Sport De angst regeert bij staartploeg WIK'57 44 Vrijdag 7 november 2008 PZCS Trainer De Broekert heeft te maken met vormcrisis elftal. Honda Goes Nu extra rijk uitgerust met o.a.: ABS en EBD Aluminium sportpedalen en voetsteun Climate control Honda compact navigatiesysteem Licht- en regensensor Lichtmetalen velgen Metallic lak Mistlampen vóór Parkeersensoren achter VSA Uw voordeel: tot 3.075,- stuurwiel de teller eveneens op zeven, maar de twee seizoenen daarvoor lever den acht duels slechts vier punten op. „Maar het gaat niet alleen om de punten, maar ook om het ver toonde spel. En dat hoor ik ook van mensen: het is gewoon heel slecht en dat ervaar ik zelf ook zo." Morgen speelt WIK'57 uit bij het sterke Krabbendijke. De Broekert: -„We zitten in een competitie met goed voetballende ploegen. Er zijn misschien wel zeven ploegen die een maatje te groot voor ons zijn, maar geen enkele ploeg is gemak kelijk voor ons. Ik hoop alleen dat we met een redelijke selectie naar Krabbendijke kunnen gaan, in plaats van met een half elftal." Patrick de Broekert Naam: Patrick de Broekert. Leeftijd: 43 jaar. Woonplaats: Zierikzee. Clubs: Als voetballer Riilandia, Zierikzee en WIK'57. Als trai ner WIK'57. Favoriete positie als voetbal ler: Laatste man. Hoogtepunt carrière: „Spor tief gezien toch wei het sei zoen 1987/1988 met Zierikzee in de tweede klasse, toen we onder Hans van der Wekken als tweede eindigden en nog voor promotie naar de eerste klasse hebben gespeeld." »- Dieptepunt carrière: „Mis schien dit seizoen wel!" door Klaas Verspoor ZIERIKZEE - WIK'57 verloor zater dag op eigen veld met 8-1 van Smerdiek en voor Patrick de Broe kert was dat één van de dieptepun ten in het lopende voetbalseizoen. „Samen met de eerste helft van 'Yerseke-uit'. Toen stonden we bij rust met 6-0 achter", vertelt de trai ner van de zaterdag-vierdeklasser. WIK'57 zit in zwaar weer, maar De Broekert vindt dat er niet dra matisch over hoeft te worden ge daan. „Zoveel is er niet aan de hand, maar het lijkt wel of sinds 'Kruiningen-thuis' alles misgaat bij ons. Vanaf dat moment loopt het voor geen meter. Ik zag het aankomen, maar het is een ongrijp baar iets en ik ben op dit moment niet bij machte om dat te keren. Ik heb van tevoren gezegd dat het voor ons een lastig seizoen zou kunnen worden. En nu valt alles samen. Het zit in heel kleine din gen: spelers die om 'lullige' rede nen geblesseerd raken, situaties in het veld die verkeerd ingeschat worden en de slechte vorm waar de meeste spelers mee te maken hebben. Er zit angst in de ploeg!" Natuurlijk zoekt heel WIK'57 naar oorzaken. Aanhangers van de verenging uit Kerkwerve zochten die langs de lijn al in een slechte trainingsopkomst. De trainer weer Patrick de Broekert: „We zitten in een competitie met goed voetballende ploegen. Er zijn misschien wel zeven ploegen die een maatje te groot voor ons zijn." foto Marijke Folkertsma legt dat. „Ik heb te maken met jon gens die gewoon niet kunnen ko men trainen. Ik heb twee jongens die studeren en de oudere spelers trainen maar één keer in de week. Weet je wat het is? Als het goed gaat, dan hoor je daar niemand over. We hebben ook te maken met blessures. Ik moet elke week kijken wie er fit is en wie er kan spelen en ik kan ook geen blik met spelers opentrekken. Antwan Kleingeld (keeper) moest zelfs te gen Mevo als voetballer invallen, terwijl hij net terug was van vakan tie. We moeten eerst vertrouwen zien te krijgen. Op de training met simpele vormen proberen om er- ITJ Zaterdag-vierdeklasser WIK'57 verkeert in een vormcrisis. De ploeg uit Kerkwerve voetbalt met angst in de benen en lijdt ge regeld grote nederlagen. voor te zorgen dat iedereen lekker in zijn vel komt te zitten. En van daaruit op zaterdag durven te gaan voetballen. Niet bang zijn. En het balletje zal toch wel een keer onze kant op gaan vallen?" Toch is de situatie van WIK'57 de afgelopen seizoenen wel eens min der rooskleurig geweest. Vorig sei zoen had De Broekerts ploeg na acht duels óók zeven punten. Tij dens het seizoen 2006-2007 stond Amundsenweg 19, 4462 GP Goes. Telefoon: 0113 - 237070. Fax: 0113 - 237079. www.hondagoes.nl Honda Civic vanaf B-label. Brandstof - verbruik: min. 11/19,6 km, max. 11/14,7 km. COruitstoot: min. 135 gr/km, max. 160 gr/km. Lease o.b.v. 48 mnd, 20.000 km p/jr (Full Operational Lease excl. brandstof). Afgebeeld model kan voorzien zijn van accessoires. Silverstone- actie loopt t/m 31 december 2008 en geldt niet voor de Honda Civic Hybrid. Honda Civic 1.4 Silverstone vanaf €22.450,-. U rijdt al een Honda Civic vanaf 19.400,-. Leaseprijs vanaf 380,-.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 60