Koppositie inzet bij duel Veere-Dauwendaele 44 I Vrijdag 7 november 2008 PZC Michel van de Linde (Veere) wil tegenstander onder druk zetten. Honda Goes team, dus er is aardig wat concur rentie. Maar dat maakt de ploeg al leen maar sterker. Ik zal in ieder ge val blijven vechten voor mijn plaatsje." De goede individuele actie en de grote snelheid waarover Michel van de Linde beschikt, zijn bij trai ner Carlos de Jonge tot nu toe in goede aarde gevallen. Bij de wed strijd tegen Dauwendaele ontmoet hij in de persoon van spits Jasper Leuvelink een speler die hij al heel lang kent. „Wij woonden vroeger bij elkaar in de straat en hebben sa men heel wat uurtjes voetballend doorgebracht. Ik ben wel be nieuwd, want hij schijnt het wel goed te doen." Van de Linde heeft met zijn vroe gere straatgenoot nog niet over het duel gesproken. „Maar dat zal na dien wel genoeg gebeuren. Ik werk met licht verstandelijk gehandicap te kinderen bij de stichting AZZ en Jasper komt binnenkort stage lopen bij ons op de groep." Voor morgen verwacht Van de Linde een mooi duel tussen twee ploe gen die aan elkaar gewaagd zijn. „Zij hebben veel nieuwe en jonge spelers, met nogal wat scorend ver mogen. Voor ons zaak om Dau wendaele onder druk te zetten, dan hebben ze het moeilijk." 1^ Veere-Dauwendaele is het duel tussen de nummers één en twee in de derde klasse A. Michel van de Linde (Veere): „Bij winst ko men we drie punten los." door Ron de Waal VEERE - Bij de ontmoeting tussen Veere en FC Dauwendaele staat morgenmiddag de koppositie in de derde klasse A op het spel. Rechtshalf Michel van de Linde van Veere kijkt met belangstelling uit naar de confrontatie met een oude bekende. Er werd in de huidige competitie nog geen wedstrijd verloren door zijn ploeg, terwijl de 26-jarige Van de Linde hard op weg is om een vaste waarde te worden in de ploeg van trainer Carlos de Jonge. Kortom, tot nu toe weinig reden tot klagen voor de rechtshalf „Ik ben best wel tevreden", zegt Van de Linde. „We hebben een goede reeks neergezet en de sfeer in de ploeg is uitstekend. Maar uiteraard wordt het morgen erg belangrijk tegen Dauwendaele, want bij winst komen we drie punten los." Alleen op basis van het doelsaldo moet de ploeg van Van de Linde de Middelburgse formatie nu nog boven zich dulden. „Daar heeft het in het begin een beetje aan ge schort bij ons. Maar gelukkig is dat de laatste weken sterk verbeterd. Daar is de 6-1-zege van vorige week bij ZSC'62 wel een mooi voorbeeld van", stelt de speler, die zich vanaf de ontmoeting met Wolfaartsdijk een plaatsje in de eerste ploeg van Veere heeft ver worven. „Ik kom van het tweede team van Zeelandia Middelburg, en wilde graag op zaterdag gaan voetballen. Mijn vriendin speelt bij de dames van Veere en toen ben ik met haar meegegaan. Ik be gon hier in het tweede, maar kreeg al snel een kans in het eer ste, omdat er wat blessures waren. Ik pikte meteen een goaltje mee, dus dat was natuurlijk super." Een vaste basisspeler wil hij zich zelf echter nog niet noemen. „Veere heeft een heel sterk tweede Michel van de Linde: „We hebben een goede reeks neergezet en de sfeer in de ploeg is uitstekend." foto Lex de Meester Amundsenweg 19, 4462 GP Goes. Telefoon: 0113 - 237070. Fax: 0113 - 237079. www.hondagoes.nl Honda Civic vanaf B-label. Brandstof verbruik: min. 11/19,6 km, max. 11/14,7 km. COfUitstoot: min. 135 gr/km, max. 160 gr/km. Lease o.b.v. 48 mnd, 20.000 km p/jr (Full Operational Lease excl. brandstof). Afgebeeld model kan voorzien zijn van accessoires. Silverstone- actie loopt t/m 31 december 2008 en geldt niet voor de Honda Civic Hybrid. Honda Civic 1.4 Silverstone vanaf €22.450,-. U rijdt al een Honda Civic vanaf 19.400,-. Leaseprijs vanaf 380,-.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 46