voor iedereen iets in petto Minder animo Startersdag 2008 www.pzc.nl Zwemschool Zeeland in Vlissingen wint Startersprijs 2008. 24 uur per dag 7 dagen per week WIN een reis naar Disneyland® Resort Paris! door Ben Jansen heinkenszand - Was het slechte weer de oorzaak, of kwam het door het gure economische kli maat? De Startersdag van de Ka mer van Koophandel, zaterdag in Heinkenszand, trok in elk geval minder geïnteresseerden dan vorig jaar. Krap vijfhonderd net begon nen ondernemers en mensen met plannen voor een eigen bedrijf lie ten zich er informeren. Die enigs zins langere belangstelling was ove rigens een landelijk beeld. De positieve kant van het feit dat de Startersdag minder bezoek trok, is volgens Mare Volleman van de Kamer van Koophandel Zuidwest-Nederland dat veel meer serieuze vragen werden gesteld. Vooral de Belastingdienst mocht zich verheugen in veel aanloop in haar stand. Ook waren veel bezoe kers benieuwd naar de ervaringen van nog maar kort geleden begon nen ondernemers. Vast punt tij dens de Startersdag in Zeeland is de uitreiking van de Startersprijs voor de kersverse ondernemer met het beste ondernemingsplan. Een goed ondernemingsplan is een wezenlijk fundament onder een nieuw bedrijf De jury was het meest gecharmeerd van de durf en het concept van Zwemschool Zee land in Vlissingen van Philippe en Corrie Marteijn. Stichting Schelde- pop uit Terneuzen en Sunset Cam pers uit Terneuzen grepen net naast de prijs. PZC Maandag 3 november 2008 3 Smout is één van de vier Zeeuwse bands die meedoen aan het bandcoachingsproject Popaazee. foto's Ronald den Dekker Bekijk de reportage van PZC in Concert en video's van According to you, GoFish, Hobbyisten, Smout, Bluem, Eva Auad, Punanas en La Ventura op www.pzc.nl/concert Zangeres Pam Blikman van Gofish. Zo'n 2100 mensen bezochten PZC in Concert. Video's en weblog van de Popaanzee-bands op www.pzc.nl/popaanzee Kijk op wwW.keurslager.nl voor de fantastische prijzen en actievoorwaarden. Actie geldig t/m 26 november 2008. Verzin een leuke naam voor onze leeuwin en maak een leuke foto van haar (zij is verkrijgbaar bij de Keurslager) of kleur de kleurplaat-in op www.kleurplaten.nl.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 3