Familieberichten kijk opkop fll9nsenlinq.nl Colofon Familieberichten üvïïf iydrjf] 28 I Vrijdag 7 november 2008 PZC Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur j Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mall pzcfamilieberichten@weQenernieuwsmedia.nl tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Voor altijd je vrouw, voor altijd je moeder, voor altijd je oma, zo eigen en vertrouwd. Ie wilt haar nog niet missen, omdat je van haar houdt. Maar eens komt de dag, dat je haar moet laten gaan. je verstand zegt dat het goed is, maar in je ogen blinkt een traan. Verdrietig om de leegte die zij bij ons achterlaat, inaar dankbaar voor alles wat zij ons in liefde gegeven heeft, ge.ven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve zorgzame vrouw, onze lieve, onvergetelijke moeder en oma Elizabeth Lena Brinkman-Willeboer echtgenote van Hendrik Brinkman Hoorn, 24 augustus 1925 t Ede, 5 november 2008 H. Brinkman Nel en Henk Kiel- Brinkman Maarten en Desirée Liesbeth en Jasper Harmen Ede, Tielkemeijerweg 2 Correspondentieadres: J. Brasserstraat 2 4333 MB Middelburg Gelegenheid tot condoleren vrijdag 7 november van 19.00 uur tot 19.45 uur in het Monuta Uitvaartcentrum, Maanderweg 19 te Ede. Maandag 10 november zal erom 14.00 uur een dankdienst voor haar leven worden gehouden, waarvoor wij u uitnodigen in de aula van de Gemeentelijke Begraafplaats, West Oude Havendijk 3 te Middelburg, in deze dienst hoopt voor te gaan ds. J. van der Linden uit Ede. Aanslui tend zal de begrafenis omstreeks 14.45 uur plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Na afloop van de begrafenis is er in de ontvangkamer van de begraafplaats alsnog gelegenheid tot condoleren. Deze dagen liever geen bezoek aan huis en geen bloemen. Zijn leven was klaar, en tot het laatst was hij helder van geest Alles was gezegd Op bakkerstijd en in alle rust vertrokken op de mooie leeftijd van 86 jaar: De liefste man van de wereld Johannes Antonius Josephus Schoenmakers - fan - weduwnaar van Agnes Schoenmakers-Peters Millingen aan de Rijn tVlissingen 19 februari 1922 6 november 2008 Mariet lacqueline en Dirk jan Lucien en Dina U kunt afscheid nemen van Jan op maandag 10 november van 19.00 tot 19.30 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De uitvaartdienst is op dinsdag 11 november om 11.00 uur jn de Onze Lieve Vrouwekerk, Singel 106 te Vlissingen. Aansluitend vindt om 13.00 uur de crematieplechtigheid plaats in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Daama kunt u de familie condoleren in de ontvangkamer Van het crematorium. Correspondentieadres: Lucien Schoenmakers Beursstraat 15 4381 CC Vlissingen Met leedwezen nam de Commissie Orgelconcerten Middelburg kennis van het overlijden van Klaas Jan Mulder Sinds de oprichting van onze commissie in 1993 trad hij jaarlijks op in onze concertserie. Wij missen in hem een onvervangbaar musicus en gedenken hem in dankbaarheid als een zeer betrokken collega. Namens de.COM, Albert Clement, voorzitter Veel te vroeg is onverwachts, op 5 november, op 65 jarige leeftijd, overleden onze schoonzuster en tante Ineke de Buck-Saaman echtgenote van Loek de Buck Yerseke: Izaak en Alie de Jager-de Buck Deventer: Magda van Loo-de Buck Bunnik: Adrie en Tineke de Buck Elburg: Karei en Bep Enters Goes: Piet Bruggeman Nichten en Neven Wij wensen Loek, de kinderen, de kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe. Met droefheid delen wij mee dat, na een kort ziekbed en voor ons veel te vroeg, is overleden, mijn lieve schoon dochter, onze zeer geliefde schoonzuster en tante Ineke Henneman-van Kordelaar sinds 31 maart 2005 weduwe van Donald Henneman Geldrop, Roosendaal, 11 januari 1946 4 november 2008 Vlissingen: M. Henneman-Bakker Goes: Sidney Henneman Ineke Henneman-Vermeulen Kinderen en kleinkinderen We willen je rust gunnen al is vol droefheid ons hart. je lijden zien en niet kunnen helpen dat was onze smart. Bedroefd, maar ook dankbaar dat haar verdere pijn bespaard is gebleven geven wij u kennis dat na een kort stondig ziektebed van ons is heen gegaan mijn lieve vrouw, onze (schoon)moeder en oma Ineke de Buck-Saaman echtgenote van Loek de Buck 30 januari 1943 t 5 november 2008 L. de Buck Rens en Addy Mare Marieke en Carlo Jules Yves Oranjelaan 49,4332 VA Middelburg De afscheidsdienst, waarbij u bent uitgenodigd, zal ge houden worden maandag 10 november om 12.30 uur in de aula van de algeméne begraafplaats te Middelburg, Weste lijke Oude Havendijk 3. Aansluitend zullen we Ineke begeleiden naar haar laatste rustplaats. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren. Voorafgaand aan de afscheidsdienst is er gelegenheid om afscheid van Ineke te nemen in de aula van de begraafplaats. Ineke hield veel van bloemen. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Veel te vroeg is onverwacht overleden onze lieve, Creatieve Zus, Schoonzus en Tante, Ineke de Buck-Saaman Middelburg 5 november 2008, Bergen op Zoom: Krijn A. Saaman Nellie Saaman Huijsman t Irene Verhage Middelburg: Arij en Coby Saaman-Steijn 's Heerenhoek: Maatje en Jan f Hazen-Saaman Middelburg: Henk en Ineke Saaman-Vreeke Terneuzen: Riet en Tonnie Kerkhove-Saaman Neven en Nichten Het kaarsje is nu opgebrand. Verdrietig, maar dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebpen, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, oma en 'ouwe' oma Elizabeth Dekker-van Loo weduwe van M.J. Dekker in de hoge leeftijd van 96 jaar. Francien en Jan Meijer Erik en Mirjam Indy, tan Rudy en Joke Mieke, Joep Onze welgemeende dank gaat uit naar het personeel van zorgcentrum 'Ter Weel', unit 7, voorde liefdevolle verzorging. Goes, 6 november 2008 Correspondentieadres: Christinastraat6 4475 AG Wilhelminadorp De afscheidsdienst, waarbij wij u uitnodigen, zal worden gehouden maandag 10novemberom 10.15uurindeaula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes. Aansluitend zal om 11.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Wilhelminadorp. Na de begrafenis is er in de koffiekamer van rouwcentrum 'De Bevelanden' gelegenheid tot condoleren en samen zijn. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. - Enige en algemene kennisge ving - Bedroefd, geven wij u kennis van het heengaan van onze moeder, schoonmoeder, oma en overoma Johanna Maria Caljouw-Cosijn Sinds 19juli2005 weduwe van Frans Ca/jouw Middelburg t Middelburg 25 maart 1923 6 november 2008 Middelburg: Frits en Corry Frank, Carmen, Joël Arjan en Dagmar Rachelle, Ashley, Tijmen, Merlijn, Mirre Rotterdam: John Caljouw Dyango Correspondentieadres: Touwbaan78 4331 VA Middelburg De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 10 november a.s. om 10,30 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Bedroefd omdat wij haar moeten missen, maar met onuitwisbare herinneringen aan haar leven en dankbaar voor haar liefde en zorg waarmee zij ons omringde, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder grootmoeder en overgrootmoeder Elizabeth (BetsieHoogstad weduwe van Abraham Robert van Rosevelt sinds 25 maart i 959 Breskens, 17 maart 1920 Middelburg, 5 november 2008 Vlissingen: Bram en Yvonne van Rosevelt-de Wever Waalre: Lies en Henk Eenink-van Rösevelt Breskens: Jopie in herinnering Middelburg: Elly en Wim Kloeg-van Rosevéit Geldrop: Ingrid en Ben in herinnering Bolwerk-van Rosevelt Vlissingen: Marga en Jan Mulder-van Rosevelt Vlissingen: Rob en Cobie van Rosevelt-Minnaard Maastricht: Henry en Yvonne van Rosevelt-Scheepers Klein- en achterkleinkinderen Op uitdrukkelijk verzoek van Ma willen wij alle verzorgenden en vrijwilligersvan het Ziekenhuis Walcheren en het Hospice St. Jans de Casembroot te Middelburg hartelijk danken voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Roosje Voslaan 21 4385 KA Vlissingen. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op maandag 10 november 2008 om 15.00 uur in het Crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3,4337 PB in Middelburg. Voorafgaand aan deze bijeenkomst is er gelegenheid tot afscheid nemen in het rouwcentrum aan de Van Dishoeck straat 620,4382 XW te Vlissingen, van 13.00 tot 13.30 uur. Na afloop van de bijeenkomst is er gelegenheid de kinderen te condoleren in de koffiekamer van het Crematorium. Oma van Rosevelt "De liefde is veel sterker dan de dood. Wat in liefde is gedaan, dat blijft bestaan. Vlissingen: Jean Paul Mulder Sil Wielemaker Lein en Levina Nigeria: Maurice Mulder Nienke de Jong Kate

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 66