-derdeklasser Goes. De ploeg staat op de twee de plaats. Amundsenweg 19, 4462 GP Goes. Telefoon: 0113 - 237070. Fax: 0113 - 237079. www.hondagoes.nl Honda Civic vanaf B-label. Brandstof verbruik: min. 11/19,6 km, max. 11/14,7 km. COruitstoot: min. 135 gr/km, max. 160 gr/km. Lease o.b.v. 48 mnd, 20.000 km p/jr (Full Operational Lease excl. brandstof). Afgebeeld model kan voorzien zijn van accessoires. Silverstone- actie loopt t/m 31 december 2008 en geldt niet voor de Honda Civic Hybrid. Honda Civic 1.4 Silverstone vanaf €22.450,-. U rijdt al een Honda Civic vanaf 19.400,-. Leaseprijs vanaf 380,-.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 80