opzegdienst <1 fflensenUnq.nl Familieberichten Genomineerd voor twéé International Funeral Awards (de Oscar van de uitvaartwereld) - Beste service - Professioneel m -i» fj&rêWmm mathilda wisse S. A. van den Haak m m |§f I11ensenlinq.nl f zaken worden geregeld. Hierbij worden nabestaanden vaak geconfronteerd met veel administratieve afhandelingen en papierwerk. Dit blijkt in de praktijk een tijdrovende zaak. Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan. 32 I Zaterdag 25 oktober 2008 PZC kijk ook op De overweldigende belangstelling en deelneming welke u ons heeft betoond tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man, vader,.schoonvader en trotse opa David Frangois de Feijter hebben ons diep getroffen. Wij zijn u zeer dankbaar voor de steun en troost welke ons dit heeft gegeven. Daar het ons onmogelijk is u allen persoonlijk te schrijven, betuigen wij u hiermede onze oprechte' dank. Speciaal een woord van dank aan Dr Hoefman en zijn team, alle medewerkers van UZ Gent, het thuiszorg en welzorg team. Lia de Feijter-van Puijvelde Ingeborg en Han Anne-Claire Axel, oktober 2008 Wij voelen ons gesteund door de hartverwarmende belang stelling en vele blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve, zorgzame vaderen opa Pieter Kloet Fam. Korstanje-Kloet Fam. Kloet-van Hou te Waarde, oktober 2008 Dankbetuiging Langs deze weg willen wij u bedanken voor uw steun betuigingen na het overlijden van onze vader, schoon vader, opa en over-opa Ko Lantsheer Familie Lantsheer Terneuzen, oktober 2008 Mede namens mijn kinderen en kleinkinderen wil ik u bedanken voor uw hartelijk medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Pieternella Maria Luijks-Lockefeir Nellie Uit aller naam, C. Luijks Goes, oktober 2008 Voor al uw blijken van medeleven na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder, schoonmoeder, oma en mijn overoma Neeltje de Steur-Bimmel willen wij u hartelijk bedanken. Uw medeleven heeft ons goed gedaan. Namens de familie L. de Steur kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Middelburg, oktober 2008 André ter Weele 51 maart 1958 15 september 2008 Wij hebben ervaren hoe heel veel mensen hebben meegeleefd tijdens de ziekte en na het overlijden van André. Iedereen koos hiervoor een eigen manier in de vorm van: woorden, kaaften, bloemen, praktische hulp, een luisterend oor of gewoon door er te zijn Bedankt voor alles. Ella Kruit Martijn Maaike en Dennis Nick en Jayden Schubertlaan 3 4384 LL Vlissingen De hartelijke wijze van medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk, die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder, oma en overoma Nellie Franse-Vreeke heeft ons heel erg goed gedaan. Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Uw belangstelling en hartelijk medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk, na het overlijden van mijn lieve zuster, schoon zuster en onze tante en oudtante Carolina Marianne Goedbloed Cora heeft ons zeer goed gedaan. Wij betuigen u daarvoor onze welgemeende dank. J.M. Goedbloed C.D.M. van de Leijgraaf Kinderen en kleinkinderen Goes, oktober 2008 I Dillenburglaan 63,4461 TK Goes I Tel: 0113-216815, www.uitvaart.vg bachweg 2 middelburg tel. 0118 46 22 G5 www.hjobse-uitvaart-bl. overiedenenzorg Aandacht is zichtbaar Het eerste contact na een overlijden voor de laatste zorg en opbaring tel: 0113 - 217060 mobiel06-24650772 GRIEPVACCINATIES DONDERDAG 30 OKTOBER en DONDERDAG 6 NOVEMBER 16.00-17.00 uur Speciaal voor risicopatiënten en geïnteresseerden vanaf 60 iaar lp":; -T? UITVAARTZORG Uitvaart Zorgcentra Zeeland OVERTOOM-GROEN Kantoor en Uitvaartcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 voorheen Schoon, Schouwen Duiveland 0111-402000 DAG EN NACHT BEREIKBAAR Voor uw warme reacties, betoond door uw kaarten, brieven en persoonlijke blijken van medeleven, na het overlijden van onze moeder en oma Adriana Wilhelmina Potter-Korstanje betuigen wij u onze hartelijke dank. Het heeft ons goed gedaan. Kinderen en kleinkinderen Oudelande, oktober 2008

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 34