ff| fTlensenlinq.nl Colofon Familieberichten Geboren Overleden 28 I Vrijdag 31 oktober 2008 PZC kijk ook op Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail p2cfamiiieberichten@weaenernieuwsmedia.nl tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Trots zijn wij met de geboorte van onze dochter en mijn zusje Fleur Fleur is geboren op 26 oktober 2008 Frank, Suzanne en Iris Huibregtse Vronesteyn 54 4356 AG Oostkapelle Geboren op 27 oktober 2008 Dinand Han Herbert en Marielle Bos-Luteijn Isabella Jasmine Hedro Farms Polska Sadkow 55-08 Katy Wroclawskie Polen Wie licht strooit, laat de wereld glanzen. Vervuld van dankbaarheid voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Johanna Wensink-Wisse weduwe van Arnold Adriaan Wensink in de gezegende leeftijd van 89 jaar. Steenbergen: Arnold en Anneke Ernest en Anouk, Bo, Floor Joyce en Sietze, felle, Wytze Vivian en Henk Raamsdonksveer: Ad en Els Natasja en Jaap, Isa, Ka sper Wieringerwerf: Eis en Ben Serge en Aster, Sarah, Thomas Léon en Anne-Bartje Stéphan 4382 CH Vlissingen, 29 oktober 2008 Vredehoflaan 210. Ma is thuis. Gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag, zaterdag en zondag van 14.00 tot 16.00 uur thuis en voorafgaande aan de rouwdienst in de St. Jacobskerk, Oude Markt te Vlissingen. De rouwdienst zal gehouden worden op maandag 3 november om 13.00 uur in bovengenoemde kerk. Deze dienst zal geleid worden door de heer j.H. van den Berg. De begrafenis zal plaatsvinden om 14.30 uur op de algemene begraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in Hotel Café Restaurant Solskin, Boulevard Bankert 58 te Vlissingen. Mochten wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Onze dank gaat uit naar de behandelend artsen en verpleging van het Streekziekenhuis Walcheren voor de liefdevolle verzorging. Dag Oma Lil, Dag Tante Lil Jij bent nu een Sferrefje in de hernel. Liefs Divano en Jaydey Verdrietig zijn wij over het overlijden, op 80-jarige leeftijd, van ons-trouwe lid en gewaardeerd oud-bestuurslid Rinus de Koster Zijn markante persoonlijkheid zullen wij missen en wensen Lenie, kinderen, kleinkinderen en bekenden voor komende tijd veel sterkte toe. S.V. Robur Je blijft voor altijd in ons hart Na een lange ziekte hebben wij afscheid moeten nemen van de moeder van onze medebewoner Ronny Lippold Wij wensen Ronny en familie veel sterkte toe om dit verlies te verwerken. Bewoners en personeel Elvis Presleylaan 129 4462 LB - Goes, Stichting Zuid-Wester Bedroefd en verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de moeder van onze leerling Ronny Lippold Wij wensen Ronny en familie veel sterkte toe in het omgaan met dit verlies. Namens de leerlingen, team. m.r., o.r. en de ouders vaiï de Beatrixschool en directie en bestuur van Stichting "de Korre" Jannie van Dommelen, directeur van de Beatrixschool I Met droefheid geven wij u kennis, dat heden van ons is heengegaan onze lieve broer, zwager en oom Jan Willem Polderman Geboren 29 april 1931 te Ritthem Overleden 29 oktober 2008 te Vlissingen Ritthem: Mien Polderman Wim Polderman Addi Polderman-Prince Danny Met ontzetting hebben wij kennisgenomen van het plotse linge overlijden van Marry Boer-van der Reest moeder van Boyan, leerling van GT4 Ons medeleven gaat uit naar Boyan, zijn vader, zijn broers en naar alle mensen die dicht bij Marry Boer-van der Reest staan. Leerlingen, ouders/verzorgers en medewerkers van Pontes Pieter Zeeman Zierikzee Verdrietig zijn wij, door het overlijden van onze lieve zwager en oom Jan Polderman Kloetinge: Magda Nagelkerke-Hofman Ad Nagel kerke Middelburg: Jaap Hofman (in herinnering) Anneke Hofman van Hooijdonk neven en nichten Middelburg, 29 oktober 2008 Ons bereikte het droeve bericht dat plotseling is overleden ons gewaardeerd personeelslid Marry Boer-van der Reest Marry was werkzaam als klassenassistente aan OBaSe De Meerpaal te Bruinisse. We wensen de familie, de naaste collega's en de leerlingen van de school veel sterkte toe bij het aanvaarden en ver werken van dit verlies. Bestuur, directie en medewerkers van de Stichting Obase Openbaar Basisonderwijs Schouwen-Duiveland Tot onze spijt kwam er geen wonder Dog lieve Voor ons blijrje altijd bijzonder Lieve Lilian We zullen je missen! Will, Bart Joyce,Ruud Dylan Damiari Diana, Suresch Sporen op het strand het tij dot keert verdwenen voetstappen en blijvende herinneringen. ..aan onze lieve zus Lilian Bedankt vooralle fijne herinneringen llona en Ries Richard en Sjenny Hansen Mieke Erik en Sonja (achter)neven en (achfer)nichten Woensdag hoorden wij het verschrikkelijke bericht dat de moeder van Boyan, onze klasgenoot, plotseling is overleden. Wij wensen Boyan en zijn familie heel veel sterkte met dit enorme verlies. Klas GT4 van Pontes Pieter Zeeman Aldith, Amanda, Anne, Annejet, Arne, Aswintha, Ayla, Bob, Djamil, Dyanne, Edvina, Eline, Floortje, Jeremy, Jessy, John, Jolanda, Jordi, Jozien, Kevin, Kirsten, Lars, Linda, Lisa, Lisan. Lyshannen, Manon, Maryam, Maxim, Mees, Meivin, Michelle, Michiel, Michiel. iMike. Miranda, Nadine, Patrick, Pim, Rami, Rick, Rick, Rick, Romy, Rowenna, Ruben, Samanta, Sandra, Sigourney, Stefan, Tom, Wessel, Xander, Jacqueline Kooij, Piet Verschure. Met verdriet hebben we kennis genomen van het onverwachte overlijden van onze oprichter, voorzitter en jachtvriend. J. P. de Meester Hij was een gepassioneerd jager in hart en nieren. Deze passie heeft hij in goede gezondheid tot de laatste dag- kunnen uitvoeren. Wij zijn dankbaar dat we zeer vele jaren met hem in harmonie I het jachtveld hebben mogen beheren. Zijn verhalen en I anekdotes, die na de jacht altijd ter tafel kwamen, zullen we zeker missen. Hij zal altijd bij ons in gedachten blijven. I Wij wensen zijn familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Leden Jagersvereniging "Hoedekenskerke" Jan, Willem, Cor, Peter, Ko, Mark, Wim, Erik, Jan-Pieteren Dick Lieve Lilian Heel verdrieNg zijn wij dat jij zo vroeg moest heen gaan van al jouw dierbaren. Je wilde nog zo graag leven, je hebt zo moedig gestreden, je hebt gevochten, geknokt en alles gegeven voor jouw leven! Je hebt zo je best gedaan 'Wij zullen doen wat wij jou beloofd hebben, en zijn zo trots op jou. Rust nu maar lekker uit Lil. Wij wensen Boy, Cheyenne, Angelo en Henk heel veel sterkte en kracht met dit grote verlies van kun Moeder, Schoonmoeder en Partner. Ramon Sylvia Romano Maria, Divano&Jaydey Renata Met droefheid geven wij-u kennis van het overlijden van onze geliefde zus, schoonzuster en tante Johanna Wisse Weduwe van Arnold Adriaan Wensink in de leeftijd van 89 jaar. Oost-Souburg J. den Engelsman-Wisse I.Wisse-Filius West-Souburg W. Wisse J. Wisse-de Vos Vlissingen A.M. Wisse-De Vriend Middelburg L. Wisse M. Wisse-de Leeuw West-Souburg A. Wisse J.Wisse-Luteijn Oost-Souburg I. Wisse Rozenburg N. Wisse Oost-Souburg J. de Nooijer-Wisse G.J. de Nooijer Neven en Nichten 29 oktober 2008 En niemand weel wat leven is alleen dat het gegeven is. Verdrietig, maar dankbaar wat hij voor ons heeft betekend en dat wij hem zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat is overleden mijn onvergetelijke man, mijn vader, schoonvader en onze opa Jacobus Pieter de Meester -Ko- echtgenoot van Maria van de Reepe Floek, 25 november 1912 - f Goes, 29 oktober 2008 Goes: M. de Meester-van de Reepe Heinkenszand: Peter en Magda Jacco en Cindy Pieter Robin Kamperfoeliestraat 57 4461 NK Goes De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden maandag 3 november om 12.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er in Tapperij 's-Lands Welvaren', A. de Koningstraat 5 te Kwadendamme gelegenheid tot samenzijn en condoleren. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 68