Familieberichten Oi/ar ladsu t (J| Ulensenlinq.nl kijk ook op Colofon Familieberichten 1, 16 I Maandag 3 november 2008 PZC e-mail pzcfamilieberichten@weaenernieuwsmedia.nl tel 0800-8060 UiMÜUM 3 november 1948 3 november 2008 (O)ma en (O)pa Corstanje Hartelijk gefeliciteerd! Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Trouw'tekst Zalig zijn ze die geroepen zijn lot het avondmaal van de bruiloft des Lams. Openbaring 19:9 De Heer heeft verlost en thuisgehaald mijn geliefde vrouw, onze lieve ma, schoonma en oma Maria Elisabeth de Bruijne-Faas -Rie- de leeftijd van 75 jaar. Terneuzen: |an de Bruijne Sluiskil: Elly en Frans Sylvie en Coen Saralt Gerrie en Natasja Lisa, Femke Rotterdam: Matty Terneuzen: Bettina en Herman Erik en Carina Linda Biervliet: Petra en Joop Rob Peter en Jessie Onze speciale dank gaat uit naar de medewerkers van Ter Schorre woning C-2, voor de liefdevolle verzorging. 2 november 2008 Mozarthof 48 4536 AW Terneuzen Donderdag 6 november wordt er om 14.00 uur een dienst van Woord en Gebed gehouden in de Opstandingskerk, Bellamystraat 74 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuider begraafplaats. Na de begrafenis is er in voornoemde kerkgelegenheid tot condoleren. Wanneer le\'en lijden wordt, is stenen een bei'rijding. Bedroefd delen wij u mede dat, na een liefdevolle ver zorging in Ter Schorre en gesterkt met de Ziekenzegening, van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder ên oma Elizabeth Mathilda Maria van Hecke Betsie weduwe van Albert Francies de Vries *28-11-1922 t 02-11-2008 Axel Terneuzen Assenede (B): PierreenBernicedeVries-De Backer Kevin Oostburg: Theo en Rosita de Vries- van de Putte Marloes en Dennis Bart Philippine: Eric en josé de Vries- Heitkönig lürgen Familie van Hecke Familie de Vries Terneuzen, 2 november 2008 Corf.adressen: Trieststraat 207, 9960 Assenede (B) Venus 2,4501 HN Oostburg Meyland 4,4553 CX Philippine De plechtige uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op vrijdag 7 november om 10.00 uur in de kerk van de Heilige Maria Hemelvaart te Philippine. Samenkomst aan de kerk. Er is gelegenheid om de familie te condoleren na afloop van de begrafenis op de begraafplaats te Philippine. Er is nog gelegenheid om afscheid te nemen van ma op donderdag 6 november om 19.00 uur in familiehuis "De Geslootene Boom", aan de Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen Handen die strelen. Handen die delen. Handen die sjouwen. Nu stil en gevouwen. Na een niet te winnen strijd is, voorzien van de Zieken zegen en de Heilige Communie, vredig ingeslapen Johannes Hendricus Hermanus Bonarius 08-01-1935 01-11-2008 Mijn allerliefste Han, mijn steun en toeverlaat: Cora Bonarius-Magnus Door de tranen van verdriet, siert een glimlach mijn herinnering Onze lieve vader en opa: Familie Bonarius Familie van Garsel Ons baasje: Yuri en Kruimeltje Zwanenhof 5,4332 DK Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen, dinsdag 4 november van 19.00 - 19.30 uur, in het uitvaartcentrum H. lobse, Bachweg 2 te Middelburg. De gezongen uitvaartdienst zal worden gehouden op donderdag 6 november om 12.15 uur in de Parochiekerk van Onze Lieve Vrouwe, Singel 106 te Vlissingen. Aansluitend zal om 14.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium. Stil ging je heen, weinig gesproken, maar wel veel gedacht. Met het stille verdriet van de laatste jaren in ons hart, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve vader, schoonvader, opa en overgrootvader Johannes Hendricus Hermanus Bonarius - Han - in de leeftijd van 73 jaar. Ronald en Diana Jennifer, Paul, Nomi Daphne, Maarten Roxanne, Mark Annemarie en Constant Linda Marloes, Willia Jeroen en Corine Christian Stephan en Liesbeth Melissa, Kevin Justin Sporen op het strand, het tijd dat keert. Voetstappen verdwijnen. Blijven, de herinneringen. Han Bonarius Hij laat een lege plek na in onze familie. De familie Magnus Met grote droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons gewaardeerd koorlid Han Bonarius Wij wensen Cora en verdere familie heel veel sterkte. Bestuur en leden van het R.K. Gemengd Koor van de Parochie Zuid Walcheren Vlissingen Lieve Lilian Wel uithetooa, maar niet uit het nart. Aart, Mimi, Stefan en Carlien Haar vlammetje dat altijd zo fier brandde, is gedoofd. Na een kort ziekbed is afgelopen vrijdag van ons heen gegaan onze lieve, dappere moeder en oma Johanna Vos weduwe van Marinus Caljé 05-04-1925 31-10-2008 Delft: Marga Caljé Kees Caljé t Gent (BLSjoerd van Tuinen Eliz-Mari Lourens Den Haag: Job Caljé Susan Lagerweij Delft: Ruben Caljé Barbara Hafkamp IJzendijke: Netty Rikhof Jan de Ridder Correspondentieadres: Marga Caljé Beethovenlaan 196 2625 RW Delft [o is thuis opgebaard, Park de Moucheron.41 te Middel burg, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen dinsdag 4 november van 16.00 tot 17.00 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden woensdag 5 november om 10.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren. Bedroefd maar dankbaar dat haar een langer lijden bespaard is gebleven, is na een kort ziekbed van ons heen gegaan onze zus en schoonzus Johanna Caljé-Vos (Jo) Op de leeftijd van 83 jaar. Wij wensen Marga, Netty, Jan en kleinkinderen veel sterkte toe. Oost-Souburg: C.Caljé M.Caljé-de Witte Oost-Souburg: J.Caljé f P. Caljé-Vos Biggekerke: Joh.Caljé t Joh.Caljé-Pleyte Oost-Souburg: P. Reijnierse-Caljé J.Reijnierse Vlissingen: G.Caljé A.W.Caljé-Davidse t N. A. Louws- v.d. Berg Neven en nichten 31 Oktober 2008 Bedroefd zijn wij dat na een kortstondige ziekte is overleden onze lieve zus, schoonzus en tante Jo Caljé-Vos weduwe van Rinus Caljé 05 april 1925 31 oktober 2008 Vlissingen: Oost-Souburg: Zoutelande: Biggekerke: Meliskerke: C. Vos-van Engelen P. Caljé-Vos L.P.A. Brasser Achterberg M. Janse-Vos C.L. de Kam-Vos de Kam W. Vos-Jobse W. Melse-Vos L. Melse Biggekerke: L. Vos A.N. Vos-van Oord Neven en nichten Vol bewondering en respect voor Bart zijn doorzettings vermogen tijdens zijn ziekte, geven wij kennis dat op 1 november 2008 is overleden onze broer, zwager en oom Bartholomeus Droog - Bart - Hij werd slechts 58 jaar. KapelleTheaen Gerde Bruijn-Droog Christel en Miguel Perry Nieuwerkerk Chris en Petra Droog- Horseling Linda en Richard Martin en Kristel Bruinisse Ria en Daan Ooms-Droog Dayenne en Colin Ronald en Janine Barry en Jiska De crematieplechtigheid zal gehouden worden woensdag 5 november om 15.00 uur in de aula van het crematorium, Maeterlinckweg 101 te Rotterdam Zuid. Gelegenheid tot condoleren dinsdag 4 november van 19.00 tot 20.00 uur in de aula, Pastoor Van Luenenstraat 20 te Achthuizen en na de plechtigheid in het crematorium. Correspondentieadres: Schoolstraat 8, 3256 AX Achthuizen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 44