Ondernemer Sinterklaas met VOF de Kunst Bel nu 0113 - 315 548 Best Wester :e< de CENTRA Nieuwsgierig naar de mogelijkheden in de Ondernemer? Bel voor een afspraak! E^ITiA 32 I Woensdag 29 oktober 2008 PZC CD met liedjes en verhaaltjes Luister naar de leukste en bekendste Sinterklaasliedjes uitgevoerd door VOF de Kunst met o.a. 'Daar wordt aan de deur geklopt' en '0, kom er eens kijken'. De verhaaltjes over Sinterklaas zijn geschreven door bekende kinderboekenschrij vers zoals Rindert Kromhout, Sjoerd Kuyper en Selma Noort. Totale speelduur 90 minuten. Adviesprijs 15,95 1 Lezerprijs 9,95* 1,95 verzendkosten bestel op www.pzc.nl/webwinkel BON SINTERKLAAS CD Hierbij-bestel ik (aantal) x de VOF de Kunst Sinterklaas CD voor 9,95 per stuk. Om Ov Hierbij machtig ik Wegener Nieuwsmedia BV om eenmalig het verschul digde bedrag af te schrijven. Bank-/girorekening Handtekening *exclusief verzendkosten 1,95 Stuur de volledige in blokletters ingevulde bon in een envelop naar Webwinkel, o.v.v. 'Sinterklaas CD'Postbus 130,8200 AC Lelystad De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. Op woensdag 3 december verschijnt een speciale uitgave van 'de Ondernemer' die in het teken staat van financiën. De ideale mogelijkheid voor uw bedrijf om in de schijnwerpers te staan. i November op Ameland, een plaats van ontmoeting van kunste naars en bezoekers. De ingetogenheid, de mystieke stilte, het soms mistige, regenachtige en soms stormachtige waddenland schap in november maakt het weerzien van kunst en eiland tot een bijzondere gebeurtenis. Kies Best Western Hotel Zeewinde als vertrekpunt voor uw bezoek aan de kunstmaand op Ameland. Het hotel is centraal gelegen op het eiland en op loopafstand van de diverse expositielocaties in en om Nes. Het hotel zelf is "aangekleed" met werken van kunstenaar Jaap van Meeuwen. Arrangement "Kunst op Ameland" Twee overnachtingen in 2 persoonskamer, incl. uitgebreid ontbijtbuffet Informatiepakket Ameland, routeboekje Kunstmaand locaties "Eindeloos November" (alleen in november) Kunstmaand agenda 2009 (1 agenda per arrangement voor 2 personen) m I &0? prijs per persoon. Bij aankomst op vrijdag of zaterdag toeslag van 5,- p.p., exclusief toeristenbelasting 1,- p.p.p.n.). Kinderen 12 jaar 50% korting. Aanvullend logies en ontbijt 32,50 p.p.p.n. Dit arrangement is geldig tot en met 31 maart 2009 op basis van beschikbaarheid. Informatie en reserveren Zie www.pzc.nl/webwinkel categorie reizen (hotelovernachtin gen). U kunt rechtstreeks boeken bij Best Western Hotels via het gratis telefoonnummer 0800 02214 55 o.v.v.'Kunst op Ameland'. Wij zijn bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 18.30 uur en op zater dag van 9.00 tot 13.00 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 34