als paddenstoelen uit grond Dorpshuis in dorpsraad sanidröme Figuurcorrectie-en Afslankcenter Studio Sanérie BEST4AT 2 JAAR!!! 25,- KORTING Aanbieding is geldig tm 23-12-08 'Toetje' van jubileum in dorpshuis Ouwerkerk Verhaal over zussen in Filmhuis Middelharnis Femmy Hoolsema op de planken in MFC Lezing Adrie Koppejan over beurtschippers Man aangehouden voor doorrijden na botsing pzc Dinsdag 4 november 2008 23 nieuwerkerk - Het dorpshuis, het verkeersplan, de verwachte vesti ging van een Aldi-winkel en de eerste aanzet voor een dorpsfeest. Dat zijn enkele agendapunten van de openbare vergadering van de dorpsraad Nieuwerkerk, die op woensdagavond 12 november wordt gehouden in het dorpshuis. Omdat met de gemeente geen overeenstemming kan worden be reikt over de financiering van het dorpshuis, houdt het bestuur van Ons Dorpshuis er op 1 januari mee op. In de dorpsraadvergade ring worden de zaken op een rijtje gezet. Verder staan op de agenda de plan nen van de Oranjevereniging, een spreekbeurt van de politie en een verhaal over geldzaken van de Ra bobank. De vergadering wordt ge houden in het dorpshuis en be gint om 20.00 uur. Dankzij onze infrarood technologie kunt u snel afslanken en uw huid verstevigen. U krijgt van ons bij het afsluiten van een advieskuur Openingstijden", ma-wo en do. 9.00-12.00 en 16.00-21.00 uur di. 9.00-15.00uur, vr. 9.00-13.00 uur - Fort den Haakweg 15A, Vrouwenpolder Bel snel: 0118-594098 www.studiosanerie ni gratis én vrijblijvende figuuranalyse ouwerkerk - De werkgroepen Oud Ouwerkerk en 775 houden za terdag een thema-avond in het dorpshuis aan de Ring in Ouwer kerk. De aanwezigen kijken vooral terug naar de festiviteiten die eer der dit jaar plaatsvonden rond 775 jaar Ouwerkerk. Verder zijn er dia's en verhalen over feesten in de regio in de vori ge eeuw. De bijeenkomst begint om 19.30 uur. middelharnis - Filmhuis Middel harnis draait donderdag de film II y a longtemps que je t'aime. Het is de debuutfilm van regisseur Philip pe Claudel, tot nu toe bekend als schrijver en scenarist. De film gaat over twee zussen, die elkaar na lange tijd weer zien na dat één van hen jaren in de cel heeft gezeten. De film begint om 20.00 uur. zierikzee - Femmy Hoolsema staat vrijdagavond in het Multi Functioneel Centrum aan de Huij- bertstraat in Zierikzee met haar theaterstuk Bep de Kletskous. De organisatie is in handen van de interkerkelijke werkgroep Vrou- wenSpecial. De show begint om 20 uur. Kaarten zijn voor tien euro te bestel len via 0111 -450024 of op de websi te www.vrouwenspecial.nl. terneuzen - Middelburger Adrie Koppejan geeft donderdag in pavil joen Westkant in Terneuzen een lezing over de laatste beurtschip pers in Zeeland. Koppejan bracht dit jaar het boek De Blikken Motor uit, waarin allerlei fotomateriaal en herinneringen van beurtschip pers zijn opgenomen. Eerder schreef hij Sturen en Turen. Koppejan houdt zijn uiteenzetting op verzoek van de Heemkundige Vereniging. Aanvang: 20.00 uur. oost-souburg - Een 66-jarige man uit Oost-Souburg is zondag avond aangehouden nadat hij eer der betrokken was bij een aanrij ding op de Rouaansekaai in Mid delburg. Hij botste op de auto van een 61-jarige man. Toen de politie werd gebeld, vertrok de Soubur ger, maar een omstander noteerde zijn kenteken. De man had gedron ken. De uitslag van een bloedproef moet uitwijzen hoeveel. BIJ NADER V i f In het artikel Tijd rijp(er) voor BSM-therapie is een fout geslo pen. De titel van een boek staat on juist vermeld. Het gaat om het boekje Diagnostische criteria van de DSM-IV-TR. Veel hulpverleners gebruiken dit boek om diagnoses te stellen en een etiketje te plak ken, stelt BSM-therapeut Lukkie Zijlstra. BSM-therapie ,gaat op zoek naar oorzaken en werkt an ders, geeft zij aan. Webwinkelier Angelina Hermus met zelfgemaakte heksenmantel en hoed en zelfgebouwde website. foto Dirk-Jan Gjeltema "Vraag naar de voorwaarden arpas de betere badkamer www.arpas.sanidrome.nl Mortiereboulevard 7, Middelburg, (0118) 55 10 80

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 67