Van Driessche door het stof Megakroegentocht MEPHISTÖM G Berkhout schoenmodes Alternatief plan voor Perkpolder niet gezien als officieel concept. 02 Twee gewonden bij aanrijding in Sint Kruis Botsing op tunnelweg eist een gewonde Vrouwenavond over identiteit in Christus Mediatheek dient heel Koewacht Genieten van onze introductie Cabelli Luce buitenverlichting exclusief bij Palladio: vrijdag a.s. speciale verlichtingsavond* *alle BinnenUit-bedrijven houden koopavond n www.binnenuit.nl - door Sheila van Doorsselaer HULST - De alternatieve invulling van Plan Perkpolder, opgezet door studenten van de Hogere Agrari sche School, wordt doqr de ge meente en de drie overige partijen in het project bestudeerd op bruik bare elementen. Wethouder Frank van Driessche moest in de commissie Ruimte flink door het stof! Hij mocht ko men uiüeggen waarom de gemeen teraadsleden niet op de hoogte zijn gebracht van het bestaan en de inhoud van het alternatieve Plan Perkpolder en waarom de ge meente nooit formeel heeft gerea geerd op de studie. Zelfs de provin cie, partner van Hulst in Plan Perk polder, wist er niets van. Van Driessche deed het af als een interpretatieverschil, een groot misverstand dat hij betreurt. „Ik heb een exemplaar van de studie Hulster wethouder trekt het boe tekleed aan omdat hij verzuimde de gemeenteraad in kennis te stellen van een alternatief plan voor het gebied Perkpolder. destijds gekregen tijdens de volks bijeenkomst op de dijk bij Ossenis- se. Ik heb die studie niet gezien als een officieel ingediend plan en zo is het dan ook niet behandeld. Er is zodoende sprake van een inter pretatieverschil, een misverstand." Tijdens de informatie avond over Plan Perkpolder, vorige week in het stadskantoor, toverden bewo ners en gebruikers van het plange bied de studie weer uit de hoge hoed. Tot verbazing van gedepu teerde Harry van Waveren en Hulster bestuurders. Van Dries sche ging op dat moment niet in op de kwestie en veel toehoorders van de bijeenkomst vonden dat maar vreemd. „Ik heb er toen niks over gezegd omdat ik geen wel- les-nietes-spelletje wilde. Wellicht was het beter geweest als ik toch even het woord had genomen." Van Driessche zegt dat het alterna tieve plan goede elementen bevat en zal de studie bespreken met partners de provincie, AM en Ra bobank. Het alternatieve plan wijkt niet veel af van Plan Perkpol der. De golfbaan is er uitgehaald en wijkt voor andere recreatiemo gelijkheden (kano-, fiets- en wan delroutes) en de buitendijkse schorbuffer valt in het alternatief 35 hectare kleiner uit. 150 euro kado! Als u ongestoord wilt genieten van digitale televisie, dan hebben wij nu een ongekend scherpe aanbieding. Tot 1 februari krijgt u 150 euro van ons terug, als u zich abonneert op CanalDigitaal. Of 200 euro als u ons HDTV-actiepakket kiest*, www.gestoord.tv M 5AT Oranjestraat 1 4571 HN Axel Telefoon - 0155 530530 'l.r.m. een abonnement op het Basis pakket en hij gelijktijdige aanschaf van een geseler'teerde ontvanger mei smartcard. De adviesprijs van de D5R22L2 digitale tv ontvanger is €209, De adviesprijs van de D5P.7121 HDTV' ontvanger is €309. Op dese aanbieding zijn de actie- en algemene voorwaarden van CanalDigitaal van toepassing. Z PZC Donderdag 6 november 2008 1 29 Herenschoenen: grote sortering in verschillende breedte maten. Sint Kruis - Twee personen zijn gis teren gewond bij een frontale aan rijding om 6.42 uur op de Molen weg in Sint Kruis. Een 49-jarige automobilist uit de gemeente Sluis passeerde een vrachtwagen en kwam daarbij frontaal in botsing met een auto mobilist uit tegenovergestelde rich ting. Hij liep letsel op aan zijn ge bit en schouder. De andere auto mobilist is met nekklachten naar het ziekenhuis gebracht. HOEK - Bij een kettingbotsing op de N62 bij Hoek is vanmiddag om 17.35 uur één persoon gewond. Bij de botsing raakten zeven auto's be trokken. Meerdere ambulances ruk ten uit, maar uiteindelijk bleek de schade volgens de politie mee te vallen. Verkeer vanuit de Wester- scheldetunnel werd omgeleid via de Herbert H. Dowweg. De gewon de is per ambulance naar het zie kenhuis in Terneuzen gebracht. ZAAMSLAC - De Werkgroep Chris tenvrouwen Zeeuws-Vlaanderen houdt donderdag 20 november een thema-avond over 'Jouw iden titeit in Christus' in Het Podium in Zaamslag. Annet Visser uit Middelburg be spreekt het thema. Het vocale kwartet The Menorah Brothers uit Terneuzen zorgt voor muziek. De bijeenkomst begint om 20.00 uur, de toegangsprijs is drie euro. SAS VAN GENT - Carnavalsstichting De Betekoppen houdt zaterdag 15 november haar jaarlijkse mega kroegentocht door Sas van Gent. Om elf over elf wordt op het bal kon van het voormalige gemeente huis aan de Westkade de nieuwe Prins der Betekoppen aan het volk gepresenteerd. Aansluitend wordt ook de nieuwe narrentempel be kendgemaakt. De tocht begint om 21.00 uur in café het Getij. De stichting zoekt nog altijd naar op volgers. Een aantal leden van het carnavalsorgaan stopt na 2009. De overige leden vrezen dat de organi satie vanaf dan te veel tijd in be slag zal nemen. Ook zeer geschikt voor losse steunzolen. KOEWACHT - Het ontbrak gisteren in de nieuwe media theek van de Brede School Koewacht niet aan lof aan het adres van de initiatiefnemers. Tien nieuwe compu ters en een beamer staan er in ten dienste van alle inwo ners van het dorp. Wethouder Co van Schaik opende de mediatheek gisteren weliswaar officieel, maar eigenlijk is de voorziening al een paar maandjes in gebruik met een cursus digitale fotografie en computerlessen voor beginners. En dat is nog maar het begin. Want de media theek is er ook voor de leerlingen van basisschool De Vlaswiek; zelfs de peuters van kinderopvang De Vlas- schoefjes komen er wekelijks. 'Een ontmoetingsruimte waar voor jong en oud nieuwe ontwikkelingskansen lig gen', zo heette het bij de ingebruikname. De media theek is gerealiseerd dankzij bijdragen van gemeente, sponsors en het Oranjefonds. foto Camile Schelstraete Voor deskundig advies naar: Zuidstraat 6, Sas van Gent, Tel. 0115 -45 15 62 canal digitaal Gestoord? Honderdduizenden Nederlanders worden elke dag gestoord. Ze kijken digitale televisie met rare streepjes in beeld als de magnetron aanstaat. Of ze kijken nog analoge kabel en zien op de meeste zenders ruis, terwijl hun televisie HD-Ready is. 2

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 57