Nieuwdorp gelukkigste in foutenfestival WHS loopt periodetitel mis door 0-0 Goes houdt koploper Dubbel plezier voor Roosendaal in zicht De Frel bezorgt Noad'67 in slotminuten de zege. TTCM ziet rode streep steeds dichterbij komen Zaterdag-tweedeklasser SSV'65 krijgt pak rammel bij VCK. Zondag-derdeklasser wint ook uitduel met FC Bergen: 0-2. Vierdeklasser grijpt periodetitel en loopt uit op concurrent. 34 Maandag 3 november 2008 PZC GOES - WHS liet zaterdag de kans op het binnenhalen van de eer- ste-periodetitel in de derde klasse B onbenut. In de topper tegen Zwaluwe bleef de ploeg steken op 0-0, waardoor Internos de lachen de derde werd. Winst was er voor Tholense Boys en Noad'67. Zwaluwe-WHS 0-0: In de eerste helft ging het spel op en neer, maar uitgespeelde kansen bleven uit. Zwaluwe zorgde nog voor de meeste dreiging. Na de pauze nam de thuisclub het heft in handen, al bleef WHS gevaarlijk met counter voetbal. Bij één van die uitvallen trof Perry Snoep de buitenkant van de paal. Olympia'6o-Noad'67 2-3: Uit een snelle aanval zorgde Corné de Frel voor 0-1. Via Glodimaer Bomisa kwam de thuisclub na 25 minuten langszij. Na de pauze zorgde Koen van Dijke voor 1-2. Uit een straf schop, benut door Niek van Boxel, werd het 2-2. Vanwege een tweede gele kaart voor Stefan van de Peet moest Noad'67 vervolgens met tien spelers verder. Dankzij een treffer van Corné de Frel (twee mi nuten voor tijd) sleepten de Flip- landers de zege uit het vuur. Tholense Boys-Beek Vooruit 3-1: Tholense Boys was de bovenliggen de ploeg en na 25 minuten bracht Laurens Bovenberg de thuisclub aan de leiding. Diezelfde Boven berg zorgde vijf minuten later voor de 2-0. Dankzij een treffer van oud-prof Geert Brusselers (ex-NAC) kwam Beek Vooruit te rug in de wedstrijd. Vijf minuten voor tijd legde Ronnie de Graaf de 3-1-eindstand vast. MIDDELBURG - De tafeltennissers van Delta TTC Middelburg verlo ren zaterdag in de eerste divisie met 7-3 van kampioenskandidaat Zwolle. Alleen John Scott kon voor Middelburg tot scoren ko men. Scott verkeerde in Zwolle in bloed vorm. Hij wist zijn drie wedstrij den makkelijk in winst om te zet ten. Knap was vooral de 3-0-over- winning op de tot dan nog onge slagen Gerben Last. Lennard Ro denburg speelde goede partijen te gen Robertjan van der Heijden en Matthias Sijstra, maar slaagde er niet in om zijn wedstrijden in winst om te zetten. Wouter van der Mark is nog steeds geblesseerd en werd dit keer vervangen door Michel Sperling. Sperling verkocht zijn huid zo duur mogelijk, maar kon ook niet tot scoren komen. Door de nederlaag moet er volgen de week in een thuiswedstrijd ge wonnen worden van directe con current voor degradatie Ilac. Het eerste vrouwenteam van SAR uit Kloosterzande moet weer op z'n tellen passen in de eerste divi sie. Met 7-3 werd in Amsterdam van US verloren. door Marco Puik GOES - na drie overwinningen op rij kreeg SSV'65 weer een neder laag te verwerken. De Goese zater dag-tweedeklasser verloor met 4-0 bij het laag geklasseerde VCK. Dui- veland legde beslag op de eer- ste-periodetitel. De Oosterlanders versloegen Bruse Boys met 1-4. VCK-SSV'65 4-0: Merijn Dek scoorde uit een hoekschop de 1-0, Erik Goudt zorgde voor 2-0, nadat VCK een drie-tegen-één-situatie goed uitspeelde. Uit een vrije trap bepaalde Dylan Verhage de rust stand op 3-0. In de 60e minuut leg- VLISSINGEN - Zondag-derdeklasser Goes blijft in het spoor van koplo per Roosendaal (6-o-winst in Zie- rikzee) dankzij een 2-0-overwin- ning bij FC Bergen. FC Bergen-Goes 0-2: Een gelijkop- gaande eerste helft leverde beide ploegen enkele mogelijkheden op, maar deze werden niet benut. Een uitglijder bij FC Bergen achterin stelde Robin de Pagter kort na rust in staat om de score te openen. Goes, dat technisch een overwicht had, nam het middenveld nog vas- de Simon Voet met een kopbal de 4-0-eindstand vast. Nieuwdorp-WC'68 5-3: In een wedstrijd met veel fouten trok Nieuwdorp aan het langste eind. Na een kwartier zorgde Pascal Gak- eer voor 1-0. Piet de Graaff hielp WC'68 in de 23e minuut aan de gelijkmaker. Op aangeven van Kevin Joosse zorgde Ruud La Grand nog binnen het half uur voor 2-0. Na de pauze bracht Piet de Graaff zijn ploeg opnieuw langszij. Door doelpunten van Kevin Joosse en Ruud La Grand liep Nieuwdorp vervolgens uit naar 4-2. Aan die laatste treffer hing een buitenspel luchtje. Een van richting verander de inzet van Hans van den Ouden resulteerde in de 4-3. Uit een straf- ter in handen, maar toch waren er ook nog enkele kansjes voor de Brabanders. Tien minuten voor tijd besliste Padden van de Water met een fraaie treffer de wedstrijd. Dosko-HW'24 2-2 (1-0). 2-1 Gertjan van den Dries, 2-2 Jorden Takiddine. BSC-Middelburg 4-3 (2-2). Tim Plans oen 1-0, Jerfy Booy 1-1, Tito 2-1, Amir Tawfik 2-2, Tim Plansoen 3-2, Ruud Me- su 3-3, Mare Dijkers 4-3. Zierikzee-Roosendaal 0-6 (0-4). Bar ry Perk 0-1, Barry Perk 0-2, Robin Fran ken 0-3, Barry Perk 0-4, Robin Franken 0-5, Jan Konings 0-6. Steen-Aardenburg 2-3 (1-1). Hylke Stroo 0-1, Dave de Waal 1-1, Sigi Leest 2-1Niek van Sprundel 2-2, Robbie van de Wijnckel 2-3. schop, toegekend na een overtre ding op Turan Dogan, maakte Niels Mulder aan alle onzekerheid een einde: 5-3. Oranje Wit-Oostkapelle 2-0: Frans-Jan Kruithof zorgde pas in de 68e minuut voor 1-0. Via coun ters was met name Maarten van Maldegem dicht bij de gelijkma ker, maar in de slotminuut liep de thuisclub uit naar 2-0. Frans-Jan Kruithof scoorde voor de tweede maal en hielp zijn ploeg daarmee aan drie punten. Serooskerke-Arnemuiden 0-1: Op basis van een sterke eerste helft boekte Arnemuiden een verdien de zege op Serooskerke. Na acht tien minuten maakte Maarten Brasser de enige treffer van de wedstrijd. Voor rust domineerde door Marco Puik GOES - De voetballers van Borssele beleefden een prima weekend. De club die uitkomt in de vierde klas se A van het zaterdagvoetbal won met 4-0 van 's-Heer Arendskerke en greep daarmee de eerste-perio- detitel. Bovendien zag de Beveland- se ploeg de koppositie versterkt worden, omdat naaste achtervol ger De Noormannen bleef steken op een gelijkspel in Nieuwland (1-1). Bij Wemeldinge-Hoedekens- kerke werd liefst acht keer (4-4) werd gescoord. Borssele-'s-Heer Arendskerke Arnemuiden en kwam Seroosker ke niet in het spel voor. Na de pau ze bracht de thuisclub meer vecht lust op de mat. Bruse Boys-Duiveland 1-4: Bruse Boys kwam na zeven minuten via George Geluk op een t-o-voor- sprong en daarna misten Peter Willemse en Thomas Groeneveld een enorme kans op 2-0. Via Ro nald Zwager kwam de koploper nog voor rust op gelijke hoogte. Met drie assists maakte Zwager in de tweede helft het verschil. Uit een vrije trap passeerde Emiel Dorst zijn eigen doelman, uit een corner kopte Wilmar van der San- de de 1-3 binnen en op aangeven van Zwager maakte Dennie le Comte er één minuut voor tijd zelfs nog 1-4 van. 4-0: In de beginfase van de wed strijd was 's-Heer Arendskerke de bovenliggende ploeg, maar tegen de verhouding in kwam Borssele door een doelpunt van Stefan Boonman aan de leiding. Mare van Haneghem kopte de koploper met een zweefduik naar 2-0. Van Haneghem schoot zijn ploeg in de 55e minuut vanaf elf meter naar 3-0, nadat Arjan Verburg naar de grond was gewerkt. Diezelfde Van Haneghem liet korte tijd later een strafschop onbenut. De 4-0 kwam door een eigen doelpunt van Hu- bert van Sabben. Stefan van Sab- ben miste daarna nog een straf schop namens Arendskerke. Wemeldinge-Hoedekenskerke 4-4: Hoedekenskerke was in de eer ste helft de beter voetballende Nieuwdorp-aanvoerder Martin de Hamer jaagt een speler van WC'68 op. foto Willem Mieras

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 46