Nu in de webwinkel! E-1TRA Familieberichten fll9nsenlinq.nl Beeld van Nederland 3 sfeervolle spaarlampen Unieke Wijnaanbieding PHILIPS De Uitvaart Informatie Hulplijn MJ opzegdienst Typisch Hollands: Folkore en tradities lezersprijs €35,95* Setprijs slechts 14,95 Lezersprijs per 3 lampen 14,95* Spaanse wijnen voor sensationele stuntprijs 20 I Maandag 3 november 2008 PZC kijk ook op Vele fijne herinneringen, verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar voor altijd in ons hart. Verdrietig om het gemis, maar dankbaar dat haar verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Cornelia Rentmeester-van 't Westeinde Sinds 18 december 2000 weduwe van Cornelis Jacobus Rentmeester Ovezande, t 's-Heer Arendskerke, 27 januari 1927 1 november 2008 Heinkenszand: lobien de Jonge-Rentmeester Leo de [onge in herinnering Heinkenszand: Heieen Raas-Rentmeester Kees Raas Maikel Zorgcentrum 'Poelwijck' Correspondentieadres: Waadvogelstraat 30,4451 D| Heinkenszand. De uitvaartdienst wordt gehouden woensdag 5 november om IQ.30 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de uitvaartdienst is ervan 9.45 tot 10.15 uur gelegenheid om afscheid van haar te nemen in het mortuarium naast de kerk. Na de begrafenis is er in 'De ïeugdhoeve' gelegenheid tot condoleren. Wij willen het verplegend personeel van het Oosterschelde- ziekenhuis en Zorgcentrum 'Poelwijck' hartelijk dankzeggen voor de liefdevolle verzorging. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. t Bezige handen, nu gevouwen en stil Een leven vol ijver, zo was je wil Veel fijne herinneringen, verzachten onze smart Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart Tot onze grote ontsteltenis en droefheid is, voor ons veel te vroeg, geheel onverwacht overleden Cornelis Johannes Apers in de leeftijd van 68 jaar. Annie Apers-Hommel Kitty en Wim Anouk Ilse Marco en Mieke 31 oktober 2008 Nieuwenhovenseweg 16,4333 AP Middelburg De uitvaartdienst zal worden gehouden op woensdag 5 november om 13.30 uur in de Parochiekerk van de H.H. Petrus en Paulus, Lombardstraat te Middelburg. De begrafenis zal om 15.00 uur plaatsvinden op de alge mene begraafplaats te Middelburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. En nu is het tijd om je los te laten, jij bent op weg naar het licht. En wij zijn hier nog op aarde, wij hebben nog een taak te vervullen. Maar als onze taak vervuld is dan weten wij, dan zullen wij bij elkaar zijn. Bedroefd, maar dankbaar dat hem een langer lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat wij afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve zorgzame man, mijn baasje, schoonzoon en onze zwager en oom Francois de Putter - Frans - in de leeftijd van 73 jaar. Bep de Putter-Wouters Laika Familie de Putter Familie Wouters 31 oktober 2008 Evertsenlaan 82 4535 AD Terneuzen Frans is opgebaard in uitvaartcentrum "de Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen, waar woensdag 5 november van 12.30 tot 12.45 uur gelegenheid is om afscheid van hem te nemen. Aansluitend zal er in de aula van genoemd uitvaartcentrum om 13.00 uur een afscheidsdienst worden gehouden, waar na de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats te Zaamslag. Na de begrafenis is. er gelegenheid tot condoleren in "de Rank", Zaagstraat 2 te Zaamslag. Liever geen bezoek aan huis. Bel gratis 24 uur per dag 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Bijvoorbeeld met een van de volgende vragen: Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren? Kan ik een rouwreportage laten maken? Wat zijn de kosten voor een advertentie? Hoe stel ik een advertentie op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Kan ik van de as een diamant maken? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is mogelijk? Kan ik nu al een graf kopen? Wie kan ik bellen voor een uitvaart? Waar kan ik terecht voor rouwverwerking? Heeft u voorbeelden van urnen? Telefoon: 0800 - 44 44 000 Email: info@scu.nu Website: www.scu.nu fI1ensennnq.nl administratieve afhandelingen en papierwerk. Dit blijkt in de praktijk een tijdrovende 2aak. Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan. Li* M bestel opwww.pzc.nl/webwinkel Deze 6-delige dvd-box laat alles weer herleven dankzij authentiek materiaal, originele documentaires en oude Poly goon-films. Koninginnedagen Prinsjesdag Oude ambachten Traditionele sporten Traditionele gebruiken Traditionele feesten Hollands glorie Totale speelduur: 626 minuten. Adviesprijs 49,95 exclusief 5,95 verzendkosten Het is geen nieuws voor u dat spaarlampen weinig stroom verbruiken, lang meegaan en een zinvolle bijdrage leveren aan een beter milieu. Met deze set van 3 Ambiance soft spaarlampen van Philips bespaart u geld en zorgt u voor een beter milieu. De Ambiance soft geeft zacht, sfeervol licht. Adviesprijs per 3 lampen t rr- i philips r~~- SK- Jat PHILIPS f'™-. mm phiups ww sense i. simplicity 23,49 *exclusief 4,95 verzendkosten. Bij bestelling van 2 t/m 5 sets betaalt u 5,95 verzendkosten en bij 6 sets of meer betaalt u maximaal 7,95 verzendkosten. Spanje (rood) Casa Safra Gran Reserva 2000 Rijpe, belegen geur met het intense fruitige aroma van gekonfijt fruit, pruimen en vanille. De smaak is vol, rond, rokerig, complex met indrukken van najaars fruit en goed gebalanceerd met een zachte hout impressie. Bij minder dan 4 dozen, 5,95 verzendkosten per doos van

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 64