t Familieberichten Oysrladsf) kökookop iDensenlinq.nl Dünlójïiufëin^ Coiofon Familieberichten Herman Dagevos f 28 I Donderdag 6 november 2008 PZC e-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl tel 0800-8060 Cornelia Antonia van Blerkum is plotseling van ons heengegaan. Wij kinderen, kleinkinderen en familie wensen haar alle lief de, waarmee zij ons ook zo gul heeft bedeeld tijdens haar verrijkende leven. Laat het licht dat haar omringt haar vergezellen op haar pad. Rotterdam, t Brussel (B), 2 januari 1931 3 november 2008 Brussel (B): Antoinette Zijnen-de Groeve Paul de Groeve Zino Luckas William Middelburg: Paul Zijnen Heieen Zijnen-van Liere Samantha en Bas Middelburg: T. van Blerkum C. van Blerkum en neven Middelburg: P.N. Zijnen Correspondentieadressen: Dampoortstraat 14 Renbaanlaan 56 4332 AV Middelburg (Nederland) 1050 Brussel (België) Er is gelegenheid om afscheid te nemen op vrijdag 7 november a.s. van 16.00 tot 18.00 uur en op zaterdag 8 november van 10.30 tot 12.00 uur in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1. De uitvaartdienst zal worden gehouden op maandag 10 november om 1 130 uur in de H.H. Petrus Pauluskerk aan de Lombardstraat 1 -te Middelburg. Voorafgaande aan de dienst is er van 11.00 tot 11.30 uur in de kerk gelegenheid de familie te condoleren. De crematie zal in stilte geschieden. Mama hield van witte rozen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Geschokt namen wij kennis van het toch nog zo onver wachte overlijden van Bert Boerman Bert heeft op zijn eigen specifieke wijze veel werk verricht voor PZC waarvoor wij hem zeer dankbaar zijn. Wij wensen Leni en de familie veel sterkte met dit verlies. BNdeSteinlPZC afdeling distributie Zeeland Ronald Kasander Edwin Michielsen Robert-|an de Nooijer Kees Verbocht Ons hereikte het droevige bericht dat de man van onze collega Rina Janse is overleden. We wensen haar en de familie veel sterkte toe. Raad van Bestuur, leidinggevenden en mede werkers Huishoudelijke Dienst ServiZZ Goes. Ziekenhuis Walcheren oosterscheldeziekenhuizen Bedroefd moeten wij afscheid nemen van onze geliefde zus, schoonzus en tante Lenie v.d. Hoff-Willeboordse Serooskerke, 21 -05-1919 Hoensbroek, 4-11 -2008 Namens de familie Willeboordse Serooskerke Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van mevrouw A. Hollestelle-Bouwens Kringloopbedrijf "De Aanwinst" Patrick, Linna en Sam Dirk en Petra Jan en Anneke Mijn genade is u genoeg Diepbedroefd, maar dankbaar wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn lieve zorgzame man, onze vader, opa en kindervriend Jan Stroo echtgenoot van Hendrika Stroo-van Beek in de leeftijd van 69 jaar. H. Stroo-van Beek Ellen en Ron Wisse-Stroo Maikel Iris Aris-lan en Bianca Stroo-Wayboer Daisy Dylan 4383 AV Vlissingen, 4 november 2008 Willem Klooslaan 38 Mijn man, onze vader en opa is opgebaard in het uitvaart centrum "Monuta de Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen, waar u afscheid van hem kunt nemen D.V. vrijdag 7 november van 19.00 uur tot 19.30 uur. De afscheidsdienst, waarbij u bent uitgenodigd, zal gehouden worden D.V. maandag 10 november om 13.00 uur in de "Gasthuiskerk", Lange Delft 100 te Middelburg. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenisplechtigheid plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na afloop van de plechtigheid is er ook gelegenheid de fami lie persoonlijk te condoleren in genoemd uitvaartcentrum. Voorafgaand aan de afscheidsdienst is er van 12.30 uur tot 12.45 uur ook gelegenheid tot afscheid nemen in de "Gasthuiskerk". Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvan gen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Geen bloemen. Aangeslagen zijn wij door het overlijden van de papa van Brian Wij wensen Brian, Hayley, Sharon, Elroy, hun mama en overige familie veel sterkte toe. Alle kinderen, ouders en medewerkers van peuterspeelzaal Bommes Edwin van Alphen, directeur Kinderopvang Walcheren Met bewondering en groot respect voor onze buurman Hanno Hultermans voor zijn enorme doorzettingsvermogen tijdens zijn ziekte, is hij toch nog onverwacht overleden. Wij wensen Coby, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte. Jac. en Alice Harte Ie was heel erg moe dan gingen je ogen toe. Ie hoorde onze stemmen achteraf. En wij kregen toch weereen glimlach. Lieve Pa, rust zacht. Ie hebt het nu volbracht. Op maandagochtend 3 november 2008 is om half negen na een liefdevolle verzorging in verpleeghuis Ter Schorre overleden onze vader en opa Cornelis Andries van Ijk Kees eerder weduwnaar van Neeltje Johanna Roose weduwnaar van Karelina Jaantje Cornelia van de Velde Vader is 91 jaar geworden. Temeuzen: Betsy en Richard in herinnering Sluiskil: Hannie en Johan Terneuzen: Ineke en [ohnny Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Esdoornlaan 7 4537 XL Terneuzen. De crematieplechtigheid heeft in familiekring plaatsgevonden. In Swindon (GB) is overleden onze geliefde zwager en oom William Thomas Padget weduwnaar van Lena Zandijk Md We zijn dankbaar voor wie hij voor ons is geweest. S. van Weele-Zandijk A.A. van Weele Kinderen en kleinkinderen 3 november 2008 Correspondentieadres: |.R. Padget 214 Cheney Manorroad SN 22 NZ Swindon (Wilts) Engeland Na een lang en werkzaam leven is na een kortstondige ziekte overleden onze lieve en zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Clara Camilla de Croock weduwe van Aimé René Melens 29 juli 1920 14 november 2008 IJzendijke: Gonny en Theo Cammaert-Melens Ronny en Angelique Jesper, Mathijs Martin en Wendy Esmee, Tessa, Kim Oostburg: Andrea en Tonny de Jonge-Melens Jürgen en Daniëlle Bas, Thijs Ilse en Maarten Carmen, Jodie Middelburg: André en Marjolein Melens-Meeusen Martijn en Nathalie Jasmijn, Abel Vincenten Barba Keerbergen (B): Greet en Willy Van Waeyenberghe-Melens Tom en Lieve Mar'got en Jochen Correspondentieadres: G. Cammaert-Melens Stevinstraat 23 4515 GB IJzendijke Vrijdagavond 7 november om 19.00 uur zal er een Avondwake gehouden worden in Woonzorgcentrum Coensdike te Aardenburg. Aansluitend is er gelegen heid tot afscheid nemen in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis te Oostburg. De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op zaterdag 8 november om 10.30 uur in de Parochiekerk van de H. Maria Hemelvaart te Aardenburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de R.K. begraafplaats aldaar. Enkel schriftelijke condoleances achter in de Kerk. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Voor alle warme en persoonlijke reacties na het overlijden van Johanna Cornelia Jonker - Hart Jo~ willen wij u bij deze hartelijk bedanken. ANKE en ROOK Ray Aster MARTIN Renesse, november 2008 Wij vonden het fijn dat u bij het afscheid van onze lieve moeder en oma Jacoba Willemina Kik-Koopman aanwezig was, of op andere wijze blijk heeft gegeven van uw medeleven na haar overlijden. Het heeft ons goed gedaan. Kees Kik Mineke Kik-Tanis André Kik Willy Kik-van der Sluijs Anneke Hokken-Kik Bert Hokken Bruinisse. november 2008 kleinkinderen en achterkleinkinderen Het is alweer een jaar geleden dat wij afscheid namen van onze lieve kleindochter en nichtje Kimberly Kosten Wij missen haar nog iedere dag. 6 november 2007 .6 november 2003 Opa Jansen Oma Janny Fred, Bianca, Demi en Romy Bianca, Rudy, Robin en Ray

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 66