niensenllfiq.nl w De Bevelanden j.C. Hoekman dmikrtóiutéifip 30 I Zaterdag 25 oktober 2008 PZC kijk ook op Éi i Moegestreden en omringd door zijn kinderen en klein kinderen is op 85 jarige leeftijd van ons is heengegaan onze geliefde vader, schoonvader, groot- en overgrootvader Robert Henri de Ridder 10 februari 1923 24 oktober 2008 Henk de Ridder Pia de Ridder-van Houcke Alex en Monika £ukasz, Bartek Marleen van Oost-de Ridder Paul van Oost Natasja en Fariborz Fardin, Parisa Leyla (in herinnering) Peter en Melanie Chanel, Janey Renate en Faramarz Correspondentieadres: Hulsterseweg 2 4571 RJ Axel De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 29 oktober om 14.00 uur in crematorium Temeuzen, Bellamystraat 28-c. Condoleren alleen schriftelijk. Je handen hebben voor ons gewerkt Je hart heeft voor ons geklopt Je ogen hebben ons tot het laatste moment gezocht. In dankbare herinnering aan alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve zorgzame man, onze vader, schoonvader en opa Cees Wagenaar Vlissingen, 3 september 1927 Vlissingen, 23 oktober 2008 M. Wagenaar-Meerman Piet en Jobien Maaike Giel en Lia Karin en Dennis Arnold en Angela Onze dank gaat uit naar huisarts Dr. v.d. Berg voor de goede begeleiding. Gravestraat 13c 4381 AL Vlissingen Mijn man is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse. Bachweg 2 te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot af scheid nemen zondag 26 oktober van 15.30 tot 16.00 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden dinsdag 28 oktober om 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condo leren in de ontvangkamer van het crematorium. We zullen je erg missen. Je was er altijd voor ons en vroeg zo weinig terug. Diep bedroefd en geschokt, maar dankbaar dat hem erger lijden bespaard is gebleven, hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze broer, zwager, oom en oudoom Cees Wagenaar Frans en Annie Saai- neven ea nichten Bedroefd maar met bewondering voor de manier waarop hij met zijn ziekte is omgegaan geven wij kennis van het overlijden van onze zwager en oom Cees Wagenaar Wij wensen Maatje en (klein) kinderen veel sterkte in deze moeilijke tijd. A. Meerman t D. Meerman-Zijlmans A. Houtekamer t S. Houtekamer-Meerman Meerman P. Meerman-Kleinjan Meerman D. Meerman- van As Neven en nichten Vlissingen 23 oktober 2008 Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartzorgcentrum Geldeloozepad 20,4463 AJ Goes (0113) 227525 Vraag vrijblijvend ons gratis informatiepakket aan Op 76-jarige leeftijd overleed tot onze droefheid na een ernstige ziekte onze geliefde zwager en oom Adriaan van de Meule weduwnaar van Stoffelina Tannetje Louwerse M.A. de Visser-Louwerse (in herinnering) de Visser (in herinnering) P.S. Louwerse E.C. Louwerse-Cevaal (in herinnering) A.M. Janse-Louwerse J. Janse (in herinnering) S.P. Louwerse H. Louwerse-Simonse Neven en nichten Oostkapelle, 23 oktober 2008 Geeft den Heere de hand" 2 Kronieken 508 Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons heeft gegeven, hebben wij onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze lieve vader en opa Gerard Wijkhuijs echtgenoot van Tannetje Sinke in de leeftijd van 82 jaar. T. Wijkhiiijs-Sinke Jan en Annie Ineke Peteren Adeline Geert Lisette 4365 AV Meliskerke, 23 oktober 2008 Sivertstraat 25 Mijn man, onze vader en opa is opgebaard in het uitvaart centrum "Monuta de Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen, waar gelegenheid is tot condoleren en afscheid nemen dinsdag 28 oktober van 19.30 uur tot 20.00 uur. De afscheidsdienst, waarbij u bent uitgenodigd, zal gehouden worden woensdag 29 oktober om 11.00 uur in de "Ichtuskerk", aan de Bergstraat te Meliskerke. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Meliskerke. Na afloop van de begrafenis is er ook gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in genoemde kerk. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvan gen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Nooit meer, Samen schieten; Zeeuwse grapjes; Nooit meer samen. We zullen je missen! Geert Lisette Met verdriet hebben we plotseling afscheid moeten nemen van onze sympathieke zwager en oom Gerard Wijkhuijs echtgenoot van Tannètje Wijkhuijs-Sinke Meliskerke: Willem Krijger Nel Krijger-Sinke (in herinnering) Middelburg: Jan v.Keulen Janny v.Keulen-Sinke Neven en nichten Geschokt namen we kennis van het plotselinge overlijden van onze goede buurman Geert Wijkhuijs Wij wensen Tan en de (klein) kinderen sterkte en kracht toe met dit verlies. Familie de Wit Familie Hofman Familie Matthijsse Familie Ganzeman Heden ontvingen wij het droeve bericht van het overlijden van ons trouwe lid Geert Wijkhuijs Oud-voorzitter en Ere-voorzitter van onze vereniging Wij wensen de familie veel sterkte toe. Bestuur en leden Schietvereniging Meliskerke Bedroefd, maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons omringde, delen wij u mede dat van ons is heen gegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma janna van de Wege-Scheele weduwe van Jacobus M. van de Wege in de leeftijd van 90 jaar. 's-Heerenhoek: Rinus van de Wege Janny van de Wege-Vinke Jack en Angela Peter en Natasja, Mike Terneuzen: Rini Goossen-van de Wege Cor Goossen Shimi Lyon (Fr): Alice Desplats-van de Wege Michel Desplats Annette en Jean-Francois, Antoine Anthony en Kristina Terneuzen: Bets Witte-van de Wege Frans Witte Edwin Oostburg, 22 oktober 2008 Correspondentieadres: Hunzelaan 10 4555 GG Terneuzen De afscheidsdienst vindt plaats op maandag 27 oktober om 10.30 uur in de kerk van de protestantse gemeente Hoek, Langestraat 6 in Hoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in voornoemde kerk. 'Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen Hartelijk dank voor uw blijk van medeleven na het over lijden van onze Gerrit Bitter Vanwege de overweldigende belangstelling is het voor ons onmogelijk u allen persoonlijk onze oprechte dank te betuigen. Hellen Vincent en Annemieke Tim en Anneloes Heinkenszand, oktober 2008 De hartelijke wijze van medeleven en de grote belangstelling die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van Kornelis Bosschaart heeft ons goed gedaan. Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. Namens de familie Meliskerke, oktober 2008. Wij vonden het fijn dat u bij het afscheid van mijn lieve man, zorgzame vader en opa Gerrit Dekker aanwezig was, of op andere wijze blijk heeft gegeven van uw medeleven na zijn overlijden. Het heeft ons heel goed gedaan. W. Dekker-Maljaars Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind De warme steun, het medeleven, de vele bloemen en grote belangstelling na het overlijden van mijn lieve man. onze geweldige (schoon)vader en zorgzame opa (Eend) Dries Dekker (Andries Cornelis) hebben diepe indruk op ons gemaakt en ons kracht voor de toekomst gegeven. Omdat het voor ons onmogelijk is om een ieder persoonlijk te bedanken, hopen wij dat u langs deze weg onze dank wilt aanvaarden. Cocky Dekker-van Dorst Kinderen en kleinkinderen Oost-Souburg, oktober 2008 Wij willen u hartelijk bedanken voor alle medeleven, in welke vorm dan ook, die we mochten ontvangen in het afgelopen moeilijk jaar van verdriet en overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Elizabeth van Dis-Dieleman Het heeft ons goed gedaan en het zal een blijvende herinnering voor ons zijn. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 70