"Dit is prettig energie besparen Hogazon scoort www. bezo rge rs. n I Limburgse Gastvrijheid in Sienaken LEZERSEMTRA PZC KOZIJNEN GEVELS ROLLUIKEN SERRES ZONWERING GARAGEDEUREN Goede banen bij Hogazon: 2 ervaren glaszetters of bel 0800 - 022 27 10 3 dagen Bourgondisch Genieten 48 Donderdag 6 november 2008 PZC Als specialist in geveltechnieken bedienen wij een sterk groeiende klantenkring. Bedrijven, instellingen en particulieren. Dat is de reden dat we de Hogazon familie graag uitbreiden met Je bent een eeste klas vakman die bij de klant zorgt voor de perfecte montage van onze ramen. Een topproduct waar we trots op zijn. Prettig werken Hetis prettig werken bij Hogazon. Goed gereedschap is het halve werk. Dat is bij ons dik in orde. En, minstens zo belangrijk: de werk sfeer is bij ons bedrijf bijzonder plezierig. Wilt u ook ontdekken hoe u prettig energie kunt besparen? U bent van harte welkom in onze showroom. Wij vertellen u er vol energie alles over. Uitstekend salaris Vakmensen weten we te waarderen. Salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn prima geregeld. Simpel solliciteren Wij houden de lijnen graag kort. Dus als je interesse hebtin deze baan bel snel 0113 56 88 00 voor het maken van een afspraak. In elk geval vóór 14 november 2008, Wij gingen vorige week eens kijken in een showroom van Hogazon Nieuwsgierig wat de kreet "Hetis zuinig en..." nou eigenlijk betekent. Dat werd snel duidelijk! Door het plaatsen van rolluiken bijvoorbeeld kun je aanzienlijk besparen op de energie kosten. Heinkenszand Schouwersweg 5 Middelburg Klarinetweg 2a WGGGNGR NieuwsMedia Zuid Limburg: rust, ruimte en prachtige vergezichten over bossen en landerijen. Het sfeervolle plaatsje Sienaken, in 't glooiende heuvel land, is een prima startpunt voor uitstapjes. In de omgeving vindt u de gezellige stad Maastricht, het Drielandenpunt Vaals en natuurlijk Valkenburg. Ook een bezoek aan de historische stad Aken is de moei te waard. Overnachten mag u in het prachtig gelegen hotel Best Western Sienaken (4*) aan de rand van het dorp. Uw gerenoveerde kamer is van alle gemakken voorzien. Vanuit het hotel heeft u een schitterend uitzicht over de vallei. Is dit geen prachtig arrangement? Ontdek de schoonheid van Limburg en geniet van de gastvrijheid. Inhoud arrangement 2 x overnachting met 2 x ontbijt koffie met vlaai als welkom en 1 x een 3-gangen diner Wandel-, fiets-, en autoroutes Entree voucher Holland Casino Adviesprijs 130,- Fietsen Scoort is een nieuwe campagne om hei fietsen in Nederland up een actieveen uitdagende wjjze le stimuleren Doe Ook mee met de campagne en kijk snel op fietsenscoort.nl je bereikt meer op de fiets! Lezersprijs €109,-* prijs per persoon, 1-persoonstoeslag: 27,50 per nacht, toeristenbelas ting a 1,- p.p.p.n. Géén reserveringskosten. Dit arrangement is geldig tot en met 31 maart 2009, m.u.v. de feestdagen. Informatie reserveren Zie www.pzc.nl/webwinkel categorie reizen (hotelovernachtingen). U kunt tevens telefonisch boeken bij Marrea Hotelarrangemen ten tijdens kantooruren op 0571 - 2777 44.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 50