Colofon Familieberichten 32 I Dinsdag 4 november 2008 PZC w ook op m lllensenlinq.nl Na een periode van verval van krachten en gedachten is, tot onze diepe droefheid, door de Heere uit ons midden weg genomen onze geliefde, zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Elena Christina Zweemer-Prins sinds 23 april 1985 weduwe van Jan Zweemer in de leeftijd van 95 jaar. Kruiningen: H.J. Zweemer W.A. Zweemer-Zandijk Kruiningen: lan Zweemer Ineke Zweemer-Steketee Mathanja, Willianne, Jurian, Peet Kruiningen: Kees Zweemer Karin Zweemer-Nijssen Heieen, Huibert-jan, Annelie 's-Cravenpolder: Elena Lambregtse-Zweemer Piet Lambregtse Liesbeth en Adriaan. Hans, Wilma, Marlia, Jan Bruinisse: Nelleke Jansen-Zweemer Johan Jansen Adriaan, Willemien, lacobien, Elena, Marina Ridderkerk: |os Zweemer Neeltje Zweemer-Boonstra St. Maartensdijk: Adriaan Zweemer Krabbendijke: Janneke van Noorden-Zweemer Ciljan van Noorden Yerseke, 1 november 2008 Correspondentieadres: Zandweg 4A, 4416 NA Kruiningen De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op donderdag 6 november om 14.30 uur op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Vooraf wordt om 13.30 uur een rouwdienst gehouden in het verenigingsgebouw Molenlaan IA te Yerseke. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar de huisartsen te Yerseke en de medewerkers van de R.S. T. voor de goede verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig hebben wij afscheid genomen van onze aller liefste oma Elisabeth Geluk-van Huizen weduwe van Johannes Geluk in de leeftijd van 90 jaar. Haar zorgzaamheid, gastvrijheid en liefdevolle toewijding zullen wij nooit vergeten Anna Laurina Geluk t Delft: Leen Kooman Middelburg: Erwin Kooman en Diana van den Bos Alissia en Salim, Yessin Davey jan en Esther Anne-Marije en Wesley Loes en Pascal Vlissingen: Patrick Kooman Giovanni Giorgina Oost-Souburg, 2 november 2008 De Zoute Viever"Dongestraat 1kamer 116 Correspondentieadres: lazzroute 24, 4337 XC Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen in haar eigen kamer in "De Zoute Viever" op woensdag 5 november van 19.30 - 20.30 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 6 november om 1 3.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. de laatste van een generatie is overleden We namen afscheid van mevrouw E. Geluk-van Huizen Moge kleinkinderen en (achter-)achterkleinkinderen de goede herinneringen koesteren. Jan Kooman en Trude Waasdorp Vlissingen, 2 november 2008 Heden is uit onze familiekring weggenomen onze schoon zuster en tante Elena Christina Prins weduwe van Jan Zweemer Melissant: L. Struik-Zweemer E. Struik Neven en nichten Melissant, 1 november 2008 Je gaf ons liefde, zorgzaamheid en trouw Wij zijn dankbaar voor al diejaren metjou. Wij weten dat 'tje oofgoed heeftgedaan enzullenje heel erg missen bij het verdergaan. Met af zijn fevmsfust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen en na cdle fijne jaren die we samen mochten 6efeven, heb ben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn fieve man, onze lieve papaopa en overgrootopa Cornells Vinkt' Kees geboren: Nieuw en Sint joosfand, overleden: Middelburg, 18 juni 1926 2 november2008 Madeleine Vinke-van Meenen Maike en Rien Caroline en Gertjan Ro66ert Cees en Marianne Monique en Donald Natiou, Kiki Ronald in herinnering Wim en Marijke Michelle Jeannette en Pauf Carlo Daisy Evy Meestoof 23 4331VD Middelburg Het afscheid zal plaatsvinden op vrijdag 7 november om 13.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats, Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid de familie te condóferen in de ontvang kamer van de kegraajplaats. Geen bezoek aan huis. OPA KEES Het voeft nu zo anders Zo definitief Er is geen weg meer terug Ik had het graag veranderd Want ik had je lief Je bent niet meer bij ons Wat zullen we je missen. lids, Caroline, Ro66ert, Carlo, Daisy en Evy Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze fieve 6roer, zwager en oom Cornefis Vinke in de leeftijd van 82 jaar. Australië Creswick: C.J. van Leest t M. van Leest-Vinke Geldrop: A.C. Vinke t N. Vinke-v.d. Steen t Terneuzen: A. Vinke M.J. Vinke-Burgs t Middelburg: M. Vinke M. Vinke-Widemse Neven en nichten Middelburg, 2 november 2008 Groot is de leegte die hij achterlaat, mooi zijn de herinneringen die blijven. Na het moedig voeren van een ongelijke strijd is in alle rust ingeslapen mijn lieve man, onze vader en opa Hanno Hultermans Ockensen (Duitsland), t Heinkenszand, 14 september 1939 2 november 2008 Coby Hultermans-van Moergastel Ronald en Rozemarijn Daniël, Thomas Laura Otto Zwanestraat 7 4451 DX Heinkenszand De uitvaartdienst zal worden gehouden vrijdag 7 november om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Blasius te Heinkenszand, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op het R.K. kerkhof aldaar. Voor de uitvaartdienst is er van 9.45 tot 10.15 uur gelegen heid tot afscheid nemen in het mortuarium naast de kerk. Na de begrafenis is er in het Dienstgebouw van de 'Dorpskerk' gelegenheid tot condoleren. Ik ben dansend door het leven gegaan. Wat wil je nog meer Liefde overwint de dood Diepbedroefd, maar intens dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder, oma en overgrootmoeder Kathelina Pieternella Johanna de Nooijer-Bouff - Ella - Vlissingen, 14 mei 1939 Middelburg, 2 november 2008 Wim de Nooijer Robin en Sylvia Wendy Kevin lion Lieken Bennie, joey Joran Dyon Gaby Angelo Thorbeckelaan 17 4384 CA Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van Ella te nemen op woens dag 5 november van 19.30 tot 20,00 uur in uitvaart centrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Op vrijdag 7 november om 13.30 uur zullen wij haar gedenken tijdens een samenkomst in bovengenoemd uitvaartcentrum. Daarna zullen wij haar begeleiden naar haar laatste rustplaats op de Noorderbegraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen, waar om 14.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaart centrum. Willen degenen die geen rouwbrief hebben ontvangen, deze advertentie als zodanig beschouwen. De Heer is mijn Herder. Verdrietig om zijn heengaan, maar met een dankbare herinnering aan zijn grote liefde en zorg voor ons, delen wij u mede dat is overleden onze lieve vader, schoonvader, opa en overopa Cornelis Jan van den Durpel weduwnaar sinds 14 augustus 1996 van Cornelia Wilhelmina van de Sande in de leeftijd van 90 jaar. Rilland: M.E, van den Durpel H. van den Durpel-Schoonhoven Rilland: t A.|. van den Durpel Kapelle: t [.A.C. Louwerse-van den Durpel J. Louwerse Vlissingen: E J. Wagenaar-van den Durpel A. Wagenaar Wolphaartsdijk: J.A. van den Durpel J. Huissen Rilland: J. van den Durpel W. van den Durpel-Dominicus Bath: H.C. van den Durpel H.W.A. van den Durpel-Meijer Rilland: A.J. van den Durpel A. Schiffer Goes: M.W. Schijf-van den Durpel F.M. Schijf Klein- en achterkleinkinderen 3 november 2008 Correspondentieadres: Bathsedijk 14411 RS Bath De dienst van Woord en Gebed, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op vrijdag 7 november om 11.00 uur in 'De Levensbron', Valckenisseweg 12 te Rilland. Voorafgaand aan deze dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Rilland. Geen bloemen. Geen toespraken. e-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl te! 0800-8060 Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde zus, schoonzuster en tante Ella de Nooijer-Bouff in de leeftijd van 69 jaar. Vlissingen: )o Bouff Jenny Bouff-Leydekkers Vlissingen: Rinus Bouff Aag Bouff-Noordhuizen Terneuzen: Virginia v.d. Laan-Bouff Chris v.d. Laan Neven en nichten 2 november 2008

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 34