i-amdieberichten >iitootoy niens9nlinq.nl 24 I Dinsdag 4 november 2008 PZC Midden in het leven Nog zoveel te geven Ideeën en plannen te over In één keer voorbij Waarom jij? We zullen het nooit weten We zullen je missen Maar nooit vergeten Tot ons grote verdriet is in de bloei van zijn leven en met grootse plannen voor de toekomst na een tragisch ongeluk uit ons leven weggerukt mijn man en onze vader. Johannes Gerardus Maria Beulens (Hans) Echtgenoot van Joke Beulens-Schrieks Baarland, 11-03-1956 - t Rotterdam, 01-11-2008 Hans, we zullen je nooit vergeten, Joke Beulens-Schrieks Adriaan en Anne Alexander Quistkostsedijk 6 4434 PL Kwadendamme De uitvaartdienst zal worden gehouden op donderdag 6 november om 13.30 uur in de parochiekerk van de H. Bonifacius te Kwadendamme. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in 'De Burcht' te Kwadendamme gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar het team van Intensive Care 3 Zuid, van het Erasmus Medisch Centrum, voor hun inzet en goede zorg. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Je was nog zo vol plannen En maakte tijd voor alles Maar tijd maakte geen tijd meer voor jou Door een ongeval is mijn jongste zoon van mij weggenomen. Woorden schieten me tekort. Johannes Gerardus Maria Beulens (Hans) Echtgenoot van Joke Beulens-Schrieks Ik zal je verschrikkelijk missen. Je moeder, J.M. Beulens-Nagelkerke Veel te vroeg ben je van ons heengegaan Zoveel plannen zijn nu ongedaan Ongeloof slaat om ons heen Waarom? Het antwoord kent geen één Een noodlottig ongeval_heeft een einde gemaakt aan het leven van onze geliefde broer, zwager en oom Johannes Gerardus Maria Beulens (Hans) Echtgenoot van Joke Beulens-Schrieks We zullen je ongelofelijk missen. Made: Ko Beulens Tineke Beulens-Segeren Zevenbergen: Adri Beulens Willy Beulens-De Beer Noordhoek: Bert Beulens Nelly Beulens-Schrieks Udenhout: Marianne Valk-Beulens Pierre Valk Zoetermeer: Willem Schrieks Marian Groeneveld Kwadendamme: Annie Schipper-Schrieks Lou Schipper Alle neven en nichten van de familie Beulens en familie Schrieks een stap te ver. Door het verdrietige overlijden van onze neef Hans Beulens verliezen wij een bijzondere schakel in onze familieband. We leven mee met Joke, Adriaan en Anne, Alexander, (tante) Jo en wensen hen veel sterkte. Familie Nagelkerke ooms, tantes, neven, nichten Wij leven erg mee met het overlijden van Hans Beulens vader van onze goede vriend Adriaan. Wij wensen hem en de familie alle sterkte toe. Marco, Daan, Nicky, Vincent, Joris Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden, ten gevolge van een tragisch ongeval enkele weken geleden, van de heer Hans Beulens We wensen de familie heel veel sterkte toe. Directie en personeel NUTSWERK B.V. Op de leeftijd van 52 jaar is overleden onze medewerker de heer J.G.M. Beu lens Hij was vanaf 1 augustus 1978 in dienst van ons bedrijf, laatstelijk als Assistent Projectopzichter bij het Steunpunt Regio Oost van de divisie Infra. Wij verliezen in hem een sympathieke collega die zich steeds met liefde voor zijn werk heeft ingezet. Wij hopen dat de nabestaanden de kracht zullen vinden dit verlies te verwerken. Raad van Commissarissen, Directie en Medewerkers van DELTA N.V. Hij was al vertrokken voor hij heen ging Ons bereikte het droeve bericht dat is overleden onze gewaardeerde collega J.G.M. Beu lens Hij was werkzaam als Assistent Projectopzichter in de Regio Oost van de divisie Infra Delta.NV. te Goes. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw, zijn kinderen, naaste familie en alle mensen die dicht bij Hans Beulens hebben gestaan. Namens de collega's en medewerkers van Delta Infra steunpunt Goes Bedroefd nemen we kennis van het overlijden van Hans Beulens Hans was jarenlang lid van onze parochievergadering. We wensen Joke, de kinderen en familie veel sterkte. Pastoor Paul Verbeek Parochiebestuur H. Bonifacius, Zangkoor Singing Voices Stil ging je heen, weinig gesproken, maar wel veel gedacht. Met het stille verdriet van de laatste jaren in ons hart, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve vader, schoonvader, opa en overgrootvader Johannes Hendricus Hermanus Bonarius - Han - in de leeftijd van 73 jaar. Ronald en Diana Jennifer, Paul, Nomi Daphne, Maarten Roxanne, Mark Annemarie en Constant Linda Marloes, William Jeroen en Corine Christian Stephan en Liesbeth Melissa, Kevin Justin Je hebt het leven losgelaten Je kunt hier niet meer zijn. We zullen je met liefde gedenken, en in onze herinnering bij ons zijn. Met verdriet in ons hart hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve jongste broer, zwager en oom Han Bonarius Leiden, 8 januari 1935 t Vlissingen, 1 november 2008 We zullen hem missen! Vlissingen: Henk Bonarius Annie Bonarius-Dreef Noordwijk aan Zee: Bram Bonarius Corrie Bonarius-Laman f Kinderen en kleinkinderen Vlissingen, 1 november 2008 Sporen op het strand, het tij dat keert. Voetstappen verdwijnen. Blijven, de herinneringen. Han Bonarius Hij laat een lege plek na in onze familie. De familie Magnus Zij heeft haar leven geleefd, op haar manier gedaan. Een uniek mens is van ons heen gegaan. Veel te vroeg is onverwacht overleden onze lieve zus en schoonzus Jacqueline Boonman-Goossens weduwe van Adrie Boonman eerder weduwe van Loek Stols 27 augustus 1952 t 2 november 2008 Meisje 4- Hoogerheide: L. Goossens F. Goossens-Claesen Hoogerheide: I. Dietvorst-Goossens J. Dietvorst Heinkenszand: N. de Jonge-Boonman B. de Jonge 's-Heerenhoek: W. Boonman R. Boonman-Stokx Goes: R. van Dalen-Boonman J. van Dalen 's-Heerenhoek: J. Boonman in herinnering Heinkenszand: C. Boonman IJzendijke: J. de Maartelaere-Boonman J. de Maertelaere 's-Heerenhoek: C. de Vos-Boonman S. de Vos Heinkenszand: L. Boonman M. Boonman-Grim 's-Heer Hendrikskinderen: G. de Meulmeester-Boonman R. de Meulmeester Correspondentieadres: Familie de Vos, 's-Heerenhoeksedijk 2,4453 CD 's-Heerenhoek Jacqueline is thuis, waar u afscheid van haar kunt nemen op woensdag 5 november van 19.00 tot 20.00 uur. De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgenodigd, vindt plaats op donderdag 6 november om 12.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in Café Oranjeboom, Nieuwe Rijksweg 21 te 's-Heer Hen drikskinderen. Jacqueline hield van witte bloemen. Te snel, veel te snel Te vroeg, veel te vroeg is overleden onze Tante Jacqueline Miranda en Phulp Ina en Frank Leo en Joyce Cora en Rinus Mare en Fabiënne Merijn en Amanda Stefan Frank en Manon Carmen en Harold Nel en John Comé en Diana Miranda en Wijnand Sandra en Martijn Linda en Joao Ronny en Anouska Erwin en Jenny Jolanda en Mare Iwan en Marina Brigitte en lordi Alan Lieve Jacqueline De woensdagavond zal nooit meer het zelfde zijn zonder jou. Lau Marian Willy EIna Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van onze oud-medewerker, de heer H. Rijkhals Met waardering denken wij aan de wijze, waarop hij ruim 24 jaar zijn functie als kaartverkoper bij de Provinciale Stoombootdiensten in provinciale dienst heeft vervuld. Onze deelneming gaat uit naar de achterblijvenden. Gedeputeerde staten van Zeeland namens dezen drs K.M.H. Peijs voorzitter mr drs L.J.M. Verduit secretaris Middelburg, 3 november 2008

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 26