fïlensentinq.nl Colofon Familieberichten Jubileum üysdadöfi 24 I Woensdag 29 oktober 2008 PZC kijk ook op Siuittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Siuittijden overige familieberichten Daagsvoor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-maïi p?cramiiieberich;en@wegenernleuws-rngdia.ni tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl M'eer informatie op www.pzc.nl SïïÜOfë/l .Hoera we hebben een dochter en zusje Manouk Maaike Adriana geboren 24-10-2008 Arjen van den Dries en Clarinda de Bruijn Nienke De Jongestraat 9 4453 BP 's-Heerenhoek Op 24 oktober 2008 is onze dochter en zusje Britt geboren. Carlo, Leontien en Daan Kloosterman Eversdijkse Brede weg 5 4421 RB Kapelle Vandaag is het 50 jaar geleden dat Herman en Agnes in het huwelijksbootje stapten. Op deze dag willen wij hen heel graag feliciteren met hun 50-jarige huwelijksdag en een fijne, onvergetelijk dag toewensen. Veel liefs van jullie dochter Yvonne en kleinzoon Björn Velen die wij hier beminden zijn ons reeds vooruit gegaan straks vereend met hen voor eeuwig zullen wij ook voor Jezus staan. Heden is rustig ingeslapen mijn lieve, zorgzame vrouw, onze lieve moeder en oma Dina van de Vrie-NIjsse in de leeftijd van bijna 87 jaar. Goes: Q.C. van de Vrie Kloetinge: Rita en Frank Meeuwsen-van de Vrie Arjen Use 's-Heer Hendrikskinderen: Annelies en Johan Harinck-van de Vrie Sonderen Tessa Robin Krabbendijke: Addle van de Vrie Ko van de Parel Faborg (Denemarken): Ella en Jaap van Sas-van de Vrie Tessa Carlo 28 oktober 2008 Nassaulaan 106,4461SX Goes Gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag 31 oktober van 10.00 tot 10.15 uur in de 'Bethelkerk', Tulpstraat 2 te Goes. Aansluitend zal om 10.30 uur de afscheidsdienst, geleid door de weleerwaarde heer ds. G.R.P. van de Wetering, worden gehouden in bovengenoemde kerk, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en ontmoeting in de kerk. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangt kunt u deze advertentie ais zodanig beschc 'en, 1ouwen je hebt zo goed voor ons gezorgd fe hart heeft voor ons geklopt Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht We zullen je missen God gaf en nam onze lieve moeder, schoonmoeder en oma fohanna Jongepier-Coppoolse weduwe van Marinus Jongepier in de leeftijd van 82 jaar. Wilma en Raymond Dim i tri Kaminten en Collin Marianne Robin Middelburg, 28 oktober 2008 Correspondentieadres: van Maelstedestraat 13 4472 AS 's-Heer Hendrikskinderen Er is gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 30 oktober van 14.00 - 15.00 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse aan de Bachweg 2 te Middelburg en zaterdag 1 november van 10.15- 10.45 uur in de Petruskerk aan de Ds. van Wouwe straat te Serooskerke. De afscheidsdienst zal worden gehouden zaterdag 1 november om 11.00 uur in voornoemde kerk, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 12.00 uur op de begraaf plaats te Serooskerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Moeder hield van bloemen. I Verdrietig maar dankbaar hebben wij na meer dan 55 jaar vriendschap onverwachts afscheid moeten nemen van I onze beste vriend Rinus de Koster I Wij wensen Lenie, de kinderen en de kleinkinderen veel sterkte toe in deze moeilijke tijden. Corrie van de Ketterij-Maljers en kinderen Maandag 27 oktober bereikte ons het bericht van het overlijden van Rinus de Koster Met dankbaarheid zien we terug op de lange periode waarin hij zich, als lid van de parochievergadering en van de parochiële missiewerkgroep, inzette voor onze parochie. Parochiebestuur en parochievergadering Parochiële missiewerkgroep Parochie H. Maria Magdalena Pater Paul, pastor Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat, toch nog geheel onverwacht, van ons is heengegaan onze moeder Maatje Hendrina Olivier-Rijnberg sinds 30 oktober 1991 weduwe van Marinus Olivier in de leeftijd van 90 jaar. Zierikzee: Rien en Trinet Olivier-de Jonge Goes, 27 oktober 2008 Correspondentieadres: Kievitstraat 18 4302 WC Zierikzee Onze moeder is opgebaard in de 24-uurs familiekamer van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar op vrijdag 31 oktober van 10.30 tot 11.00 uur. Aansluitend zal om 12.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Vertrek vanuit het rouwcentrum om 1115 uur. Na de plechtigheid is er in de condoléanceruimte gelegen heid tot condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Met verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zus en tante Christina Jozina de Feijter-Romeijnsen Temeuzen 29-11-1930 Hengelo 27-10-2008 Fam. D.ï. Romeijnsen-de Fouw. Fam. I.C. janse-Romeijnsen Fam. M.T. Dingemanse-Romeijnsen Geschokt, verbijsterd, verslagen Vol ongeloof hebben wij kennis genomen van het overlijden van Robbert Aartsen Hij zal altijd in onze herinnering blijven als een fijne kerel. Wij wensen zijn ouders, zus, familie en allen die hem dierbaar waren heel veel sterkte toe om dit verlies te kunnen dragen. Bestuur en leden van de supportersclub van VV Kloetinge "The Green White Army" Bezige handen, nu gevouwen en stil Een leven vol ijver, zo was je wil Nu heb je rust, met lichaam en geest Vaak zullen wij denken aan wat is geweest. Na een liefdevolle verzorging in verzorgingscentrum Nieuw Sandenburgh is heel rustig van ons heengegaan mijn lieve man, zorgzame vader en opa Abraham de Nood Bram Gapinge 19 september 1922 t Veere 27 oktober 2008 Veere: W.P. de Nood-Polderman Gerard in herinnering Koudekerke: Kees en Elna de Nood Feuven, België: Anita de Nood Nijmegen: Karin de Nood Gapinge: Anja de Nood Correspondentieadres: Verzorgingscentrum Nieuw Sandenburgh Sandenburghlaan 2 4351 RF Veere De begrafenis zal plaatsvinden in besloten familiekring. Gelegenheid om de familie te condoleren op zaterdag 1 november om 13.00 uur in het verenigingsgebouw De Spil, Scholsehoek 8 te Gapinge. Erg verdrietig maar dankbaar dat haar verdere pijn bespaard is gebleven, is van ons heengegaan onze lieve moeder, oma, dochter en vriendin Gezina Lammers weduwe vanLambertus Johannes Lansen in de leeftijd van 69 jaar. Goes: Dick en Karin Laura Steve Charlene Goes: M. Lammers-Hoogesteger Goes: A. de Graaf 28 oktober 2008 Correspondentieadres, Indira Gandhilaan 95 4463 JKGoes De samenkomst 'vindt plaats op vrijdag 31 oktober om 13.00 uur in het uitvaartcentrum van "Monuta", Fluite- kruidstraat 8 te Goes. Na de samenkomst is er gelegenheid tot persoonlijke condoleance in het uitvaartcentrum. De crematie zal volgens haar wens in besloten kring plaats vinden. Verdrietig, maar dankbaar voor de vele herinneringen, is plotseling van ons heengegaan onze schoonzus en tante Maatje Olivier-Rijnberg Krabbendijke: J. Korstanje Goes: D. Olivier-Minnaar Kloetinge: M. Olivier-Schouten Neven en nichten Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Nel Geldof-Schutte Mieke Wondergem-Schutte Louis Wondergem Sjaak Schutte Regien Schutte-de Bruyn Nichten en neven Het valt ons zwaar u te moeten vertellen dat na een ziekte die hij niet kon overwinnen uit ons midden is weggenomen onze lieve vader, schoonvader en opa Naresh Sukhraj in de leeftijd van 64 jaar. B.M. Sukhraj G.S. Sukhraj Radha Sukhraj en kleinkinderen 27 oktober 2008 Correspondentieadres: Boszicht 33 4462 BH Goes Onze vader, schoonvader en opa is overgebracht naar rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Goes. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar op woensdag 29 en donderdag 30 oktober van 19.00tot 20.00 uur. De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 31 oktober om 16.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 (bereikbaar via de A58, afslag 38) te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de condoleance- ruimte van het crematorium.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 58