Productie Manager PZC TERNEUZEN www.bezorgers.nl Agrimarkt in Goes is op zoek naar: 1e medewerker kruidenierswaren vulploegleiding of bel 0800 - 022 27 10 ASR LIQUIDE Mercuri Urval I - -terne^ FINANCIEEL-ADMINISTRATIEF MEDEWERKER SOCIALE ZAKEN A - JobTrack.n! Kom werken in... Ben je ouder dan 25 jaar en houd je van een uitdagende job? Heb je ervaring met leiding geven in de detailhandel en werk je Agrimarkt is een succesvolle detail handelsonderneming in Zuidwest Nederland. Er zijn 5 Agrimarkt Supermarkten waarin een breed assortiment levensmiddelen wordt aangeboden tegen zeer scherpe prijzen. Onze ambitie is de komende jaren ons succes verder uit te bou wen en verder te groeien. Agrimarkt is marktgericht en reageert alert en flexibel op veranderingen en trends. Vers is een belangrijk speerpunt in de Agrimarktformule waarin ook de laagste prijs en klantgerichtheid heel belangrijk zijn. Bij Agrimarkt werken ruim 500 werknemers in een levendige, dynamische omgeving. Agrimarkt bv is een dochteronderneming van de CZAV in Wemeldinge- Meer informatie over Agrimarkt vind je op www.agrimarktnl graag met jongeren? Dan ben jij de persoon die wij zoeken. Je werkzaamheden bestaan o.a. uit, het samen met een col lega, leiding geven gedurende enkele avonden per week aan een 25 tal vakkenvullers. Je bent verantwoordelijk voor het op efficiente en juiste wijze vullen van de supermarkt. Naast de avonden ben je ook overdag werkzaam als mede werker op de afdeling kruidenierswaren waarbij je assisteert bij presenteren, bestellen, verzorgen en andere werkzaamheden. Wij bieden jou een 37-urige werkweek en goede toekomst mogelijkheden. Informatie over deze uitdagende baan kun je verkrijgen bij de winkelmanager Jaap Baaijens telefoon: 0113 - 235205. Je sollicitatie brief met CV kun je richten aan Agrimarkt bv, Postbus 404, 4460 AV Goes. Per mail kan ook: P&0@agrimarkt.nl DichtbijMedia. Wegener WGG0NGR NieuwsMedia Air Liquide Large Industries is een onderdeel van de Air Liquide groep, de grootste industriële gassenproducent ter wereld en tevens producent van Utilities zoals stoom en electriciteit. Air Liquide is een uitstekende werkgever die talent op alle niveaus veel te bieden heeft zoals: een solide organisatie met een gestage groei, in Nederland onder andere door uitbreiding van het aantal plants. een multinational van allure met compacte locale organisaties waardoor er veel ruimte is voor het individu, eigen ideeën en initiatieven. diverse doorgroeimogelijkheden, in de lijn of in een specialisme, nationaal en internationaal. uitstekende arbeidsvoorwaarden. Nederland is een groeimarkt voor Air Liquide Large Industries. Naast een hoofdkantoor in Rotterdam, heeft zij "state of the art" plants op de volgende locaties: Terneuzen: een luchtsplitsingsplant met een hoge automatiseringsgraad Bergen op Zoom: een complexe waterstof en koolmonoxide plant Rozenburg: 2 waterstof en koolmonoxide plants en 3 warmtekrachtcentrales. Deze grote locatie gaat binnenkort nog uitbreiden met een nieuwe wereldschaal waterstof plant Pernis: een nieuwe, warmtekrachtcentrale (stoom en electriciteit), momenteel in de opstartfase Voor de locatie Terneuzen zijn wij op zoek naareen proactieve voor een klein team maar met een breed pakket aan verantwoordelijkheden De functie U bent verantwoordelijk voor het veilig, betrouwbaar en optimaal opereren van de plant in Terneuzen, nabij de klanten van Air Liquide. Door de hoge automatiseringsgraad van de plant kan deze bediend worden door een compact team van ervaren operators die aan u rap porteren. Samen met hen zoekt u continu en op proactieve wijze naar optimalisaties. Daarnaast richt u zich op de plantrevisie van 2009, in nauwe samenwerking met Maintenance en de regionale afdelingen. U onderhoudt op operationeel niveau contact met klanten en u bent lid van het regionale MT (in combinatie met de plant in Bergen op Zoom). Na vier tot vijf jaar bent u toe aan uw volgende stap binnen Air Liquide. U rapporteert rechtstreeks aan de regionaal Plant Manager. Uw profiel Een academische opleiding (werktuigbouwkunde/chemische technologie). Enkele jaren aantoonbaar succesvol in de procesindustrie als process engineer, aangevuld met leidinggevende ervaring. Een sterk verantwoordelijkheidsgevoel als basis voor uw oplossingsge richte aanpak. Overtuigend, open en positief in uw communicatie. Comfortabel in contacten op alle niveaus en vlot een netwerk op kunnen bouwen. Hoofd- van bijzaken kunnen onderschei den, zelfstandig beslissingen durven nemen, ook in een dynamische omgeving en onder druk. Goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal. Wonend in de regio Zeeland - West- Brabant in verbapd met management call out voor de locaties Terneuzen en Bergen op Zoom. Het aanbod Een interessante en verantwoordelijke functie binnen een regio met moderne Air Liquide plants. Een interessante optie voor een kandidaat die toe is aan een tweede of derde loopbaanstap. Een solide groeiende en op de toekomstgerichte organisatie, onderdeel van een groot internationaal concern dat haar medewerkers stimuleert in hun ontwikkeling en groei. Samenwerking met een gedreven en betrokken team, gebaseerd op no-nonsense communicatie en onderling respect. Een marktconform arbeidsvoorwaardenpakket. Herkent u zichzelf in dit profiel en bent u geïnteresseerd? Schrijf of e-mail dan een brief met cv onder vermelding van ref.nr. 379.64894-B9 en functienaam naar Mercuri Urval, Rivium Boulevard 3012909 LK Capelle aan den IJssel. E-mail: sol-rot.nl@mercuriurval.com. Zie ook www.airliquide.com en www.mercuriurval.com. TERNEUZEN, ruimte voor werk, ruimte voor leven Gemeente Terneuzen, Oostelijk Bolwerk 4, postbus 35, 4530 AA Terneuzen, tel.: 0115-455 000, www.terneuzen.nl De gemeente Terneuzen, een slag vaardige en professionele organi satie waar mensen graag werken. Samen met inwoners, bedrijven en instellingen wordt gewerkt aan verdere ontwikkeling van wonen, werken en recreëren voor onze ruim 55.000 inwoners. Wij streven hierbij een klantgerichte werkwijze na. Om onze doelstellingen waar te kunnen maken, willen we onze organisatie versterken met mensen die vraag- en resultaatgericht werken en integer zijn. Bij de afdeling Sociale Zaken (cluster Uitkeringsadministratie en Ondersteuning) bestaat een vacature voor de functie: 36 UUR PER WEEK functie-informatie U verricht werkzaamheden in het kader van de financiële administratie van de afdeling Sociale Zaken {onder andere begroting, jaarrekening, loonaangifte, verantwoording specifieke regelingen).Tevens voert u werkzaamheden uit met betrekking tot interne controle, applicatiebeheer en gegevensbeheer van de afdeling. Verder levert u een bijdrage aan het ontwikkelen en vervaardigen van financiële statistieken en managementinformatie. U heeft een heao-diploma, richting financieel/administratief met een ruime kennis van en ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking. Verder beschikt u over ruime kennis van en ervaring met het betreffende werkterrein en de daarmee verbonden financiële aspecten. U bezit het vermogen zowel zelfstandig als in teamverband te werken en beschikt over goede mondelinge en schriftelijke vaardigheden. Afdelingsinformatie De afdeling Sociale Zaken is verantwoordelijk voor de uitvoering van onder andere de Wet werk en bijstand, de Wet maatschappelijke ondersteuning (met name de voorzieningen voor wonen, verplaatsing en vervoer en hulp in de huishouding aan personen met beper kingen) en het minimabeleid. De totale formatie van de afdeling is 45 fte's. Het cluster Uitkeringsadministratie en Ondersteuning is verantwoordelijk voor alle ondersteunende financieel-administratieve werkzaamheden. Binnen het cluster werken 15 medewerkers. Sollicitatie Het functieniveau van een financieel-administratief medewerker Sociale Zaken A is schaal 9. Bij 36 uur per week is het maximum salaris 3.418,-- bruto per maand. Het aanvangssalaris is afhankelijk van opleiding en ervaring. Voor vragen over de functie kunt u terecht bij de heerToni Grguric, clusterhoofd Uitkeringsadministratie en Ondersteuning, tel. 0115-455 000. Schriftelijke sollicitaties met uitgebreide cv kunnen tot uiterlijk 4 november worden gestuurd aan het College van Burgemeester en Wethouders, postbus 35, 4530 AA "Terneuzen of per e-mail: gemeente@terneuzen.nl, onder vermelding van vacaturenummer 40-08. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. 46 Zaterdag 25 oktober 2008 PZC Kijk ook op

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 64