Familieberichten w ook op m fnensenlinq.nl Maarten Frederikjacobns Maarten Maarten Maarten Frederikjacobus Maarten Olie 26 I Dinsdag 4 november 2008 PZC Psalm 92 In vol vertrouwen in de Wederopstanding, is onverwacht in zijn 95e levensjaar, in zijn slaap van ons heengegaan mijn geliefde en zorgzame man, onze vader, grootvader en overgrootvader Anthon Tazelaar Toon echtgenoot van Marina Tazelaar-van Gilst 9 december 1913 12 november 2008 Colijnsplaat: M. Tazelaar-van Gilst Colijnspiaat: Henk en Anneke 's-H. Hendrikskinderen: Piet en Sjanny Zevenaar: Marijke en Hans Colijnsplaat: Jos en Corrie Colijnsplaat: Krijn en Ria Katwijk: Fanny en Fred Kleinkinderen en achterkleinkinderen Zonnebloemstraat 12,4486 CA Colijnsplaat Mijn man, onze vader, groot- en overgrootvader is opgebaard in het "Stiltecentrum van Monuta", Dokter Maas straat 4a te Colijnsplaat, waar u afscheid van hem kunt nemen donderdag 6 november van 19.30 uur tot 20.00 uur. De dienst van Woord en Gebed, waarbij u bent uit genodigd, zal gehouden worden vrijdag 7 november om 13.00 uur in het kerkgebouw van de Protestantse gemeente aan de Havelaarstraat te Colijnsplaat. Aansluitend zal om 14.00 de begrafenisplechtigheid plaats vinden op de algemene begraafplaats te Colijnsplaat. Na afloop van de plechtigheid is er ook gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in het "Stiltecentrum". Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Berrie Hoogesteger Wij wensen Monique en de kinderen veel sterkte met dit verlies. Salvatore Rogier Geschokt en bedroefd zijn wij door het plotseling overlijden van onze collega en werknemer Berrie Hoogesteger Wij kende Berrie als vakbekwame hard werkende man en prettige collega Wij zullen hem missen. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en familie veel sterkte toe. Directie en collega's PijCo Uitzendbureau Wij zijn diep getroffen door het onverwachte overlijden van Berrie Hoogesteger Met zijn grote vakkundigheid en toewijding is hij van af het prille begin betrokken geweest bij ons bedrijf. Wij zullen hem zeer missen. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en familie veel sterkte toe. Directie en collega's van Ruwbouw Montage Bedrijf Bedroefd zijn we door het overlijden van Berrie Hoogesteger papa van Elroy uit groep 1-2A en Sharon uit groep 4. We wensen Monique, de kinderen en verdere familie heel veel sterkte. Schoolteam en medezeggenschapsraad Archipelschool "De Beverburch" Verdrietig zijn wij door het onverwachte overlijden van Berrie Hoogesteger stiefvader van Hayley, leerling van Z&W 3 Wij wensen Hayley en haar familie heel veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Namens de leerlingen van Z&W 3 en de docenten van Nehalennia Stedelijke Scholengemeenschap. H. Nouse Mentor Z&W 3 E. van Broekhoven Teamleider VMBO BK Stil ging je heen, weinig gesproken, maar wel veel gedacht. Verdrietig delen wij u mede, dat na een kortstondig ziekbed, vredig is ingeslapen mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en trotse oma Jannetje Elizabeth Hollestelle - Bouwens - Annie - echtgenote van Johannes Hollestelle fV Vlissingen, 11 september 1927 t Middelburg, 2 november 2008 Middelburg: Hans Martin en Wilma julia 't Gasthuis Middelburg 4336 X) Middelburg lohan van Reigersbergstraat 217 Annie is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen vrijdag 7 november van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid zal worden gehouden zaterdag 8 november om 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Geen bezoek aan huis Een laatste lieve groet voor onze Annie van broers, zusjes en schoonzusjes Willemien Rietje Charles en Corrie lanen Sientje Eric en Rietje Ga niet alleen door het leven Die last is u te zwaar Johan de Heer Lied 53 vers 1 Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, goedheid en bezorgdheid is op 91-jarige leeftijd overleden onze lieve moeder, grootmoederen overgrootmoeder Pieternella Peene-Minderhoud sinds 25 oktober 1948 weduwe van Pieter Peene Westkapelle 11 mei 1917 t Westkapelle 1 november 2008 Koudekerke: Piet en Jannie Peene-Flipse Almere: Joke en Joop Schipper-Peen'e Utrecht: Alexander en Marij Daniel Correspondentieadres: P. Peene Zuidstraat 44 4361 AD Westkapelle Gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 5 november van 15.00 tot 16.00 uur in zorgcentrum De Kreek, Kreke pad 1 te Westkapelle. De herdenkingsdienst zal gehouden worden op donderdag 6 november om 12.00 uur in de Moriakerk te Westkapelle. Aansluitend zal om 13.00 uur de begrafenis plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in het Jeugdgebouw naast de kerk. Hierbij willen wij Het personeel en vrijwilligers van zorgcentrum De Kreek bedanken voor hun liefdevolle verzorging. Bedröefd namen wij kennis van het overlijden van onze lieve schoonzuster en tante Mevr. P. Peene-Minderhoud (tante Pie) Westkapelle: A. Peene-Bölkow en kinderen Na een jarenlange vriendschap neem ik afscheid van mijn lieve vriendin Pie Peene-Minderhoud J.W. Westerbeke-Roelse Krekepad 3 Na jarenlange vriendschap is overleden onze bure Pie Peene Westkapelle: K.P. Verhulst Het laatste station is bereikt. Verdrietig, maar dankbaar vo.or wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde pa en opa Hubertus Cornelis Huige - Kees - weduwnaar van Jannie Steenbakker in de leeftijd van 84 jaar. Gilze: Cees en Annie Bergen op Zoom: Mona en Rick Isa, Anique, Yorick Lewedorp, 2 november 2008 Zorgcentrum 'De Kraayert' Correspondentieadres: Hubertusveld 39, 5126 XJ Gilze De uitvaartdienst wordt gehouden donderdag 6 november om 14.00 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de r.-k. begraafp.laats aldaar. Voor aanvang van de uitvaartdienst is er van 13.15 tot 13.45 uur gelegenheid om afscheid te nemen van onze pa en opa in het mortuarium naast de kerk. x Na de begrafenis is er in 'De leugdhoeve' gelegenheid tot condoleren. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Jij was ons nieuwe lichtje. Jij was zo mooi, maar je hartje klopte niet. Het mocht niet zo zijn. Wees nu een sterretje, door hoog in de hemel te zijn Na een zwangerschap van 41 weken geven wij u, met heel veel verdriet, kennis van het overlijden van ons zoontje en tevens broertje van Jordy Jos en Rianne Otte Jordy Terneuzen, 2 november 2008 Dijkwelseweg 15b, 4421 PNKapelle De begrafenis vindt in besloten kring plaats. Enige en algemene kennisgeving Na ruim 9 maanden zwangerschap hebben wij met grote verslagenheid onverwacht afscheid moeten nemen van onze kleinzoon, neefje Zoon van Rianne en Jos Otte-Verstraten Broertje van Jordy Bedroefd zijn wij dat Maarten het levenslicht niet heeft mogen zien. Wij wensen Rianne, Jos en Jordy veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Piet en Mien Verstraten-Kielman Jacko en Susanne Verstraten-Ferket Valerie Axel, 2 november 2008 I Lieve Maarten, te teer voor het leven, je lichtje is niet uitgegaan, maar uit ons zicht gedreven. Onze kleinzoon en neefje Maarten is overleden. 2 november 2008 Jos, Rianne en Jordy heel veel sterkte! Hoedekenskerke: Oma Otte Opa Otte t Heemskerk: Nico en Marga Otte Marco, Karin Etten-Leur: Rom en Sjaan Koomans v.d. Dries Jack, Marieke en Joris Kapelle: Bram en HannieTissink Sander f, Martijn, Ruben Goes: Jan en Suzan Otte Joélle, Joyce We hadden je willen leren kennen, Zo graag met je willen spelen. Maar het mocht helaas niet zo wezen. Onze gedachten gaan uit naar Jos, Rianne en Jordy. Coren Danielle Matthijs, Roel

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 28