kijk ook op m fïienseniinq.nl Colofon Familieberichten Üverleciefj SluittijcSen overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail pzcfamiiieberichten@wegenernieuwsmei tei 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl De warmte van je ogen het geluk van je lieve lach de wijsheid van je rimpels tekenen van dag tot dag. Alles wat je ons hebt gegeven; zorgliefdewijsheid en kracht, dragen we ons verdere leven mee. Dagen nacht. Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden haar bespaard is gebleven, delen wij u mee dat onverwacht is overleden mijn innig geliefde vrouw, onze trotse moeder, oma en overgrootmoeder Maria Pieternella Cevaal-Peijpers Ria 20 april 1932 Vlissingen t 26 oktober 2008 Middelburg: J. Cevaal Emmen: W. Cevaal en L. Legendaal Emmen: L. Cevaal en B. Mutombo Bristol (GB): J.L. Cevaal en B. Smith Heerlen: A. en W. Coort-Cevaal Middelburg:.J.J. Cevaal en I.E. Meeuwenoord klein- en achterkleinkinderen Rentmeesterlaan 20 4336 EM Middelburg Ria is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Buiten- i hovelaan 1Er is aldaar gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 31 oktobera.s. van 13.00 tot 13.30 uur. Aansluitend zal om 14.00 uur de afscheidsbijeenkomst worden gehouden in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te j condoleren in bovengenoemd rouwcentrum. j Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze j advertentie als zodanig te beschouwen. Rust zacht Ria Cevaal-Peijpers Je liefhebbende vrienden. Ben Leonie de Meijer je eigen mantelzorgers Diep geschokt zijn wij door het plotselinge overlijden van onze onvergetelijke vriend Jaap Dooge We zullen hem erg missen. J. van Dijke en M. van Dijke-Geene Oosterland, 24 oktober 2008 Zo plotseling en niet te begrijpen Jaap Dooge Echtgenoot en maatje van onze collega Petra. Wij wensen Petra, kinderen en familie veel sterkte toe. Directie en personeel DELTA N.V. Divisie Infra "Ik heb mijn hele leven willen winnen Vol kracht heb jij je eigen eenzame strijd gestreden. Nu nemen wij afscheid van je Robbert Aartsen Etten-Leur, 19 oktober 1971 t Goes, 24 oktober 2008 Hij werd slechts 37 jaar. Wij houden zoveel van elkaar! zoon van Bertus en Liesbeth broer en zwager van Myra en Ward vriend van Mirjam Homikswei 47, Goes Correspondentieadres: Familie Aartsen, Ooststraat 2,4587 RM Kloosterzande De uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 30 oktober om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Cornelius aan de Jacobus de Waalstraat te Lamswaarde. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. De begrafenis zal plaatsvinden om 13.30 uur op de algemene begraafplaats aan de Zundertseweg te Etten- Leur. Na de begrafenis zouden wij het heel fijn vinden om samen met u, zoals Robbert zou zeggen, "een bakkie te doen" bij De Twee Gebroeders, Hoge Neerstraat 1 te Etten-Leur. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Lieve Robbert Bedankt voor de mooie tijd, jouw liefde, jouw glimlach en warmte zal ik nooit vergeten! Rust nu maar uit lieffie. "Built to last" Mirjam Bras MaeenChloë Verslagen en verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze collega Robbert Aartsen Robbert was een zeer gewaardeerd collega die zich met hart en ziel inzette als medewerker Breedtesport in de Goese samenleving. We zullen hem missen. Wij leven mee met zijn vader en moeder, zijn zus en zwager en overige familie en wensen hen sterkte bij het dragen van dit verlies. Bestuur, directie en medewerkers SMWO Hé Amigo, Bedankt voor -Je aandacht voor ons allemaal; -Je inzet en gedrevenheid; -Voor je scherpe wedstrijdanalyses op de maandagmorgen; -Voor de spontane gesprekken met een bakkie; -Voor de gezellige momenten tijdens de vrijdagmiddagborrel; Robbert Bedankt voor wie je was: je was een joviale collega, we zullen je erg missen. Namens team welzijn SMWO: Judith, Frans, Adil, Niels, Rajiv, Rodney, Robin, Jos, Johannes, David, Hetty, Ko, Cobie, Cootje, Peter, Erik, Monique, Jan, Thinka, Nel, Mieke, Ronald, Anne, Anna, Dilek, Miloud, Mohamed, Matijs, Astrid, Jopie We wensen familie en dierbaren veel sterkte toe met dit verlies. Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze oud-jeugdtrainer en voetbal vriend Robbert Aartsen Wij wensen zijn familie veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Bestuur, jeugdcommissie en leden van de v.v. Kloetinge Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van Robbert Aartsen Stagebegeleider en oud-deelnemer van onze opleiding. Onze gevoelens van deelneming gaan uit naar zijn familie, vrienden en collega's. Wij wensen hen veel kracht toe bij het verwerken van dit grote verlies. Namens medewerkers en deelnemers, Carin Biesterbosch Directeur CIOS Goes/Breda ROC Zeeland Temidden van zijn gezin en op zeer vredige wijze is over leden onze lieve onvergetelijke man, vader en opa Cornelis Jacob Machiel van Damme echtgenoot van. Geertruida Jozina van Damme-van de Linde 14 februari 1925 t 22 oktober 2008 Kortgene: G.J. van Damme-van de Linde Herent (België): Celia Nolet-van Damme Philippe Nolet Katelijne Nolet Emmelijne Nolet Willemstad: Erwin van Damme Yvonne de Bruin Breda: Max van Damme Hoofdstraat 52,4484 CH Kortgene De begrafenis heeft plaatsgevonden op maandag 27 oktober temidden van familie, op de begraafplaats te Kortgene, Met dank aan alle medewerkers van Hospice Schouwen-Duiveland voor de liefdevolle verzorging. Op te jonge leeftijd uit het leven weggenomen onze schoonzoon CeesFranse L.F. ten Engelsman J.M. ten Engelsman-Bakker Kwadendamme, 25 oktober 2008 Nooit meer praten over voetbal Nooit meer samen een biertje drinken... Veel heb je ons geleerd Veel heb je voor ons betekend Cees, we zullen je missen! Wij wensen Marian en Roy veel sterkte toe. Pim, Ruben, Martijn, Mark, Roald, Dieder, Dennis, Tom, Robert, Leon Cees nam het leven zoals het kwam, zat nooit bij de pakken neer. Zorgde voorde vrolijke noot, nu is hij er niet meer. Met heel veel verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Cees Franse Hij was voor ons een fijne, meelevende collega. Wij wensen Marianne, Roy en verdere familie heel veel sterkte toe. Namens je collega's Hertel Services Middelburg Met verslagenheid ontvingen wij heden het droevige bericht van het overlijden van een goede collega Cees Franse Wij wensen alle familieleden veel sterkte toe met dit verlies. Collega's van GTI Zuidwest, Locatie Eastman Middelburg Ons bereikte het droevige bericht dat Cees Franse de man van onze collega Marianne is overleden. Wij wensen haar, Roy en de familie veel sterkte toe. Raad van Bestuur, urologen, leidinggevende en medewerkers polikliniek urologie Stichting Oosterscheldeziekenhuizen, Goes Heden ontvingen wij het bericht dat Cees Franse de vader van Roy is overleden. Wij wensen Roy, zijn moeder en verdere familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Namens ROC Zeeland, cluster HTV Klas RZ1G, Edwin van Prooijen, trajectbegeleider Met droefheid hebben wij kennisgenomen dat is overleden onze geliefde schoonzuster en tante Elizabeth Poppe weduwe van Johannes Baas in de leeftijd van 94 jaar. Hoogeveen: P.N. Baas-Marijs Zeist: P. Baas N. Baas-Janse Arnemuiden: J.C. Baas J. Baas Neven en nichten Arnemuiden, 23 oktober 2008

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 72