Nieuwe gezichten doen Totté goed Honda Goes 44 I Vrijdag 24 oktober 2008 PZC Topscorer hoopt met Ouwerkerk op hogere klassering. door Klaas Verspoor DREISCHOR - Ouwerkerk staat in de vijfde klasse B op de voorlaatste plaats, maar als het aan Juliën Tot té ligt komt daar de komende tijd verandering in. „Ons seizoen is ge slaagd als we wat afstand kunnen nemen van de onderste plaatsen", laat de voetballer weten. Juliën Totté loopt al wat jaren mee in Ouwerkerk en heeft heel wat spelers en trainers zien komen en gaan. Onder de trainers Jakkoo Brouwer én Gerard Olijhoek is er dit seizoen wezenlijk wat veran derd bij de vereniging. „De trainin gen hebben wel een positieve in vloed op ons spel. Het is niet dat de andere trainers het niet goed hebben gedaan hoor, maar het is nu toch allemaal wat anders. We hebben er ook wat nieuwe spelers bij gekregen. Het is alleen jammer dat niet iedereen altijd op de trai ning kan zijn. We zijn nog niet echt ingespeeld op elkaar. Het moet allemaal nog beter gaan lo pen." Volgens Totté heeft Ouwerkerk weer toekomst. „Met de nieuwe spelers Luuk de Reus, Ronald van Vossen, Ramon Bolier en Pascal Koster is het weer leuker gewor den om bij Ouwerkerk te voetbal len. Met jongens van je eigen leef tijd - of jongere - te spelen, brengt iets extra's in het team en zorgt voor wat leven in de brouwerij." Op 4 mei 2008 wist Ouwerkerk voor het laatst op eigen veld te winnen. Lepelstraatse Boys was toen de tegenstander en Totté trof in het met 4-3-gewonnen duel één maal doel. „Dat was best een bela den wedstrijdje. Het was maar 'kie- le kiele' dat we wonnen, want de laatste twintig minuten hebben we toen onder druk gestaan." Juliën Totté is momenteel topsco rer van Ouwerkerk. „Ik sta versteld van mezelf In de jeugd scoorde ik wel regelmatig, maat de laatste sei zoenen heb ik weinig gescoord. Ik ben aardig snel, al gaat mijn ge wicht wel meetellen. Maar ik houd zo van lekker eten", aldus Totté, die bedieningsvakman procestech niek bij Zeelandia is. Van de elf Ouwerkerkse goals die de ploeg dit seizoen scoorde, nam hij er vier voor zijn rekening. „De laatste was afgelopen zondag. Car lo van der Maas had een actie op links en gaf een voorzet. De keeper tikte de bal aan, maar ik Juliën Totté Naam: Juliën Totté. Leeftijd: 26 jaar. Woonplaats: Dreischor. Clubs: SKNWK, Zierikzee en Ouwerkerk. Favoriete positie: Rechtsvoor Hoogtepunt: „Mijn beginjaren bij Ouwerkerk, maar ik heb het overal naar mijn zin gehad." Dieptepunt: „Ik heb mijn en kel gebroken toen ik net bij Ou werkerk kwam. Ik heb toen acht weken in het gips geze ten." stond op het goede moment op de goede plaats. De eerste twee wa ren tegen Dreischor. Ééntje was er een schot en de andere was zoiets als tegen Renesse." De mooiste goal van het seizoen maakte Totté op 28 april 2008 te gen Val Aan. Totté: „Ik kreeg de bal op de zestienmeter, kapte een man uit en schoot raak." Zondag werkt Totté's ploeg pas de derde thuiswedstrijd van het seizoen af „Dat geeft niet hoof, want dan heb ben we aan het einde van het sei zoen nog wat thuiswedstrijd te goed", reageert hij op de competi tie-indeling. Waar het thuis tegen Kwadendamme en Val Aan niet lukte, hoopt Juliën Totté zondag wel de punten te pakken. En uitge rekend thuis tegen Lepelstraatse Boys. Topscorer Juliën Totté van Ouwerkerk staat dit seizoen versteld van zichzelf. foto Dirk-Jan Gjelfema Amundsenweg 19, 4462 GP Goes. Telefoon: 0113 - 237070. Fax: 0113 - 237079. www.hondagoes.nl Honda Civic vanaf B-label. Brandstof verbruik: min. 11/19,6 km, max. 11/14,7 km. COrultsioot: min. 135 gr/km, max. 160 gr/km. Lease o.b.v. 48 mnd, 20.000 km p)jr (Full Operational Lease excI. brandstof). Afgebeeld model kan voorzien zijn van accessoires. Silverstone- actie loopt t/m 31 december 2008 en geldt niet voor de Honda Civic Hybrid. Honda Civic 1.4 Silverstone vanaf €22.450,- U rijdt al een Honda Civic vanaf 19.400,-. Leaseprijs vanaf 380,-.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 80