naam eer aandoet van de reepe Auto weg na inbraak in 's-Heer Arendskerke Onderzoek naar Concert at Sea zint gestrand zeeschip op Duitse variant Lezing over burnout en stress in Wissenkerke Dronken man zonder geldig rijbewijs in auto Drie leden Euphonia Goes in het zonnetje Jan Kees de Jager beheerst het ruigere kappersvak Gewonde en flinke schade bij botsing A58 Amsterdammer gepakt wegens mishandeling I B PZC Maandag 3 november 2008 15 Papegaaistraat B Goes www.vandereepe.nl WISSENKERKE - Burnout en stress zijn aandoeningen van de moder ne tijd waaraan best iets te doen is, meent Fiona Hack, natuurge neeskundige en counselor. Ze geeft vanavond in Wissenkerke een lezing over burnout en stress. Ze gaat in op de factoren die lei den tot de aandoeningen en geeft aan wat er vanuit de natuurgenees kunde aan te doen is. Ook doet Hack handreikingen ter voorko ming. De lezing begint om 19.30 uur aan de Weststraat 24. COES - Een achttienjarige Goese- naar is midden in de nacht van za terdag op zondag aangehouden op de Oostsingel in Goes, waar hij zonder verlichting in een auto reed. De jongeman bleek geen rij bewijs te hebben en kon geen an der identiteitsbewijs tonen. Het kentekenbewijs van de auto bleek eveneens te ontbreken. Ademana lyse wees bovendien uit dat hij ge dronken had. Het apparaat wees 1,5 keer de veilige hoeveelheid aan. 'S-HEER ARENDSKERKE - Inbrekers hebben zaterdagavond in de Joos- straat in 's-Heer Arendskerke een raam geforceerd om de sleutels van een grijze Volkswagen Golf te bemachtigen. De auto stond op de oprit bij de woning geparkeerd en was verdwenen toen de eigenaars tegen half elf thuiskwamen. De au to heeft het kenteken 67-TJ-KP. De waarde van de auto is onbekend evenals de braakschade aan het raam. COES - Tijdens een uitwisselings concert zaterdag van Euphonia uit Goes met Sempre Crescendo uit Middelharnis, hebben drie leden van Euphonia een speldje en een oorkonde gekregen wegens trouw lidmaatschap van de KNFM. Tho mas Murre en Eline in den Bosch spelen beide al 12,5 jaar bij Euphonia. Jacco van de Velde is veertig jaar lid van de KNFM waar van 32 jaar van Euphonia. Hij zette zich ook in voor het bestuur. Werknemers van aannemingsbedrijf Alitjan uit Wemeldinge leggen voorlo pig de laatste hand aan de Nieuwstraat. foto Willem Mieras Nieuwstraat niet veiliger maken. Veel automobilisten vergaten in hun haast dat fietsers ook de Nieuwstraat als route naar de stad gebruiken. De 'nieuwe Nieuwstraat' is daar om beter ingericht voor langzaam verkeer: smaller, met drempels en bredere stoepen. De aannemer be gint nu aan de rest van het werk: de Ramusstraat de 's-Heer Hen- drikskinderenstraat en volgend jaar de rest van de Nieuwstraat tot aan de Westerstraat. VUSSINGEN - Een zeeschip is in de nacht van zaterdag op zondag ge strand in de Westerschelde ter hoogte van de kerncentrale Borsse- le. Het schip was geladen met afge keurd fruit. Na ruim een uur kon het door vier sleepboten worden vlotgetrokken. Het schip is overge bracht naar de Bijleveldhaven in het Sloegebied. De waterpolitie stelt een onderzoek in. BROUWERSHAVEN - Concert at Sea wil een Duitse variant organiseren in het weekend voorafgaand aan de editie 2009. Het festival is be doeld voor liefhebbers van de Duit se muziek en moet, evenals het ge wone concert, plaatsvinden op de Brouwersdam. Of het concert kan doorgaan, hangt af van de de ge meenten, die aparte vergunningen moeten afgeven. schoenmgde i GOES - Een 23-jarige automobilist uit Schouwen-Duiveland moest za terdag met de ziekenauto naar het ziekenhuis worden gebracht nadat hij op de A58 bij Goes tegen een autoambulance was gebotst. Die stond stil op de vluchtstrook om een motorfiets met pech te ber gen. De Schouwenaar had pijn op de borst. Zijn auto, de autoambu lance en de motorfiets liepen scha de op. GOES - De politie heeft vrijdag op het Stationspark in Goes een 36-ja- rige Amsterdammer aangehouden, die ervan wordt beschuldigd een 19-jarige man uit Heinkenszand te hebben mishandeld. De Heinkenszandtenaar was in de trein, na een kort gesprekje met de Amsterdammer, wat ingedom meld in zijn zetel. Zonder enige aanleiding gaf de Amsterdammer hem een vuistslag op het oog. perswerk. Samen met SLZ-voorzitter Lous Cop- poolse ontdeed De Jager een stokoude knotwilg met zaag en snoeischaar van zijn zware kroon. Als telg uit een Kapelse fruitteeltfamilie had hij weinig aanwijzingen nodig. foto Willem Mieras KWADENDAMME - Wie nederig handwerk niet schuwt, zal worden beloond met een fraaie omge ving. De vrijwilligers van de Stichting Landschaps beheer Zeeland (SLZ) weten dat al lang, maar ook staatssecretaris Jan Kees de Jager, is daarvan doordrongen. Hij kwam zaterdag naar Kwaden damme om deel te nemen aan de Natuurwerk dag en plantte eerst een mooie hoogstam jona than op het erf van de familie Aarnoutse. Vervol gens ging hij de ladder op voor het ruigere kap

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 43