|j| fTlens0nlinq.nl Overleden Colofon Familieberichten Jubileum ®Wisse 28 I Zaterdag 25 oktober 2008 PZC kijk ook op Siusttijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluitiljden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermeiden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail pzcfa.miiieberichten@weoenernieuwsmedia.nl tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl fliiwefiik Wij, Leendert Janse Annelies Dekker gaan trouwen op D.V. 31 oktober 2008 Wij nodigen u uit voor de receptie van 20.00 tot 2115 uur in de "Zandput", Zandput 5 te Serooskerke. Liefst geen snijbloemen i.v.m huwelijksreis. Toekomstig adres: Zuidstraat 48, Westkapelle D.V. woensdag 29 oktober 2008 hopen onze ouders en grootouders Cornelis de Kraker en Cornelia de Kraker-Klaassen hun 55 jarig huwelijk te gedenken. Wij wensen hen nog vele gezonde jaren samen met ons toe. los en Cora Jessica, Nadine, Angela Anne-Marie en Kees John en Leona, Case, Peter, Cora, Jason, Marty, Duane Wim en Corrie Kirsten, Claudia U kunt hen op D.V. 31 oktober feliciteren van 18.00 tot 19.30 uur in het Churchill Hotel te Terneuzen. Rembrandtlaan9, 4532 HPTemeuzen. Op vrijdag 31 oktober a.s. zijn onze ouders en grootouders lan de Lignie en Dora de Lignie-Baaijens 50 jaar getrouwd Iedereen die hen hiermee wil feliciteren is van harte welkom op vrijdag 31 oktober van 15.50 tot 17.30 uur in de ontmoetingsruimte van "de Opstandingskerk", Jacob Catsstraat 7 te Grijpskerke kinderen en kleinkinderen Cornelis Visstraat 3 4364 BC Grijpskerke kadotip: 1958 2008 Vrijdag 31 oktober a.s. is het 50 jaar geleden dat Rinus Schuit en Adri Schuit-van der Vliet in het huwelijk zijn getreden. Wilt U ze daarmee feliciteren, bent U van harte welkom vanaf 16:00 uur tot 17:30 uur in lunchroom "de Molen", Molendijk 9 te Wolphaartsdijk Kinderen en kleinkinderen #s* M11 In de leeftijd van 94 jaar is na een kort ziekbed overleden onze lieve zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Elizabeth Poppe sinds 30 juli 1997 weduwe van Johannes Baas Nw- en St Joosland: Nw- en St Joosland: Vlissingen: Vlissingen: Vlissingen: Nw- en St Joosland: Nw- en St Joosland: Fayence(Fr): Koudekerke: Jo en Piet Reijnoudt-Baas Ellen Marlijn, Denise Erik Jannie en Leo van Eenennaam-Baas Leo en Jomien Lennard, Joyce Marlies Hans en Marieke Rina en Johan Meijer-Baas Suzanne Jan en Tiny Baas-Bogaart Harrie Eric-Jan en Amantis Demi-Sadé Alies en Sander Koos en Bram Maas-Baas. Huib en Lidewij Lisette en Machteld Ko Baas Leijntje Baas-Dieleman (in herinnering) Johan Dinja Kees Baas (in herinnering) Lia en Kees Vogel-Baas Els Baas en Simone Wondergem 4339 BH Nieuw- en Sint Joosland, 23 oktober 2008 Sloehavenstraat 5 Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 25 oktober van 19.00 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De afscheidsdienst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden op dinsdag 28 oktober om 11.00 uur in de Dorpskerk te Nieuw- en Sint Joosland. Deze zal geleid worden door Ds. H. van Oostende. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Nieuw- en Sint Joosland. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in de Dorpskerk. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Dankbaar dat zij zo lang in ons midden was en altijd met ons meeleefde, zijn wij bedroefd omdat is overleden onze tante en oud-tante Elizabeth Baas-Poppe tante Lies de kinderen en kleinkinderen van de families I. Joosse en J.C. Joosse-Poppe en Jac. Poppe en N.W. Poppe-Francke Een hand die zwaaide als we gingen en nog vele mooie dingen zijn herinneringen aan ons mam die voor altijd van ons afscheid nam Na een kort ziekbed is in de vroege morgen overleden onze lieve moeder, oma en overgrootoma Anna Maria (Annie) Griep-Knolle weduwe van Johannes Griep in de leeftijd van 90 jaar.. Breda: Jan en Diny Griep-Kole John en Deborah, Luna, Julot Jerry en Ingrid, Oliver, Noor Kruiningen: Joop en Jos Griep-Hitijahubessy Joyce Judy en Jeroen, Joelle Goes, 23 oktober 2008 Correspondentieadres: Albert Schweitzerstraat 16 4416 CX Kruiningen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 27 oktober van 10.15 tot 10.45 uur in het mortuarium van Zorgcentrum Ter Weel - 'Nieulande', Willem Kosterlaan 1 te Krabbendijke. De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op maandag 27 oktober om 13.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst kunt u ons condoleren en ontmoeten in de condoleanceruimte van het crematorium. Tel. 0113 259966 E-mail info@uitvaartwisse.nl Uitvaartverzorging web www.uitvaartwisse.nl Enige en algemene kennisgeving. Met grote droefheid geven wij u kennis dat, op het aller onverwachts, tijdens de uitoefening van zijn werk is overleden mijn lieve, zorgzame man, onze lieve vader, zoon, broer, schoonzoon, zwager en oom Pieter Jasperse -Piet- in de leeftijd van 53 jaar. Hanna Jasperse-van den Boomgaard Roy en Chantal Cherina en Jaap Bandit 5? P. Jasperse C.M. Jasperse-Leendertse Jan en Sjaan Jasperse P. van den Boomgaard (in herinnering) E.P. van den Boomgaard-Tilroe Tannie en Govert Boon Simon en Coby van den Boomgaard - Neven en nichten 23 oktober 2008 Dahlialaan 83 4401 GZYerseke De afscheidsdienst wordt dinsdag 28 oktober om 13.30 uur gehouden in "DeHaven", Dreef 6 te Yerseke. Aansluitend.zal. de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in "De Haven" gelegenheid tot- condoleren. Plotseling is overleden onze schoonzoon, zwager en oom Piet Jasperse Goes: P. v.d. Boomgaard t E.P. van den Boomgaard-Tilroe Zwijndrecht: Tannie en Govert Boon Wolphaartsdijk: Simon en Cobie v.d. Boomgaard Neven en nichten Geslachten gaan, geslachten zullen komen: wij zijn in Uw ontferming opgenomen. Psalm 90 vers 1 berijmd Verdrietig, maar dankbaar voor de vele jaren dat we haar in ons midden mochten hebben, delen wij u mede dat, een week na het overlijden van haar zus Suus, is gestorven onze zorgzame moeder, oma en over-oma Leentje Koster weduwe van Marinus de Jonge in de leeftijd van 94 jaar. Terneuzen: Riet Verschoor-de Jonge Hans Verschoor Adniar en Anhftte Zaamslag: Jan de longe Anneke de Jonge-Koster Lenny en Steven Annemijn, Jurrian, Sophine Boskoop: Dineke Jensma-de Jonge Wopko Jensma Hielkeen Jantine Jasper, Floris Marijke en Rob Karei, Ruben Sietse en Anneke Zaamslag, 24 oktober 2008 Correspondentieadres: Basaltpromenade 8.3 4533 CC Terneuzen De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 29 okto ber om 11.00 uur in de aula op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuider begraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula. Onze dank gaat uit naar dokter Penne en het verzorgend personeel van zorgcentrum 'De Molenhof voor de liefdevolle verzorging. Verdrietig namen wij kennis, dat na een moeilijke periode is overleden onze broer, zwager en oom Dirk J. Melio Wij wensen onze schoonzus, tante Nelly, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit verlies. Driewegen: Marie en Wim 's-H. Hendrikskinderen: Gerrit Elly Driewegen: Chris en Saar Nichten en neven Oudelande, 23 oktober 2008 Uitvaartverzorging Ljnda van Wingen Telefoon: 0113-639108 Voor een volledige verzorging van uw uitvaart.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 80